Garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba įmonės Lietuvoje (EVRK 5920)
Sekcija J — Turinys ir žiniasklaida
Aktyvios įmonės (2024)
124
Bendra apyvarta
11,5 mln €▲ 44,4%
Darbuotojai
83
Medianinė marža
6,5%
Augimas (metinis)
+44,4%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 100 įmonių — EVRK 5920
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | UAB "AMK" | Vilnius | 2 223 033 | 456 072 | 14 | |
| 2 | UAB "Shakespeare Music" | Kaunas | 1 852 809 | −747 | 2 | |
| 3 | MB "Jessica Shy" | Vilnius | 883 916 | 616 895 | — | |
| 4 | MB "Op! Muzika" | Vilnius | 448 664 | 10 111 | — | |
| 5 | Garde, MB | Vilnius | 429 411 | 20 104 | — | |
| 6 | UAB "DROP AUDIO" | Vilnius | 418 111 | 20 072 | 5 | |
| 7 | Mažoji bendrija "Pete & Wolf" | Vilnius | 361 220 | 29 348 | — | |
| 8 | THE MUSIC MARKETEERS UAB | Vilnius | 352 480 | −17 642 | 2 | |
| 9 | MB Ghetas | Kaunas | 317 017 | 51 329 | — | |
| 10 | UAB "Sounderson" | Vilnius | 286 646 | 24 367 | 1 | |
| 11 | MB "MEGASONUS" | Kaunas | 247 411 | 34 434 | — | |
| 12 | MB TIM Records | Vilnius | 246 097 | 76 428 | — | |
| 13 | UAB "Verslo kontaktai" | Vilnius | 213 555 | −2 124 | 1 | |
| 14 | VšĮ "Saulės muzika" | Vilnius | 177 282 | 6 644 | 2 | |
| 15 | MB Be Cool Productions | Vilnius | 173 060 | 128 089 | — | |
| 16 | MB "Proto Pemza" | Vilnius | 161 760 | 71 551 | — | |
| 17 | Uždaroji akcinė bendrovė "DIGRALIS" | Vilnius | 140 572 | 41 521 | 2 | |
| 18 | MB Audio pm | Vilnius | 133 656 | 22 719 | — | |
| 19 | UAB "UP records" | Vilnius | 107 115 | −46 373 | 4 | |
| 20 | AUTO MOTO group, VšĮ | Vilnius | 103 570 | 0 | 3 | |
| 21 | MB "Soundart" | Vilnius | 96 749 | 4 659 | — | |
| 22 | UAB "Roof sound" | Vilnius | 81 598 | 28 | 3 | |
| 23 | MB Fazės | Vilnius | 78 051 | −13 287 | — | |
| 24 | MB "Fausto muzika" | Vilnius | 75 566 | 21 563 | — | |
| 25 | UAB "Studija A+A" | Vilnius | 74 856 | 19 607 | 3 | |
| 26 | Viešoji įstaiga Katalikų radijo "Mažoji studija" | Vilnius | 74 061 | 8 348 | 2 | |
| 27 | VŠĮ "Garso dizaino studija" | Vilnius | 73 141 | 1 866 | 2 | |
| 28 | MB Nebula moments | Vilnius | 72 142 | 3 602 | — | |
| 29 | MB "Žalingi Įpročiai" | Druskininkų sav. | 65 553 | 4 174 | — | |
| 30 | MB Hitų kepykla | Vilnius | 63 083 | −25 409 | — | |
| 31 | MB "Garso Kerai" | Vilnius | 58 935 | 30 260 | — | |
| 32 | Studija "Mama" | Vilnius | 58 239 | 506 | 2 | |
| 33 | Garso studija, MB | Klaipėda | 54 167 | 40 310 | — | — |
| 34 | MB "Garso generatoriai" | Vilnius | 52 678 | −5 689 | 2 | |
| 35 | UAB "Eina garsas" | Šiaulių r. sav. | 51 720 | 14 661 | 2 | |
| 36 | Mažoji bendrija Mažas baltas kadras | Vilnius | 50 140 | 12 450 | — | |
| 37 | VŠĮ Vilnius Sinfonietta | Vilnius | 49 677 | −349 | — | |
| 38 | MB Supernebula | Vilnius | 48 170 | −7 743 | — | |
| 39 | MB "Glotnus džiazas" | Vilnius | 44 350 | 41 334 | — | — |
| 40 | MB Metro music | Vilnius | 43 003 | −235 | — | |
| 41 | MB Audiosyn music | Vilnius | 41 107 | −3 772 | — | — |
| 42 | UAB RAMU | Vilnius | 40 397 | 28 216 | 1 | — |
| 43 | MB Menas visiems | Vilnius | 40 349 | 6 029 | — | — |
| 44 | MB Suska | Klaipėda | 39 500 | 39 262 | — | — |
| 45 | MB "Matvekspav" | Vilnius | 37 811 | 537 | — | |
| 46 | MB Mačleistra | Vilnius | 37 259 | 4 816 | — | |
| 47 | MB Antano Rogo studija | Vilnius | 36 749 | 7 489 | — | |
| 48 | MB Jonas raktelis | Vilnius | 34 914 | 1 389 | — | |
| 49 | MB "Prodiuserių brolija" | Klaipėda | 33 764 | 2 560 | 1 | |
| 50 | MB "Garso spektras" | Kretingos r. sav. | 32 687 | −8 019 | — | |
| 51 | MB "Artiomo garsas" | Vilniaus m. sav. | 31 158 | 1 586 | — | |
| 52 | MB Murklys | Vilnius | 30 355 | 29 933 | — | — |
| 53 | MB "Juoda banga" | Vilnius | 30 297 | 1 755 | — | |
| 54 | MB "Darkroom dubs" | Vilniaus m. sav. | 28 302 | 9 147 | — | |
| 55 | MB Jausti judėti švytėti | Vilnius | 27 120 | 1 231 | — | |
| 56 | Uždaroji akcinė bendrovė "Bass trap" | Vilnius | 26 184 | 8 035 | 1 | |
| 57 | UAB "Muzikos interpretacijos" | Kauno r. sav. | 25 880 | 2 380 | 2 | |
| 58 | MB Upės garsas | Širvintų r. sav. | 24 920 | −13 909 | — | |
| 59 | MB Reverbas | Alytus | 24 483 | 21 736 | — | — |
| 60 | VšĮ Palangos gatvės radijas | Vilnius | 22 132 | 1 117 | — | |
| 61 | MB Garso sprendimai | Vilnius | 22 000 | −1 077 | — | |
| 62 | Okeano garsai, MB | Vilnius | 20 422 | 2 624 | — | — |
| 63 | MB "KROT" | Vilnius | 20 243 | 3 679 | — | |
| 64 | VšĮ "Arno įrašai" | Vilnius | 19 438 | 729 | 1 | |
| 65 | MB "Vilniaus garsai" | Vilnius | 19 063 | 3 026 | — | |
| 66 | VšĮ "Meno ir kultūros sprendimai" | Klaipėda | 18 745 | 2 347 | — | |
| 67 | MB Otus sound | Vilniaus r. sav. | 18 313 | 16 548 | — | — |
| 68 | MB Stories mastering | Kauno r. sav. | 17 480 | 104 | — | |
| 69 | VšĮ "Nematomos spalvos" | Kaunas | 17 154 | 399 | 2 | |
| 70 | VšĮ "Recream" | Vilnius | 15 840 | 3 409 | 2 | |
| 71 | UAB "Meno erdvės" | Vilnius | 15 800 | −1 655 | 2 | |
| 72 | UAB "Studio Clavee" | Kauno r. sav. | 14 800 | −198 | 1 | |
| 73 | MB "Vienas vienas" | Visagino sav. | 14 692 | 3 450 | 2 | |
| 74 | MB "Garso kultūra" | Kaišiadorys | 13 733 | 896 | — | |
| 75 | MB World Beyond | Klaipėda | 13 566 | 1 780 | — | — |
| 76 | UAB "Optimum artis" | Vilnius | 12 483 | −9 484 | 1 | |
| 77 | MB "Tylos Muziejus" | Vilnius | 12 273 | 376 | — | |
| 78 | Uždaroji akcinė bendrovė "Autorinė studija" | Vilnius | 12 000 | 557 | 1 | — |
| 79 | MB Tonaluma | Kaunas | 11 588 | −3 387 | — | |
| 80 | MB "Musica infinita" | Visaginas | 10 649 | 9 613 | — | |
| 81 | UAB "WhyNot Studio" | Vilnius | 10 133 | −1 084 | 1 | |
| 82 | VšĮ "BALTISH ARTS MAGAZINE" | Vilnius | 10 000 | 0 | — | |
| 83 | MB Birch and honey | Vilnius | 9 730 | 223 | — | |
| 84 | MB "Šiaurės garsas" | Jonava | 8 715 | 761 | — | |
| 85 | MB Ritmas ir baublys | Vilnius | 8 403 | −16 152 | — | |
| 86 | MB "Garsų iliuzija" | Kaunas | 8 300 | 3 858 | — | |
| 87 | UAB "Kranto studijos" | Kaunas | 7 802 | −1 438 | 1 | |
| 88 | AD BONUM, VšĮ | Vilniaus r. sav. | 7 289 | −387 | — | |
| 89 | MB "Ideosinkra" | Neringa | 6 900 | −2 384 | 1 | |
| 90 | MB "Dintelis" | Vilnius | 6 630 | 1 571 | 1 | |
| 91 | UAB "Riftis" | Kaunas | 6 603 | −4 866 | 2 | |
| 92 | Uždaroji akcinė bendrovė "Sutaras" | Vilniaus r. sav. | 5 477 | 2 060 | 2 | |
| 93 | MB "Kas čia rajone" | Šiauliai | 4 714 | 2 | — | |
| 94 | VšĮ Styginių kvartetas | Vilnius | 4 353 | 0 | — | |
| 95 | MB "Sena grandinė" | Marijampolė | 3 870 | −200 | — | |
| 96 | Uždaroji akcinė bendrovė Vilanimos filmų studija | Vilnius | 3 841 | −22 049 | 1 | |
| 97 | UAB "MUZIKINIS KUPĖ" | Vilnius | 3 016 | −989 | — | |
| 98 | UAB "Gutara Post Pro" | Vilnius | 2 857 | −23 105 | 1 | |
| 99 | Viešoji įstaiga "Four Nights Productions" | Vilnius | 2 489 | 4 978 | — | — |
| 100 | UAB "Kelsvėjus" | Panevėžys | 2 008 | 8 | 1 |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Vilnius | 77 | 8 476 648 | 60 | 5,0% |
| Kaunas | 11 | 2 468 684 | 7 | 2,3% |
| Klaipėda | 8 | 160 242 | 2 | 13,1% |
| Druskininkų sav. | 1 | 65 553 | — | 6,4% |
| Vilniaus m. sav. | 2 | 59 460 | — | 18,7% |
| Kauno r. sav. | 3 | 58 160 | 3 | 0,6% |
| Šiaulių r. sav. | 2 | 53 460 | 2 | 28,3% |
| Vilniaus r. sav. | 7 | 34 162 | 3 | 90,4% |
| Kretingos r. sav. | 1 | 32 687 | — | −24,5% |
| Širvintų r. sav. | 1 | 24 920 | — | −55,8% |
| Alytus | 1 | 24 483 | — | 88,8% |
| Visagino sav. | 1 | 14 692 | 2 | 23,5% |
| Kaišiadorys | 1 | 13 733 | — | 6,5% |
| Visaginas | 1 | 10 649 | — | 90,3% |
| Jonava | 1 | 8 715 | — | — |
| Neringa | 1 | 6 900 | 1 | — |
| Šiauliai | 2 | 4 714 | 2 | — |
| Marijampolė | 1 | 3 870 | — | — |
| Panevėžys | 1 | 2 008 | 1 | — |
| Rietavas | 1 | — | — | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba veiklos srityje 2024 m.TOP 100 įmonių garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Pelningiausios įmonės garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba veiklos srityje 2023 m.TOP 25 įmonių garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Pelningiausios įmonės garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba veiklos srityje 2022 m.TOP 25 įmonių garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Pelningiausios įmonės garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba veiklos srityje 2022 m.