VšĮ "Meno ir kultūros sprendimai" — įmonės kodas 304966466
- Įmonės kodas
- 304966466
- PVN nr.
- 304966466
- Regionas / savivaldybė
- Klaipėda
- Miestas
- Klaipėda
- Adresas
- Klaipėda, Debreceno g. 11-52, LT-94173, 94173 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 5920 — Garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba
- Teisinė forma
- Viešoji įstaiga
- Registracijos data
- Thu Dec 06
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2018–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 3 385 | 1 913 | 19 296 | 26 106 | 25 121 | 13 209 | 18 745 |
| Visos pajamos | 3 385 | 1 913 | 19 296 | 26 106 | 25 121 | 13 209 | 18 745 |
| Pelnas prieš mokesčius | 2 917 | 978 | 18 137 | 16 343 | 15 805 | 0 | 2 576 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 503 | 0 |
| Grynasis pelnas | 2 917 | 978 | 17 230 | 15 526 | 14 993 | 0 | 2 347 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 503 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | — | 1 | 1 | — |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 2 925 | 12 342 | 12 242 | 12 143 | 15 035 |
| Trumpalaikis turtas | 3 485 | 3 995 | 26 457 | 30 646 | 45 146 | 47 268 | 48 710 |
| Visi įsipareigojimai | 468 | 0 | 4 537 | 2 617 | 2 025 | 5 551 | 6 035 |
| Nuosavas kapitalas | 2 917 | 3 895 | 24 845 | 40 371 | 55 363 | 53 860 | 57 710 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 79 NACE 5920 įmonių (2024).
Trumpai
VšĮ "Meno ir kultūros sprendimai" 2024 m. nurodė 18 745 € apyvartą, tai yra 41,9% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 4 vietą tarp 8 „Garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba“ veiklos srities įmonių Klaipėda. Įmonė uždirbo 2 347 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 12,5%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 6 035 €, o nuosavas kapitalas — 57 710 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB World Beyond | Klaipėda | 13 566 | 1 780 | — |
| MB "Prodiuserių brolija" | Klaipėda | 33 764 | 2 560 | 1 |
| MB Suska | Klaipėda | 39 500 | 39 262 | — |
| Garso studija, MB | Klaipėda | 54 167 | 40 310 | — |
| MB "Vilniaus garsai" | Vilnius | 19 063 | 3 026 | — |
| MB Otus sound | Pikutiškių k. | 18 313 | 16 548 | — |
| VšĮ "Arno įrašai" | Vilnius | 19 438 | 729 | 1 |
| MB Stories mastering | Mastaičių k. | 17 480 | 104 | — |
Įtraukta į reitingus
- 17. vieta — Pelningiausios įmonės turinys ir žiniasklaida veiklos srityje (Klaipėda) 2024 m.
- 24. vieta — TOP 25 įmonių turinys ir žiniasklaida veiklos srityje (Klaipėda) pagal apyvartą 2024 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 64. vieta — TOP 100 įmonių garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.
- 18. vieta — Didžiausi darbdaviai turinys ir žiniasklaida veiklos srityje (Klaipėda) 2023 m.
- 20. vieta — TOP 25 įmonių turinys ir žiniasklaida veiklos srityje (Klaipėda) pagal apyvartą 2023 m.
- 12. vieta — Pelningiausios įmonės garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba veiklos srityje 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra VšĮ "Meno ir kultūros sprendimai" apyvarta?
2024 m. VšĮ "Meno ir kultūros sprendimai" nurodė 18 745 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar VšĮ "Meno ir kultūros sprendimai" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 2 347 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 12,5%.
Kokia veikla užsiima VšĮ "Meno ir kultūros sprendimai"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba“ (EVRK 5920), įsikūrusi Klaipėda.
Norite išsamios įmonės analizės VšĮ "Meno ir kultūros sprendimai"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą