MB Stories mastering — įmonės kodas 305645082
- Įmonės kodas
- 305645082
- PVN nr.
- 305645082
- Regionas / savivaldybė
- Kauno r. sav.
- Miestas
- Mastaičių k.
- Adresas
- Kauno r. sav., Alšėnų sen., Mastaičių k., Žiedo g. 20, LT-53310, 53310 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 5920 — Garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Tue Oct 20
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2020–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 5 529 | 27 693 | 27 327 | 27 105 | 17 480 |
| Visos pajamos | 5 529 | 27 693 | 27 327 | 27 105 | 17 480 |
| Pelnas prieš mokesčius | 627 | 1 446 | 1 288 | 488 | 110 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 596 | 1 374 | 1 208 | 464 | 104 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 627 | 2 073 | 3 289 | 2 098 | 184 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 72 | 80 | 25 | 6 |
| Nuosavas kapitalas | 627 | 2 001 | 3 209 | 2 073 | 178 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 79 NACE 5920 įmonių (2024).
Trumpai
MB Stories mastering 2024 m. nurodė 17 480 € apyvartą, tai yra 35,5% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 2 vietą tarp 3 „Garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba“ veiklos srities įmonių Kauno r. sav.. Įmonė uždirbo 104 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,6%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 6 €, o nuosavas kapitalas — 178 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Studio Clavee" | Teleičių k. | 14 800 | −198 | 1 |
| UAB "Muzikos interpretacijos" | Garliava | 25 880 | 2 380 | 2 |
| VšĮ "Nematomos spalvos" | Kaunas | 17 154 | 399 | 2 |
| MB Otus sound | Pikutiškių k. | 18 313 | 16 548 | — |
| VšĮ "Meno ir kultūros sprendimai" | Klaipėda | 18 745 | 2 347 | — |
| MB "Vilniaus garsai" | Vilnius | 19 063 | 3 026 | — |
| VšĮ "Recream" | Vilnius | 15 840 | 3 409 | 2 |
| UAB "Meno erdvės" | Vilnius | 15 800 | −1 655 | 2 |
Įtraukta į reitingus
- 20. vieta — Pelningiausios įmonės turinys ir žiniasklaida veiklos srityje (Kauno r. sav.) 2024 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 25. vieta — TOP 25 įmonių turinys ir žiniasklaida veiklos srityje (Kauno r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.▼ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 66. vieta — TOP 100 įmonių garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.
- 19. vieta — TOP 25 įmonių turinys ir žiniasklaida veiklos srityje (Kauno r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 19. vieta — Pelningiausios įmonės turinys ir žiniasklaida veiklos srityje (Kauno r. sav.) 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB Stories mastering apyvarta?
2024 m. MB Stories mastering nurodė 17 480 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB Stories mastering dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 104 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,6%.
Kokia veikla užsiima MB Stories mastering?
Pagrindinė veiklos sritis – „Garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba“ (EVRK 5920), įsikūrusi Mastaičių k., Kauno r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB Stories mastering?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą