UAB "Studio Clavee" — įmonės kodas 305672389
- Įmonės kodas
- 305672389
- PVN nr.
- 305672389
- Regionas / savivaldybė
- Kauno r. sav.
- Miestas
- Teleičių k.
- Adresas
- Kauno r. sav., Garliavos apylinkių sen., Teleičių k., Medžiotojų g. 13A, LT-53273, 53273 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 5920 — Garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Mon Dec 21
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2021–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 80 | 13 330 | 13 335 | 14 800 |
| Visos pajamos | 80 | 13 330 | 13 335 | 14 800 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 160 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 2 738 | 2 566 | 0 | 198 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 160 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 2 738 | 2 566 | 0 | 198 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 14 928 | 10 188 | 5 449 | 1 074 |
| Trumpalaikis turtas | 726 | 114 | 326 | 667 |
| Visi įsipareigojimai | 1 080 | 3 002 | 3 050 | 3 605 |
| Nuosavas kapitalas | −238 | −2 804 | −2 644 | −2 842 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 79 NACE 5920 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "Studio Clavee" 2024 m. nurodė 14 800 € apyvartą, tai yra 11,0% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 3 vietą tarp 3 „Garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba“ veiklos srities įmonių Kauno r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 198 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 3 605 €, o nuosavas kapitalas — −2 842 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB Stories mastering | Mastaičių k. | 17 480 | 104 | — |
| UAB "Muzikos interpretacijos" | Garliava | 25 880 | 2 380 | 2 |
| MB "Vienas vienas" | Drūkšinių k. | 14 692 | 3 450 | 2 |
| UAB "Meno erdvės" | Vilnius | 15 800 | −1 655 | 2 |
| VšĮ "Recream" | Vilnius | 15 840 | 3 409 | 2 |
| MB "Garso kultūra" | Kaišiadorys | 13 733 | 896 | — |
| MB World Beyond | Klaipėda | 13 566 | 1 780 | — |
| UAB "Optimum artis" | Vilnius | 12 483 | −9 484 | 1 |
Įtraukta į reitingus
- 18. vieta — Didžiausi darbdaviai turinys ir žiniasklaida veiklos srityje (Kauno r. sav.) 2024 m.
- 70. vieta — TOP 100 įmonių garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.
- 18. vieta — Didžiausi darbdaviai turinys ir žiniasklaida veiklos srityje (Kauno r. sav.) 2023 m.
- 23. vieta — Pelningiausios įmonės turinys ir žiniasklaida veiklos srityje (Kauno r. sav.) 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Studio Clavee" apyvarta?
2024 m. UAB "Studio Clavee" nurodė 14 800 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Studio Clavee" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 198 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "Studio Clavee"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Studio Clavee"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba“ (EVRK 5920), įsikūrusi Teleičių k., Kauno r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Studio Clavee"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą