MB "Garso kultūra" — įmonės kodas 305222417
- Įmonės kodas
- 305222417
- PVN nr.
- LT100018949516
- Regionas / savivaldybė
- Kaišiadorys
- Miestas
- Kaišiadorys
- Adresas
- Kaišiadorys, Kriaučiškių 3-asis tak. 4, LT-56132, 56132 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 5920 — Garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Thu Aug 01
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2019–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | — | 1 441 | 2 483 | 2 024 | 4 641 | 13 733 |
| Visos pajamos | — | 1 441 | 2 483 | 2 024 | 4 641 | 13 733 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 943 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 1 825 | 1 319 | 1 593 | 2 383 | 851 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 896 |
| Grynasis nuostolis | 1 825 | 1 319 | 1 593 | 2 383 | 851 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 6 847 | 5 167 | 3 065 | 1 097 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 1 155 | 1 422 | 1 490 | 1 047 | 1 266 | 2 605 |
| Visi įsipareigojimai | 2 156 | 2 062 | 1 621 | 0 | 0 | 444 |
| Nuosavas kapitalas | −1 815 | −3 134 | −4 727 | −5 517 | −6 395 | −5 500 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 79 NACE 5920 įmonių (2024).
Trumpai
MB "Garso kultūra" 2024 m. nurodė 13 733 € apyvartą, tai yra 195,9% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba“ veiklos srities įmonių Kaišiadorys. Įmonė uždirbo 896 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 6,5%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 444 €, o nuosavas kapitalas — −5 500 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB World Beyond | Klaipėda | 13 566 | 1 780 | — |
| MB "Vienas vienas" | Drūkšinių k. | 14 692 | 3 450 | 2 |
| UAB "Studio Clavee" | Teleičių k. | 14 800 | −198 | 1 |
| UAB "Optimum artis" | Vilnius | 12 483 | −9 484 | 1 |
| MB "Tylos Muziejus" | Vilnius | 12 273 | 376 | — |
| Uždaroji akcinė bendrovė "Autorinė studija" | Vilnius | 12 000 | 557 | 1 |
| UAB "Meno erdvės" | Vilnius | 15 800 | −1 655 | 2 |
| VšĮ "Recream" | Vilnius | 15 840 | 3 409 | 2 |
Įtraukta į reitingus
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Garso kultūra" apyvarta?
2024 m. MB "Garso kultūra" nurodė 13 733 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Garso kultūra" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 896 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 6,5%.
Kokia veikla užsiima MB "Garso kultūra"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba“ (EVRK 5920), įsikūrusi Kaišiadorys.
Norite išsamios įmonės analizės MB "Garso kultūra"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą