UAB "Muzikos interpretacijos" — įmonės kodas 305947173
- Įmonės kodas
- 305947173
- PVN nr.
- 305947173
- Regionas / savivaldybė
- Kauno r. sav.
- Miestas
- Garliava
- Adresas
- Kauno r. sav., Garliava, K. Aglinsko g. 5-4, LT-53269, 53269 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 5920 — Garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Wed Dec 08
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2021–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | — | 780 | 16 510 | 25 880 |
| Visos pajamos | — | 780 | 16 510 | 25 880 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 49 | 2 440 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 12 | 1 274 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 49 | 2 380 |
| Grynasis nuostolis | 12 | 1 274 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | 1 | 2 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 11 709 | 7 700 | 3 690 |
| Trumpalaikis turtas | 2 498 | 932 | 1 151 | 4 362 |
| Visi įsipareigojimai | 10 | 3 561 | 2 649 | 2 397 |
| Nuosavas kapitalas | 2 488 | 1 214 | 1 263 | 3 643 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 79 NACE 5920 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "Muzikos interpretacijos" 2024 m. nurodė 25 880 € apyvartą, tai yra 56,8% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 3 „Garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba“ veiklos srities įmonių Kauno r. sav.. Įmonė uždirbo 2 380 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 9,2%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 2 397 €, o nuosavas kapitalas — 3 643 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB Stories mastering | Mastaičių k. | 17 480 | 104 | — |
| UAB "Studio Clavee" | Teleičių k. | 14 800 | −198 | 1 |
| Uždaroji akcinė bendrovė "Bass trap" | Vilnius | 26 184 | 8 035 | 1 |
| MB Upės garsas | Valiukiškių k. 7 | 24 920 | −13 909 | — |
| MB Jausti judėti švytėti | Vilnius | 27 120 | 1 231 | — |
| MB Reverbas | Alytus | 24 483 | 21 736 | — |
| MB "Darkroom dubs" | Grigiškių m. | 28 302 | 9 147 | — |
| VšĮ Palangos gatvės radijas | Vilnius | 22 132 | 1 117 | — |
Įtraukta į reitingus
- 12. vieta — Didžiausi darbdaviai turinys ir žiniasklaida veiklos srityje (Kauno r. sav.) 2024 m.
- 13. vieta — Pelningiausios įmonės turinys ir žiniasklaida veiklos srityje (Kauno r. sav.) 2024 m.▲ 12 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 21. vieta — TOP 25 įmonių turinys ir žiniasklaida veiklos srityje (Kauno r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 22. vieta — Didžiausi darbdaviai garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba veiklos srityje 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 56. vieta — TOP 100 įmonių garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.
- 12. vieta — Didžiausi darbdaviai turinys ir žiniasklaida veiklos srityje (Kauno r. sav.) 2023 m.
- 23. vieta — Didžiausi darbdaviai garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba veiklos srityje 2023 m.
- 24. vieta — TOP 25 įmonių turinys ir žiniasklaida veiklos srityje (Kauno r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 25. vieta — Pelningiausios įmonės turinys ir žiniasklaida veiklos srityje (Kauno r. sav.) 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Muzikos interpretacijos" apyvarta?
2024 m. UAB "Muzikos interpretacijos" nurodė 25 880 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Muzikos interpretacijos" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 2 380 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 9,2%.
Kiek darbuotojų turi UAB "Muzikos interpretacijos"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Muzikos interpretacijos"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba“ (EVRK 5920), įsikūrusi Garliava, Kauno r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Muzikos interpretacijos"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą