Kauno r. sav. įmonės
Aktyvios įmonės (2024)
5 515
Bendra apyvarta
7,6 mlrd. €▼ 0,2%
Darbuotojai
39 795
Medianinė marža
4,3%
Augimas (metinis)
−0,2%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
Kauno r. sav.: TOP 100 įmonių
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | UAB "Agrokoncerno grūdai" | Kauno r. sav. | 449 984 593 | 6 501 009 | 243 | |
| 2 | Uždaroji akcinė bendrovė "LIMEDIKA" | Kauno r. sav. | 301 401 164 | 5 977 274 | 328 | |
| 3 | UAB "Hegelmann transporte" | Kauno r. sav. | 295 657 452 | 7 353 173 | 1 420 | |
| 4 | UAB "TAMRO" | Kauno r. sav. | 277 676 000 | 4 973 000 | 184 | |
| 5 | UAB "Gintarinė vaistinė" | Kauno r. sav. | 246 236 573 | 3 186 670 | 956 | |
| 6 | UAB "Hoptrans Logistics" | Kauno r. sav. | 236 829 809 | −880 248 | 136 | |
| 7 | UAB HELLA Lithuania | Kauno r. sav. | 210 198 896 | 4 232 741 | 417 | |
| 8 | Uždaroji akcinė bendrovė "Agrokoncernas" | Kauno r. sav. | 182 487 215 | −23 296 818 | 258 | |
| 9 | Žemės ūkio kooperatyvas "Pienas LT" | Kauno r. sav. | 180 769 872 | 10 668 423 | 248 | |
| 10 | UAB "ALSO Lietuva" | Kauno r. sav. | 175 058 000 | 3 866 000 | 131 | |
| 11 | Uždaroji akcinė bendrovė "HOPTRANSA" | Kauno r. sav. | 155 670 229 | 6 903 173 | 1 650 | |
| 12 | AUMOVIO Lithuania UAB | Kauno r. sav. | 149 063 000 | −57 221 000 | 623 | |
| 13 | Hollister Lietuva UAB | Kauno r. sav. | 133 280 726 | 18 506 785 | 695 | |
| 14 | UAB FREDA II | Kauno r. sav. | 129 649 945 | 1 067 351 | 813 | |
| 15 | UAB DAT LT | Kauno r. sav. | 125 127 797 | 13 149 614 | 156 | |
| 16 | BENU Vaistinė Lietuva, UAB | Kauno r. sav. | 101 430 000 | 933 000 | 389 | |
| 17 | UAB "Patikima linija" | Kauno r. sav. | 82 667 018 | 23 071 268 | 146 | |
| 18 | UAB "HOPTRANS1" | Kauno r. sav. | 81 130 732 | 7 275 | 330 | |
| 19 | Uždaroji akcinė bendrovė "Baltic Logistic Solutions" | Kauno r. sav. | 79 998 738 | 2 950 260 | 933 | |
| 20 | UAB "Mobile Center" | Kauno r. sav. | 78 516 073 | 46 410 | 43 | |
| 21 | Žemės ūkio kooperatyvas "Lagrenas" | Kauno r. sav. | 77 792 183 | 363 417 | 9 | |
| 22 | Uždaroji akcinė bendrovė "DPD Lietuva" | Kauno r. sav. | 69 569 698 | 1 607 222 | 427 | |
| 23 | Celsis UAB | Kauno r. sav. | 67 559 162 | 1 752 324 | 313 | |
| 24 | UAB "Axioma Metering" | Kauno r. sav. | 59 803 000 | 9 669 000 | 420 | |
| 25 | Uždaroji akcinė bendrovė "Trukmė" | Kauno r. sav. | 59 468 551 | 388 656 | 176 | |
| 26 | UAB "Obelių grupė" | Kauno r. sav. | 58 915 319 | −314 465 | 14 | |
| 27 | Uždaroji akcinė bendrovė "Bidfood Lietuva" | Kauno r. sav. | 56 340 973 | 1 677 452 | 136 | |
| 28 | UAB "Apotheca vaistinė" | Kauno r. sav. | 54 365 237 | −1 353 180 | 98 | |
| 29 | UAB Kauno kogeneracinė jėgainė | Kauno r. sav. | 53 423 000 | 26 418 000 | 44 | |
| 30 | Uždaroji akcinė bendrovė "MEDIKONA" | Kauno r. sav. | 51 435 313 | 442 012 | 24 | |
| 31 | Hegelmann Autotransporte UAB | Kauno r. sav. | 50 256 996 | 929 152 | 135 | |
| 32 | UAB "Finnfoam" | Kauno r. sav. | 45 389 150 | 5 210 301 | 42 | |
| 33 | UAB "Sophela" | Kauno r. sav. | 44 654 000 | 2 163 000 | 26 | |
| 34 | UAB "BALTIC REFRIGERATION GROUP" | Kauno r. sav. | 43 550 237 | 5 038 640 | 37 | |
| 35 | UAB "Ryterna group" | Kauno r. sav. | 41 168 533 | 9 751 923 | 285 | |
| 36 | "MAREX Boats", UAB | Kauno r. sav. | 40 262 316 | 3 870 296 | 318 | |
| 37 | UAB "KMT" | Kauno r. sav. | 39 922 075 | 4 112 413 | 77 | |
| 38 | Hegelmann Special Transporte UAB | Kauno r. sav. | 36 739 815 | 87 791 | 264 | |
| 39 | UAB "SRS SERVISAS" | Kauno r. sav. | 36 656 229 | 2 522 057 | 231 | |
| 40 | UAB "SIGNEDA" | Kauno r. sav. | 36 575 548 | 2 252 054 | 163 | |
| 41 | UAB "Alfatransa" | Kauno r. sav. | 34 087 794 | 5 919 807 | 150 | |
| 42 | UAB "Auteks" | Kauno r. sav. | 33 247 567 | 1 313 637 | 140 | |
| 43 | AKVATERA LT, UAB | Kauno r. sav. | 31 982 231 | 3 591 725 | 91 | |
| 44 | AB "East West Agro" | Kauno r. sav. | 31 871 711 | 1 555 830 | 81 | |
| 45 | UAB "NNL LT" | Kauno r. sav. | 29 923 873 | 1 543 066 | 391 | |
| 46 | OHO GROUP UAB | Kauno r. sav. | 29 325 958 | 2 814 475 | 198 | |
| 47 | Uždaroji akcinė bendrovė "AGENTUS" | Kauno r. sav. | 26 531 183 | 789 110 | 104 | |
| 48 | UAB "Vetmarket" | Kauno r. sav. | 26 467 303 | 753 761 | 45 | |
| 49 | UAB "Baltic fish export" | Kauno r. sav. | 26 041 116 | −829 163 | 249 | |
| 50 | UAB "Pelly Baltic" | Kauno r. sav. | 25 582 627 | 978 668 | 170 | |
| 51 | UAB "Širmulis" | Kauno r. sav. | 24 957 979 | 827 011 | 32 | |
| 52 | UAB "Danplastas" | Kauno r. sav. | 24 749 981 | 974 210 | 7 | |
| 53 | Uždaroji akcinė bendrovė "SV TECHNIKA" | Kauno r. sav. | 24 495 386 | 608 071 | 70 | |
| 54 | Akcinė bendrovė Giraitės ginkluotės gamykla | Kauno r. sav. | 22 959 151 | 3 001 833 | 116 | |
| 55 | UAB "Medžio bitės" | Kauno r. sav. | 22 836 328 | 52 876 | 54 | |
| 56 | UAB Eko Farm | Kauno r. sav. | 22 732 722 | 314 489 | 8 | |
| 57 | UAB "Joldija" | Kauno r. sav. | 21 202 567 | −92 893 | 78 | |
| 58 | UAB "Joldija holding" | Kauno r. sav. | 21 202 567 | −566 627 | 2 | |
| 59 | "Hegelmann Rental" UAB | Kauno r. sav. | 20 825 361 | 7 140 | 9 | |
| 60 | UAB "ViaCon Baltic" | Kauno r. sav. | 20 153 815 | −2 579 803 | 33 | |
| 61 | UAB "FRC LT" | Kauno r. sav. | 20 021 365 | 698 294 | 1 | |
| 62 | UAB "BEWI Lithuania" | Kauno r. sav. | 19 834 858 | −1 395 837 | 100 | |
| 63 | UAB "Periti transport" | Kauno r. sav. | 19 684 720 | −427 | 2 | |
| 64 | UAB "Vitafarma" | Kauno r. sav. | 19 197 376 | 377 678 | 14 | |
| 65 | Wilbergs Group, UAB | Kauno r. sav. | 19 045 624 | 747 396 | 217 | |
| 66 | Uždaroji akcinė bendrovė "Analizė" | Kauno r. sav. | 18 638 793 | 1 236 338 | 40 | |
| 67 | UAB "Magnum Veterinarija" | Kauno r. sav. | 18 315 551 | 599 937 | 29 | |
| 68 | UAB "Kaunas Aircraft Maintenance Services" | Kauno r. sav. | 17 831 941 | 258 446 | 329 | |
| 69 | PRESS GLASS UAB | Kauno r. sav. | 17 723 481 | −13 063 023 | 224 | |
| 70 | UAB "MOTORIDER" | Kauno r. sav. | 17 714 864 | 1 303 784 | 29 | |
| 71 | Hegelmann Multimodal UAB | Kauno r. sav. | 16 994 984 | 23 464 | 55 | |
| 72 | Uždaroji akcinė bendrovė "RG Consulting" | Kauno r. sav. | 16 940 983 | −1 442 168 | 18 | |
| 73 | HT Ferry Service UAB | Kauno r. sav. | 16 480 078 | 91 557 | 13 | |
| 74 | UAB "GKF" | Kauno r. sav. | 16 403 116 | −2 497 550 | — | |
| 75 | UAB Trans compass | Kauno r. sav. | 15 974 653 | 83 492 | 131 | |
| 76 | UAB "Kaivana" | Kauno r. sav. | 15 970 466 | 2 295 040 | 42 | |
| 77 | UAB MTTC | Kauno r. sav. | 15 553 374 | −202 094 | 117 | |
| 78 | UAB "Bokštelis.lt" | Kauno r. sav. | 15 440 410 | 56 565 | 76 | |
| 79 | UAB Green Factory Baltic | Kauno r. sav. | 15 196 114 | 1 144 717 | 112 | |
| 80 | UAB GTV Group | Kauno r. sav. | 15 189 673 | 1 325 483 | 98 | |
| 81 | Uždaroji akcinė bendrovė "REIMPEX KAUNAS" | Kauno r. sav. | 14 796 271 | 2 853 683 | 36 | |
| 82 | Allive Europe UAB | Kauno r. sav. | 14 698 716 | 859 198 | 71 | |
| 83 | UAB "ECOWOOD" | Kauno r. sav. | 14 555 385 | 42 472 | 188 | |
| 84 | Uždaroji akcinė bendrovė "Aconitum" | Kauno r. sav. | 14 377 252 | 1 564 497 | 96 | |
| 85 | UAB "Kilobaitas" | Kauno r. sav. | 14 228 353 | 162 661 | 33 | |
| 86 | PitSpot Partners UAB | Kauno r. sav. | 14 108 206 | 349 662 | 1 | |
| 87 | UAB "Glansa" | Kauno r. sav. | 13 892 988 | 153 856 | 84 | |
| 88 | UAB "VG Agrogrūdai" | Kauno r. sav. | 13 816 614 | 5 358 | 24 | |
| 89 | Uždaroji akcinė bendrovė "Timbela ir Ko" | Kauno r. sav. | 13 638 810 | 1 380 182 | 13 | |
| 90 | UAB TRANSRIFUS | Kauno r. sav. | 13 526 505 | 1 295 335 | 86 | |
| 91 | UAB "Technogaja" | Kauno r. sav. | 12 428 715 | 1 622 507 | 122 | |
| 92 | UAB "Biokona" | Kauno r. sav. | 12 418 703 | 1 442 489 | 33 | |
| 93 | LINEV Systems EU UAB | Kauno r. sav. | 12 286 439 | 91 760 | 42 | |
| 94 | UAB "Elinta Motors" | Kauno r. sav. | 12 191 482 | 526 163 | 65 | |
| 95 | Uždaroji akcinė bendrovė "Amber pasta" | Kauno r. sav. | 12 009 414 | 749 598 | 83 | |
| 96 | Uždaroji akcinė bendrovė "Energija" | Kauno r. sav. | 11 785 699 | 563 205 | 33 | |
| 97 | UAB "ViaCon Baltic Pipe" | Kauno r. sav. | 11 763 554 | −1 528 614 | 34 | |
| 98 | UAB "Daistatus" | Kauno r. sav. | 11 733 156 | 477 062 | 98 | |
| 99 | UAB "Saldoga" | Kauno r. sav. | 11 404 143 | 121 918 | 203 | |
| 100 | UAB "Chemsys" | Kauno r. sav. | 10 779 664 | 848 749 | 16 |
Pagrindinės veiklos sritys
Veiklos sritys, turinčios bent 10 įmonių 2024 m.
Kauno r. sav. reitingai
Didžiausi darbdaviai Kauno r. sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kauno r. sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausios Kauno r. sav. įmonės pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės Kauno r. sav. savivaldybėje 2024 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Kauno r. sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausius įsipareigojimus turinčios įmonės Kauno r. sav. savivaldybėje 2024 m.Naujos įmonės Kauno r. sav. savivaldybėje, veikusios 2024 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Kauno r. sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausią nuostolį patyrusios įmonės Kauno r. sav. savivaldybėje 2024 m.Pelningiausios įmonės Kauno r. sav. savivaldybėje 2024 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Kauno r. sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausi darbdaviai Kauno r. sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kauno r. sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausios Kauno r. sav. įmonės pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės Kauno r. sav. savivaldybėje 2023 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Kauno r. sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausius įsipareigojimus turinčios įmonės Kauno r. sav. savivaldybėje 2023 m.Naujos įmonės Kauno r. sav. savivaldybėje, veikusios 2023 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Kauno r. sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausią nuostolį patyrusios įmonės Kauno r. sav. savivaldybėje 2023 m.Pelningiausios įmonės Kauno r. sav. savivaldybėje 2023 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Kauno r. sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausi darbdaviai Kauno r. sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kauno r. sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausios Kauno r. sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės Kauno r. sav. savivaldybėje 2022 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Kauno r. sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Kauno r. sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausią nuostolį patyrusios įmonės Kauno r. sav. savivaldybėje 2022 m.Pelningiausios įmonės Kauno r. sav. savivaldybėje 2022 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Kauno r. sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausi darbdaviai Kauno r. sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kauno r. sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausios Kauno r. sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.Sparčiausiai augančios įmonės Kauno r. sav. savivaldybėje 2021 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Kauno r. sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Kauno r. sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausią nuostolį patyrusios įmonės Kauno r. sav. savivaldybėje 2021 m.Pelningiausios įmonės Kauno r. sav. savivaldybėje 2021 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Kauno r. sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausi darbdaviai Kauno r. sav. savivaldybėje 2020 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kauno r. sav. savivaldybėje 2020 m.Didžiausios Kauno r. sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.Sparčiausiai augančios įmonės Kauno r. sav. savivaldybėje 2020 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Kauno r. sav. savivaldybėje 2020 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Kauno r. sav. savivaldybėje 2020 m.Didžiausią nuostolį patyrusios įmonės Kauno r. sav. savivaldybėje 2020 m.Pelningiausios įmonės Kauno r. sav. savivaldybėje 2020 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Kauno r. sav. savivaldybėje 2020 m.Didžiausi darbdaviai Kauno r. sav. savivaldybėje 2019 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kauno r. sav. savivaldybėje 2019 m.Didžiausios Kauno r. sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.Sparčiausiai augančios įmonės Kauno r. sav. savivaldybėje 2019 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Kauno r. sav. savivaldybėje 2019 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Kauno r. sav. savivaldybėje 2019 m.Didžiausią nuostolį patyrusios įmonės Kauno r. sav. savivaldybėje 2019 m.Pelningiausios įmonės Kauno r. sav. savivaldybėje 2019 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Kauno r. sav. savivaldybėje 2019 m.