Uždaroji akcinė bendrovė "Sutaras" — įmonės kodas 122163830
- Įmonės kodas
- 122163830
- PVN nr.
- LT100001627210
- Regionas / savivaldybė
- Vilniaus r. sav.
- Miestas
- Zujūnų k.
- Adresas
- Vilniaus r. sav., Zujūnų sen., Zujūnų k., Terasų g. 1, LT-14163, 14163 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 5920 — Garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Fri Oct 29
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 2 135 | 4 017 | 1 381 | 4 250 | 2 005 | 2 335 | 548 | 455 | 3 733 | 5 477 |
| Visos pajamos | 2 135 | 4 017 | 1 381 | 4 250 | 2 005 | 2 335 | 548 | 455 | 3 733 | 5 477 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 837 | 0 | 0 | 2 378 | 0 | 0 | 1 444 | 2 091 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 1 917 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 628 | 1 585 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 824 | 2 404 | 3 757 | 2 342 | 0 | 0 | 1 419 | 2 060 |
| Grynasis nuostolis | 1 917 | 2 478 | 0 | 0 | 0 | 0 | 628 | 1 585 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 14 208 | 13 654 | 16 287 | 16 222 | 17 816 | 19 068 | 18 634 | 17 459 | 19 190 | 20 049 |
| Visi įsipareigojimai | 11 785 | 13 709 | 15 517 | 13 872 | 11 709 | 10 619 | 10 813 | 11 223 | 11 535 | 10 546 |
| Nuosavas kapitalas | 2 423 | — | 770 | 2 350 | 6 107 | 8 449 | 7 821 | 6 236 | 7 655 | 9 503 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 8 398 | 8 398 | 8 398 | 8 398 | 8 398 | 8 398 | 8 398 | 8 398 | 8 398 | 8 398 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 79 NACE 5920 įmonių (2024).
Trumpai
Uždaroji akcinė bendrovė "Sutaras" 2024 m. nurodė 5 477 € apyvartą, tai yra 46,7% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 3 vietą tarp 6 „Garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba“ veiklos srities įmonių Vilniaus r. sav.. Įmonė uždirbo 2 060 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 37,6%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 10 546 €, o nuosavas kapitalas — 9 503 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| AD BONUM, VšĮ | Lygialaukio k. | 7 289 | −387 | — |
| Audiovizualinio meno centras | Bendorių k. | 1 903 | −82 432 | 1 |
| Mažoji bendrija "Laimės gatvė" | Vaivadiškių k. | 1 180 | −1 197 | — |
| MB Otus sound | Pikutiškių k. | 18 313 | 16 548 | — |
| MB "Kas čia rajone" | Šiauliai | 4 714 | 2 | — |
| VšĮ Styginių kvartetas | Vilnius | 4 353 | 0 | — |
| UAB "Riftis" | Kaunas | 6 603 | −4 866 | 2 |
| MB "Dintelis" | Vilnius | 6 630 | 1 571 | 1 |
Įtraukta į reitingus
- 7. vieta — Didžiausi darbdaviai garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba veiklos srityje 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 10. vieta — Didžiausi darbdaviai turinys ir žiniasklaida veiklos srityje (Vilniaus r. sav.) 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 88. vieta — TOP 100 įmonių garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.
- 8. vieta — Didžiausi darbdaviai garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba veiklos srityje 2023 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 11. vieta — Didžiausi darbdaviai turinys ir žiniasklaida veiklos srityje (Vilniaus r. sav.) 2023 m.
- 25. vieta — Pelningiausios įmonės turinys ir žiniasklaida veiklos srityje (Vilniaus r. sav.) 2023 m.
- 10. vieta — Didžiausi darbdaviai garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba veiklos srityje 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Uždaroji akcinė bendrovė "Sutaras" apyvarta?
2024 m. Uždaroji akcinė bendrovė "Sutaras" nurodė 5 477 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Uždaroji akcinė bendrovė "Sutaras" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 2 060 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 37,6%.
Kiek darbuotojų turi Uždaroji akcinė bendrovė "Sutaras"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima Uždaroji akcinė bendrovė "Sutaras"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba“ (EVRK 5920), įsikūrusi Zujūnų k., Vilniaus r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Uždaroji akcinė bendrovė "Sutaras"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą