Vilniaus r. sav. įmonės
Aktyvios įmonės (2024)
5 139
Bendra apyvarta
6,1 mlrd. €▲ 3,8%
Darbuotojai
30 287
Medianinė marža
3,7%
Augimas (metinis)
+3,8%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
Vilniaus r. sav.: TOP 100 įmonių
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | UAB "Viada LT" | Vilniaus r. sav. | 1 214 611 160 | 7 808 615 | 1 121 | |
| 2 | UAB "BALTIC PETROLEUM" | Vilniaus r. sav. | 610 546 667 | 1 806 278 | 617 | |
| 3 | UAB Fleet union | Vilniaus r. sav. | 392 281 301 | 596 068 | 11 | |
| 4 | Everwest Group UAB | Vilniaus r. sav. | 327 743 000 | −1 324 830 | 2 | — |
| 5 | UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "LIETPAK" | Vilniaus r. sav. | 223 511 280 | 11 941 953 | 628 | |
| 6 | Akcinė bendrovė "Vilniaus paukštynas" | Vilniaus r. sav. | 198 885 517 | 4 588 207 | 1 304 | |
| 7 | UAB "ME transportas" | Vilniaus r. sav. | 109 805 539 | 3 305 817 | 1 103 | |
| 8 | UAB "SPECTATOR" | Vilniaus r. sav. | 89 880 941 | 18 308 453 | 6 | |
| 9 | UAB "ALTAS komercinis transportas" | Vilniaus r. sav. | 58 197 574 | 2 569 948 | 275 | |
| 10 | UAB "KG Constructions" | Vilniaus r. sav. | 57 997 465 | −2 563 115 | 414 | |
| 11 | UAB Baltic Agro Machinery | Vilniaus r. sav. | 53 552 508 | 451 160 | 114 | |
| 12 | Uždaroji akcinė bendrovė "TRANSEKSPEDICIJA" | Vilniaus r. sav. | 41 353 119 | 51 058 | 340 | |
| 13 | Avesco Lithuania UAB | Vilniaus r. sav. | 37 005 026 | 331 070 | 59 | |
| 14 | UAB "MAXAUTO BALTIC" | Vilniaus r. sav. | 35 586 591 | −67 602 | 48 | |
| 15 | Uždaroji akcinė bendrovė "EMP recycling" | Vilniaus r. sav. | 34 343 372 | 1 854 519 | 185 | |
| 16 | Uždaroji akcinė bendrovė "Metvaldis" | Vilniaus r. sav. | 33 379 997 | 1 062 260 | 6 | |
| 17 | UAB "Pro buono" | Vilniaus r. sav. | 33 181 256 | 3 590 558 | 9 | |
| 18 | UAB "Mikas plius" | Vilniaus r. sav. | 32 382 240 | 476 067 | — | — |
| 19 | UAB TRANSINVESTICIJOS | Vilniaus r. sav. | 31 660 270 | 45 088 | 2 | |
| 20 | UAB "PUKENO" | Vilniaus r. sav. | 31 589 132 | 816 565 | 353 | |
| 21 | UAB ALWARK | Vilniaus r. sav. | 31 163 743 | 886 778 | 93 | |
| 22 | UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ ABB | Vilniaus r. sav. | 30 790 000 | 1 102 000 | 62 | |
| 23 | Uždaroji akcinė bendrovė "PAKMARKAS" | Vilniaus r. sav. | 27 558 658 | −749 254 | 181 | |
| 24 | UAB "NORD trans" | Vilniaus r. sav. | 26 809 168 | −2 888 | 430 | |
| 25 | UAB J&C AERO | Vilniaus r. sav. | 25 085 246 | 1 829 931 | 153 | |
| 26 | Uždaroji akcinė bendrovė "VILANDRA" | Vilniaus r. sav. | 24 749 577 | 634 714 | 52 | |
| 27 | Coffee Address UAB | Vilniaus r. sav. | 24 747 428 | 964 067 | 155 | |
| 28 | UAB "MS Maritime" | Vilniaus r. sav. | 24 518 618 | 4 005 259 | 93 | |
| 29 | UAB "Terra recycling" | Vilniaus r. sav. | 24 322 738 | 66 725 | 123 | |
| 30 | VEESLA UAB | Vilniaus r. sav. | 22 203 244 | 71 667 | 103 | |
| 31 | UAB "JUNG VILNIUS" | Vilniaus r. sav. | 20 943 501 | 1 404 039 | 29 | |
| 32 | Uždaroji akcinė bendrovė "TMTK" | Vilniaus r. sav. | 20 806 835 | 180 908 | 4 | |
| 33 | UAB "Vistela" | Vilniaus r. sav. | 20 310 961 | 17 763 | 2 | |
| 34 | Uždaroji akcinė bendrovė "BALTIJOS REALIZACIJOS CENTRAS" | Vilniaus r. sav. | 19 892 932 | −131 929 | 32 | |
| 35 | HORMANN BALTIC, UAB | Vilniaus r. sav. | 18 997 012 | 367 377 | 29 | |
| 36 | UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "ESEMDA" | Vilniaus r. sav. | 17 411 160 | 1 773 808 | 113 | |
| 37 | UAB "SPECTATOR NT" | Vilniaus r. sav. | 17 215 350 | 11 834 839 | 4 | |
| 38 | Forveda, UAB | Vilniaus r. sav. | 17 099 968 | 528 089 | 80 | |
| 39 | "RITTAL" UAB | Vilniaus r. sav. | 16 654 249 | 1 563 353 | 24 | |
| 40 | Uždaroji akcinė bendrovė "PADVAISKAS IR KO" | Vilniaus r. sav. | 16 652 874 | 451 462 | 235 | |
| 41 | voestalpine Railway Systems Lietuva, UAB | Vilniaus r. sav. | 16 581 000 | 966 000 | 80 | |
| 42 | UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "VILNIKA" | Vilniaus r. sav. | 15 632 001 | 89 322 | 240 | |
| 43 | UAB Somlita | Vilniaus r. sav. | 14 950 205 | −745 990 | 104 | |
| 44 | UAB "Ruscargo" | Vilniaus r. sav. | 14 707 278 | 84 158 | 22 | |
| 45 | UAB "LODVILA" | Vilniaus r. sav. | 14 621 527 | 6 312 955 | 78 | |
| 46 | Uždaroji akcinė bendrovė "TIEKĖJŲ GILDIJA" | Vilniaus r. sav. | 14 511 488 | 493 386 | 33 | |
| 47 | UAB Supportive Electronic Service | Vilniaus r. sav. | 14 326 427 | 561 744 | 112 | |
| 48 | UAB "Rinvest" | Vilniaus r. sav. | 13 542 325 | 3 074 694 | 24 | |
| 49 | UAB "Hegvita" | Vilniaus r. sav. | 13 369 549 | −570 289 | 99 | |
| 50 | UAB "Tibnor" | Vilniaus r. sav. | 13 369 051 | −6 374 | 12 | |
| 51 | UAB "Stengel LT" | Vilniaus r. sav. | 13 185 999 | 835 141 | 123 | |
| 52 | UAB "Doka Lietuva" | Vilniaus r. sav. | 12 934 334 | 305 862 | 43 | |
| 53 | UAB "Longavia" | Vilniaus r. sav. | 12 713 957 | −290 990 | 106 | |
| 54 | Uždaroji akcinė bendrovė "ZBIGA" | Vilniaus r. sav. | 12 659 826 | 102 931 | 180 | |
| 55 | Uždaroji akcinė bendrovė "CESTA" | Vilniaus r. sav. | 12 539 873 | −950 614 | 204 | |
| 56 | Uždaroji akcinė bendrovė "CAMARGO" | Vilniaus r. sav. | 12 506 659 | 702 304 | 92 | |
| 57 | UAB "Partnerystės logistika" | Vilniaus r. sav. | 12 505 849 | 88 590 | 125 | |
| 58 | UAB "Šilputa" | Vilniaus r. sav. | 11 840 747 | 217 895 | 61 | |
| 59 | UAB "Actavis Baltics" | Vilniaus r. sav. | 11 811 396 | 345 090 | — | |
| 60 | UAB "EUROPEAN TRANSIT SERVICE" | Vilniaus r. sav. | 11 752 721 | −245 809 | 49 | |
| 61 | UAB "SPAUDOS KONTŪRAI" | Vilniaus r. sav. | 11 610 538 | −195 884 | 100 | |
| 62 | UAB "HRX" | Vilniaus r. sav. | 11 590 890 | 512 949 | 109 | |
| 63 | UAB "KG Service" | Vilniaus r. sav. | 11 560 982 | −1 085 931 | 72 | |
| 64 | UAB "BEER GROUP" | Vilniaus r. sav. | 11 421 631 | 550 044 | 2 | |
| 65 | UAB "LT Logic" | Vilniaus r. sav. | 11 060 137 | 1 055 182 | 278 | |
| 66 | UAB "AMIC Lietuva" | Vilniaus r. sav. | 10 989 406 | 6 450 902 | 5 | |
| 67 | UAB BVT PARTNERIAI | Vilniaus r. sav. | 10 885 940 | 817 443 | 12 | |
| 68 | UAB "GVERDITA" | Vilniaus r. sav. | 10 733 615 | 2 325 777 | 78 | |
| 69 | UAB "BIOK laboratorija" | Vilniaus r. sav. | 10 684 000 | −643 000 | 59 | |
| 70 | Uždaroji akcinė bendrovė "LESTA" | Vilniaus r. sav. | 10 644 786 | 247 862 | 33 | |
| 71 | UAB "DND Talis" | Vilniaus r. sav. | 10 353 739 | 344 793 | 40 | |
| 72 | Uždaroji akcinė bendrovė "VILLON" | Vilniaus r. sav. | 10 178 807 | 511 543 | 233 | |
| 73 | UAB "Infrada" | Vilniaus r. sav. | 10 114 287 | 816 848 | 61 | |
| 74 | UAB "RL HOLDING" | Vilniaus r. sav. | 9 740 102 | 43 099 | 8 | |
| 75 | UAB "DIAMEDICA" | Vilniaus r. sav. | 9 443 930 | 170 787 | 21 | |
| 76 | "Ornitela", UAB | Vilniaus r. sav. | 9 440 039 | 1 680 749 | 5 | |
| 77 | UAB "EUROGLASS" | Vilniaus r. sav. | 9 129 463 | 727 357 | 64 | |
| 78 | Ost-West Cargo Transport, UAB | Vilniaus r. sav. | 9 031 522 | −1 152 543 | 142 | |
| 79 | UAB "Baltic Forest Group" | Vilniaus r. sav. | 8 979 258 | 342 498 | 17 | |
| 80 | UAB "Euro Asista" | Vilniaus r. sav. | 8 829 733 | −223 505 | 76 | |
| 81 | Unifiedpost, UAB | Vilniaus r. sav. | 8 261 170 | 457 528 | 53 | |
| 82 | UAB "Benkam Europe" | Vilniaus r. sav. | 8 178 603 | 90 356 | 4 | |
| 83 | UAB "HML" | Vilniaus r. sav. | 8 165 745 | 165 063 | 16 | |
| 84 | Uždaroji akcinė bendrovė "PROGVITA" | Vilniaus r. sav. | 8 155 825 | 430 883 | 53 | |
| 85 | Geberit UAB | Vilniaus r. sav. | 8 147 590 | 207 535 | 8 | |
| 86 | UAB "Albert Berner" | Vilniaus r. sav. | 7 876 112 | 77 555 | 59 | |
| 87 | Uždaroji akcinė bendrovė "CESTOS MAISTAS" | Vilniaus r. sav. | 7 853 886 | 1 032 751 | 85 | |
| 88 | UAB "Degta" | Vilniaus r. sav. | 7 810 765 | 117 402 | 23 | |
| 89 | UAB "Hodleris" | Vilniaus r. sav. | 7 603 924 | 375 318 | 5 | |
| 90 | UAB "Audatex Baltics" | Vilniaus r. sav. | 7 476 504 | 241 864 | 9 | |
| 91 | "Euro prekyba", UAB | Vilniaus r. sav. | 7 380 699 | −4 245 | 3 | |
| 92 | UAB "ALVIREGA" | Vilniaus r. sav. | 7 222 233 | 461 463 | 47 | |
| 93 | Uždaroji akcinė bendrovė "Nemėžio komunalininkas" | Vilniaus r. sav. | 7 195 154 | −851 599 | 153 | |
| 94 | UAB "Ignasta" | Vilniaus r. sav. | 7 027 681 | 131 285 | 54 | |
| 95 | UAB "Calenberg" | Vilniaus r. sav. | 6 909 597 | 621 602 | 15 | |
| 96 | UAB "SALOČIAI IR PARTNERIAI" | Vilniaus r. sav. | 6 796 569 | 420 836 | 17 | |
| 97 | UAB "Top market" | Vilniaus r. sav. | 6 793 321 | 146 089 | 46 | |
| 98 | Uždaroji akcinė bendrovė "VOKĖ-III" | Vilniaus r. sav. | 6 764 899 | 405 704 | 76 | |
| 99 | UAB "GEDAIVA" | Vilniaus r. sav. | 6 763 902 | 300 173 | 11 | |
| 100 | Huvud constructions, UAB | Vilniaus r. sav. | 6 742 539 | 327 140 | 10 |
Pagrindinės veiklos sritys
Veiklos sritys, turinčios bent 10 įmonių 2024 m.
Vilniaus r. sav. reitingai
Didžiausi darbdaviai Vilniaus r. sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Vilniaus r. sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausios Vilniaus r. sav. įmonės pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės Vilniaus r. sav. savivaldybėje 2024 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Vilniaus r. sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausius įsipareigojimus turinčios įmonės Vilniaus r. sav. savivaldybėje 2024 m.Naujos įmonės Vilniaus r. sav. savivaldybėje, veikusios 2024 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Vilniaus r. sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausią nuostolį patyrusios įmonės Vilniaus r. sav. savivaldybėje 2024 m.Pelningiausios įmonės Vilniaus r. sav. savivaldybėje 2024 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Vilniaus r. sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausi darbdaviai Vilniaus r. sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Vilniaus r. sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausios Vilniaus r. sav. įmonės pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės Vilniaus r. sav. savivaldybėje 2023 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Vilniaus r. sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausius įsipareigojimus turinčios įmonės Vilniaus r. sav. savivaldybėje 2023 m.Naujos įmonės Vilniaus r. sav. savivaldybėje, veikusios 2023 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Vilniaus r. sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausią nuostolį patyrusios įmonės Vilniaus r. sav. savivaldybėje 2023 m.Pelningiausios įmonės Vilniaus r. sav. savivaldybėje 2023 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Vilniaus r. sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausi darbdaviai Vilniaus r. sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Vilniaus r. sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausios Vilniaus r. sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės Vilniaus r. sav. savivaldybėje 2022 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Vilniaus r. sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Vilniaus r. sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausią nuostolį patyrusios įmonės Vilniaus r. sav. savivaldybėje 2022 m.Pelningiausios įmonės Vilniaus r. sav. savivaldybėje 2022 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Vilniaus r. sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausi darbdaviai Vilniaus r. sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Vilniaus r. sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausios Vilniaus r. sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.Sparčiausiai augančios įmonės Vilniaus r. sav. savivaldybėje 2021 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Vilniaus r. sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Vilniaus r. sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausią nuostolį patyrusios įmonės Vilniaus r. sav. savivaldybėje 2021 m.Pelningiausios įmonės Vilniaus r. sav. savivaldybėje 2021 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Vilniaus r. sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausi darbdaviai Vilniaus r. sav. savivaldybėje 2020 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Vilniaus r. sav. savivaldybėje 2020 m.Didžiausios Vilniaus r. sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.Sparčiausiai augančios įmonės Vilniaus r. sav. savivaldybėje 2020 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Vilniaus r. sav. savivaldybėje 2020 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Vilniaus r. sav. savivaldybėje 2020 m.Didžiausią nuostolį patyrusios įmonės Vilniaus r. sav. savivaldybėje 2020 m.Pelningiausios įmonės Vilniaus r. sav. savivaldybėje 2020 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Vilniaus r. sav. savivaldybėje 2020 m.Didžiausi darbdaviai Vilniaus r. sav. savivaldybėje 2019 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Vilniaus r. sav. savivaldybėje 2019 m.Didžiausios Vilniaus r. sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.Sparčiausiai augančios įmonės Vilniaus r. sav. savivaldybėje 2019 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Vilniaus r. sav. savivaldybėje 2019 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Vilniaus r. sav. savivaldybėje 2019 m.Didžiausią nuostolį patyrusios įmonės Vilniaus r. sav. savivaldybėje 2019 m.Pelningiausios įmonės Vilniaus r. sav. savivaldybėje 2019 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Vilniaus r. sav. savivaldybėje 2019 m.