MB "Sena grandinė" — įmonės kodas 304292761
- Įmonės kodas
- 304292761
- PVN nr.
- 304292761
- Regionas / savivaldybė
- Marijampolė
- Miestas
- Marijampolė
- Adresas
- Marijampolė, Kauno g. 74-21, LT-68246, 68246 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 5920 — Garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Mon Jul 11
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2016–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 290 | — | — | — | 1 650 | 2 630 | 5 059 | 3 977 | 3 870 |
| Visos pajamos | 290 | — | — | — | 1 650 | 2 630 | 5 059 | 3 977 | 3 870 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 845 | 806 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 271 | 2 388 | 2 405 | 2 844 | 711 | 1 310 | 0 | 0 | 200 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 845 | 806 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 271 | 2 388 | 2 405 | 2 844 | 711 | 1 310 | 0 | 0 | 200 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 980 | 741 | 503 | 444 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Trumpalaikis turtas | 290 | 5 | 30 | 482 | 216 | 433 | 176 | 380 | 141 |
| Visi įsipareigojimai | 561 | 1 794 | 1 835 | 1 918 | 2 188 | 2 922 | 820 | 218 | 179 |
| Nuosavas kapitalas | −271 | −809 | −1 064 | −933 | −1 528 | −2 488 | −643 | 163 | −37 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 79 NACE 5920 įmonių (2024).
Trumpai
MB "Sena grandinė" 2024 m. nurodė 3 870 € apyvartą, tai yra 2,7% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba“ veiklos srities įmonių Marijampolė. Įmonė metus baigė patyrusi 200 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 179 €, o nuosavas kapitalas — −37 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Uždaroji akcinė bendrovė Vilanimos filmų studija | Vilnius | 3 841 | −22 049 | 1 |
| VšĮ Styginių kvartetas | Vilnius | 4 353 | 0 | — |
| MB "Kas čia rajone" | Šiauliai | 4 714 | 2 | — |
| UAB "MUZIKINIS KUPĖ" | Vilnius | 3 016 | −989 | — |
| UAB "Gutara Post Pro" | Vilnius | 2 857 | −23 105 | 1 |
| Viešoji įstaiga "Four Nights Productions" | Vilnius | 2 489 | 4 978 | — |
| Uždaroji akcinė bendrovė "Sutaras" | Zujūnų k. | 5 477 | 2 060 | 2 |
| UAB "Kelsvėjus" | Panevėžys | 2 008 | 8 | 1 |
Įtraukta į reitingus
- 10. vieta — TOP 10 įmonių turinys ir žiniasklaida veiklos srityje (Marijampolė) pagal apyvartą 2024 m.
- 90. vieta — TOP 100 įmonių garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.
- 25. vieta — Pelningiausios įmonės garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba veiklos srityje 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Sena grandinė" apyvarta?
2024 m. MB "Sena grandinė" nurodė 3 870 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Sena grandinė" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 200 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima MB "Sena grandinė"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba“ (EVRK 5920), įsikūrusi Marijampolė.
Norite išsamios įmonės analizės MB "Sena grandinė"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą