Marijampolė įmonės
Aktyvios įmonės (2024)
1 387
Bendra apyvarta
1,5 mlrd. €▼ 3,8%
Darbuotojai
12 828
Medianinė marža
3,1%
Augimas (metinis)
−3,8%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
Marijampolė: TOP 100 įmonių
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | UAB "Mantinga Bakery & Food Solutions" | Marijampolė | 168 768 000 | 1 955 000 | 112 | — |
| 2 | Uždaroji akcinė bendrovė "Juodeliai" | Marijampolė | 160 182 088 | 4 365 030 | 564 | |
| 3 | UAB "Mantinga Production" | Marijampolė | 143 049 000 | 10 010 000 | 1 329 | |
| 4 | UAB "IPUKIS Group" | Marijampolė | 68 994 218 | 24 113 338 | 4 | |
| 5 | Uždaroji akcinė bendrovė "MARIJAMPOLĖS PIENO KONSERVAI" | Marijampolė | 61 896 812 | −1 333 911 | 419 | |
| 6 | UAB "CIE LT FORGE" | Marijampolė | 57 549 575 | 6 831 718 | 230 | |
| 7 | UAB "Tangeta" | Marijampolė | 37 939 065 | 380 823 | 18 | |
| 8 | UAB "Mantinga Food" | Marijampolė | 28 914 733 | 2 822 338 | 406 | |
| 9 | UAB "Arvydo Miliausko transportas" | Marijampolė | 26 957 840 | 1 593 466 | 324 | |
| 10 | UAB "Lietuvos cukraus fabrikas" | Marijampolė | 26 039 332 | −3 800 346 | 166 | |
| 11 | UAB "T&S mobile" | Marijampolė | 25 929 231 | 1 881 075 | 11 | |
| 12 | UAB "FurnMaster" | Marijampolė | 21 677 700 | 1 783 526 | 262 | |
| 13 | UAB "Mantinga Logistics" | Marijampolė | 17 362 000 | 318 000 | 137 | |
| 14 | UAB "Kubiliaus transportas" | Marijampolė | 16 898 794 | 1 314 905 | 333 | |
| 15 | UAB "Petro metalai" | Marijampolė | 16 468 090 | 35 162 | 25 | |
| 16 | Uždaroji akcinė bendrovė "Statybos ritmas" | Marijampolė | 14 960 408 | −266 089 | 143 | |
| 17 | UAB "Kelranga" | Marijampolė | 14 267 665 | 1 206 110 | 116 | |
| 18 | UAB "TFA Logistic" | Marijampolė | 14 181 969 | 1 501 885 | 77 | |
| 19 | UAB "Kalstata" | Marijampolė | 12 193 706 | 472 442 | 54 | |
| 20 | Uždaroji akcinė bendrovė "SUMEDA" | Marijampolė | 11 447 968 | −347 268 | 194 | |
| 21 | UAB RSD Auto | Marijampolė | 10 752 852 | 482 512 | 95 | |
| 22 | Uždaroji akcinė bendrovė "GARFUS" | Marijampolė | 10 574 667 | 487 126 | 60 | |
| 23 | UAB "Marijampolės prekyba" | Marijampolė | 10 153 711 | 243 255 | 109 | |
| 24 | UAB "CarLo LT" | Marijampolė | 9 828 079 | 2 737 153 | 25 | |
| 25 | UAB "Markeda" | Marijampolė | 9 408 797 | 1 150 836 | 89 | |
| 26 | Uždaroji akcinė bendrovė "Sūduvos vandenys" | Marijampolė | 9 192 381 | −27 047 | 184 | |
| 27 | UAB "Mood Furniture" | Marijampolė | 8 985 472 | −641 043 | 245 | |
| 28 | UAB "Dargava" | Marijampolė | 8 451 799 | 1 162 749 | 5 | |
| 29 | Uždaroji akcinė bendrovė koncernas "ALGA" | Marijampolė | 8 144 425 | 503 756 | 25 | |
| 30 | UAB "LEMUS" | Marijampolė | 8 094 400 | 256 380 | 51 | |
| 31 | Akcinė bendrovė "Fasa" | Marijampolė | 8 056 211 | 332 267 | 116 | |
| 32 | UAB Marijampolės apskrities atliekų tvarkymo centras | Marijampolė | 7 987 363 | 3 257 | 82 | |
| 33 | UAB "Ekstra grupė" | Marijampolė | 7 878 814 | 13 676 | 7 | |
| 34 | Akcinė bendrovė "Vernitas" | Marijampolė | 7 414 775 | −144 784 | 183 | |
| 35 | UAB "Novo projektai" | Marijampolė | 7 205 642 | 124 007 | 30 | |
| 36 | UAB "Eurobagetas" | Marijampolė | 7 044 822 | 1 318 016 | 48 | |
| 37 | Uždaroji akcinė bendrovė "ELEKTRIFIKACIJOS DARBAI" | Marijampolė | 6 779 095 | 1 238 886 | 85 | |
| 38 | Uždaroji akcinė bendrovė "Vidara" | Marijampolė | 6 745 196 | 79 888 | 73 | |
| 39 | UAB "Nermeka" | Marijampolė | 5 994 950 | 25 210 | 213 | |
| 40 | UAB "TD transport" | Marijampolė | 5 892 749 | −478 119 | 70 | |
| 41 | UAB "Finginas" | Marijampolė | 5 794 341 | 79 884 | 58 | |
| 42 | UAB "MANTINGA GROUP" | Marijampolė | 5 707 000 | 12 767 000 | 45 | |
| 43 | UAB SampleMaster | Marijampolė | 5 650 313 | 403 600 | 81 | |
| 44 | UAB "Armando grupė" | Marijampolė | 5 649 237 | 8 744 | 121 | |
| 45 | Uždaroji akcinė bendrovė "STATRANGA" | Marijampolė | 5 598 670 | 88 288 | 59 | |
| 46 | UAB "MIKLUDAVA" | Marijampolė | 5 456 883 | 58 324 | 27 | |
| 47 | UAB "Marijampolės NPK" | Marijampolė | 5 422 534 | 314 461 | 59 | |
| 48 | UAB "Asiana Trading Alliance" | Marijampolė | 5 284 018 | 506 921 | 87 | |
| 49 | UAB "KADO AUTO" | Marijampolė | 5 263 109 | 91 272 | 8 | |
| 50 | UAB "GNG servisas" | Marijampolė | 5 077 418 | 23 802 | 69 | |
| 51 | UAB "Bioprolit" | Marijampolė | 5 063 628 | 168 709 | 21 | |
| 52 | Uždaroji akcinė bendrovė "Morita" | Marijampolė | 4 989 620 | 23 981 | 47 | |
| 53 | UAB "Valdema" | Marijampolė | 4 922 246 | −87 921 | 60 | |
| 54 | Valstybės įmonė "Marijampolės regiono keliai" | Marijampolė | 4 767 266 | 64 724 | — | |
| 55 | UAB "Ivadra ir Co" | Marijampolė | 4 575 672 | 16 249 | 3 | |
| 56 | UAB "Grimasta" | Marijampolė | 4 545 459 | 584 663 | 33 | |
| 57 | ŠVAROS MISIJA, UAB | Marijampolė | 4 510 172 | 116 945 | 244 | |
| 58 | UAB "Ekobetonas" | Marijampolė | 4 444 900 | 266 281 | 19 | |
| 59 | UAB "Vilktera" | Marijampolė | 4 392 357 | 369 816 | 62 | |
| 60 | Uždaroji akcinė bendrovė "Pakma" | Marijampolė | 4 334 648 | 716 393 | 48 | |
| 61 | Uždaroji akcinė bendrovė "Melkasta" | Marijampolė | 4 322 119 | 42 018 | 17 | |
| 62 | Sateba Lithuania UAB | Marijampolė | 4 313 178 | 367 504 | 32 | |
| 63 | UAB "Auberta" | Marijampolė | 4 294 761 | 256 613 | 2 | |
| 64 | UAB "Auto-sep" | Marijampolė | 4 242 707 | 242 518 | 7 | |
| 65 | UAB DRIVERS | Marijampolė | 4 133 045 | 336 260 | 79 | |
| 66 | UAB "Smart Fortune" | Marijampolė | 4 029 922 | 144 722 | 11 | |
| 67 | Uždaroji akcinė bendrovė "MAVISTA" | Marijampolė | 3 964 859 | 328 183 | 60 | |
| 68 | UAB "KAZI-TRANSPORT" | Marijampolė | 3 844 349 | 215 273 | 37 | |
| 69 | MB "Būsto vizija" | Marijampolė | 3 836 703 | 477 602 | 8 | |
| 70 | UAB "Prodenta" | Marijampolė | 3 819 718 | 114 360 | 41 | |
| 71 | MB "Eirava" | Marijampolė | 3 815 372 | 683 225 | 11 | |
| 72 | UAB "Autovaldas" | Marijampolė | 3 758 101 | 493 198 | 34 | |
| 73 | UAB "BSB trucks" | Marijampolė | 3 741 300 | 4 678 | 29 | |
| 74 | UAB LL Logistics | Marijampolė | 3 541 217 | 401 404 | 58 | |
| 75 | UAB "Gergidita" | Marijampolė | 3 415 334 | 150 193 | 13 | |
| 76 | Valstybės įmonė Marijampolės miškų urėdija | Marijampolė | 3 347 149 | 54 079 | — | |
| 77 | UAB "Sotas" | Marijampolė | 3 346 037 | 42 316 | 75 | |
| 78 | UAB "Mantinga Services" | Marijampolė | 3 247 000 | 142 000 | 77 | — |
| 79 | UAB "MARSANTA IR KO" | Marijampolė | 3 211 081 | 7 874 | 16 | |
| 80 | Uždaroji akcinė bendrovė "Marijampolės švara" | Marijampolė | 3 176 358 | 302 549 | 82 | |
| 81 | UAB "EV transport" | Marijampolė | 3 141 941 | 5 991 | 30 | |
| 82 | UAB "Autorok" | Marijampolė | 3 098 263 | 56 488 | 4 | |
| 83 | UAB EM Logistics | Marijampolė | 3 034 308 | 47 603 | 7 | |
| 84 | UAB "Herlanda" | Marijampolė | 3 009 545 | 43 840 | 1 | |
| 85 | UAB vaistinė "VAISTŲ SKRYNELĖ" | Marijampolė | 2 995 934 | 75 728 | 16 | |
| 86 | Uždaroji akcinė bendrovė "Valmantas ir Ko" | Marijampolė | 2 975 415 | 323 041 | 29 | |
| 87 | UAB "Zimeda" | Marijampolė | 2 958 562 | 66 295 | 154 | |
| 88 | MB "Gedo transportas" | Marijampolė | 2 951 988 | 184 831 | 31 | |
| 89 | UAB "TRANSLIS" | Marijampolė | 2 937 164 | −225 387 | 56 | |
| 90 | UAB "MAREMEDIA" | Marijampolė | 2 837 784 | 21 450 | 2 | |
| 91 | UAB "Surenkamos statybos konstrukcijos" | Marijampolė | 2 790 849 | 26 089 | 32 | |
| 92 | Uždaroji akcinė bendrovė "Didma" | Marijampolė | 2 685 266 | 611 689 | 30 | |
| 93 | UAB "ONG TRADE" | Marijampolė | 2 659 071 | 8 464 | 2 | |
| 94 | UAB "Toskanas" | Marijampolė | 2 473 957 | 11 611 | 6 | |
| 95 | UAB "Dinaras" | Marijampolė | 2 424 710 | 102 063 | 17 | |
| 96 | Uždaroji akcinė bendrovė "Marijampolės autobusų parkas" | Marijampolė | 2 419 125 | 2 146 | 61 | |
| 97 | UAB "ROVENA" | Marijampolė | 2 372 233 | 39 957 | 28 | |
| 98 | UAB "Arberta" | Marijampolė | 2 317 606 | 7 336 | 4 | |
| 99 | Mažoji bendrija "Grando logistika" | Marijampolė | 2 282 144 | −324 293 | 27 | |
| 100 | MB "Daugera" | Marijampolė | 2 265 649 | 242 256 | 19 |
Pagrindinės veiklos sritys
Veiklos sritys, turinčios bent 10 įmonių 2024 m.
Marijampolė reitingai
Didžiausi darbdaviai Marijampolė savivaldybėje 2024 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Marijampolė savivaldybėje 2024 m.Didžiausios Marijampolė įmonės pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės Marijampolė savivaldybėje 2024 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Marijampolė savivaldybėje 2024 m.Didžiausius įsipareigojimus turinčios įmonės Marijampolė savivaldybėje 2024 m.Naujos įmonės Marijampolė savivaldybėje, veikusios 2024 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Marijampolė savivaldybėje 2024 m.Didžiausią nuostolį patyrusios įmonės Marijampolė savivaldybėje 2024 m.Pelningiausios įmonės Marijampolė savivaldybėje 2024 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Marijampolė savivaldybėje 2024 m.Didžiausi darbdaviai Marijampolė savivaldybėje 2023 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Marijampolė savivaldybėje 2023 m.Didžiausios Marijampolė įmonės pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės Marijampolė savivaldybėje 2023 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Marijampolė savivaldybėje 2023 m.Didžiausius įsipareigojimus turinčios įmonės Marijampolė savivaldybėje 2023 m.Naujos įmonės Marijampolė savivaldybėje, veikusios 2023 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Marijampolė savivaldybėje 2023 m.Didžiausią nuostolį patyrusios įmonės Marijampolė savivaldybėje 2023 m.Pelningiausios įmonės Marijampolė savivaldybėje 2023 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Marijampolė savivaldybėje 2023 m.Didžiausi darbdaviai Marijampolė savivaldybėje 2022 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Marijampolė savivaldybėje 2022 m.Didžiausios Marijampolė įmonės pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės Marijampolė savivaldybėje 2022 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Marijampolė savivaldybėje 2022 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Marijampolė savivaldybėje 2022 m.Didžiausią nuostolį patyrusios įmonės Marijampolė savivaldybėje 2022 m.Pelningiausios įmonės Marijampolė savivaldybėje 2022 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Marijampolė savivaldybėje 2022 m.Didžiausi darbdaviai Marijampolė savivaldybėje 2021 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Marijampolė savivaldybėje 2021 m.Didžiausios Marijampolė įmonės pagal apyvartą 2021 m.Sparčiausiai augančios įmonės Marijampolė savivaldybėje 2021 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Marijampolė savivaldybėje 2021 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Marijampolė savivaldybėje 2021 m.Didžiausią nuostolį patyrusios įmonės Marijampolė savivaldybėje 2021 m.Pelningiausios įmonės Marijampolė savivaldybėje 2021 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Marijampolė savivaldybėje 2021 m.Didžiausi darbdaviai Marijampolė savivaldybėje 2020 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Marijampolė savivaldybėje 2020 m.Didžiausios Marijampolė įmonės pagal apyvartą 2020 m.Sparčiausiai augančios įmonės Marijampolė savivaldybėje 2020 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Marijampolė savivaldybėje 2020 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Marijampolė savivaldybėje 2020 m.Didžiausią nuostolį patyrusios įmonės Marijampolė savivaldybėje 2020 m.Pelningiausios įmonės Marijampolė savivaldybėje 2020 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Marijampolė savivaldybėje 2020 m.Didžiausi darbdaviai Marijampolė savivaldybėje 2019 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Marijampolė savivaldybėje 2019 m.Didžiausios Marijampolė įmonės pagal apyvartą 2019 m.Sparčiausiai augančios įmonės Marijampolė savivaldybėje 2019 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Marijampolė savivaldybėje 2019 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Marijampolė savivaldybėje 2019 m.Didžiausią nuostolį patyrusios įmonės Marijampolė savivaldybėje 2019 m.Pelningiausios įmonės Marijampolė savivaldybėje 2019 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Marijampolė savivaldybėje 2019 m.