Nuosavo arba nuomojamo nekilnojamojo turto nuoma ir eksploatavimas įmonės regione Marijampolė (EVRK 6820)
Aktyvios įmonės (2024)
49
Bendra apyvarta
14,2 mln €▲ 18,3%
Darbuotojai
137
Medianinė marža
7,7%
Augimas (metinis)
+18,3%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 55 įmonių — Nuosavo arba nuomojamo nekilnojamojo turto nuoma ir eksploatavimas, Marijampolė
49 ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Uždaroji akcinė bendrovė koncernas "ALGA" | Marijampolė | 8 144 425 | 503 756 | 25 | |
| 2 | UAB "BCB group" | Marijampolė | 977 636 | 25 181 | 5 | |
| 3 | UAB "RSD Group" | Marijampolė | 657 652 | 1 780 050 | 7 | |
| 4 | "Miesto būstai", UAB | Marijampolė | 512 603 | 190 675 | 1 | |
| 5 | UAB "Brendas" | Marijampolė | 505 629 | 29 971 | 3 | |
| 6 | UAB Marijampolės autobusų stotis | Marijampolė | 397 119 | 7 919 | — | |
| 7 | Uždaroji akcinė bendrovė "Žemūktechnika" | Marijampolė | 386 729 | 40 513 | 10 | |
| 8 | UAB "Transrimpa" | Marijampolė | 338 277 | 31 076 | 10 | |
| 9 | S18 UAB | Marijampolė | 301 259 | 4 478 | 1 | |
| 10 | UAB "A ir G investicijos" | Marijampolė | 292 455 | −69 279 | 10 | |
| 11 | Uždaroji akcinė bendrovė "Ekosta" | Marijampolė | 289 433 | 337 681 | 2 | |
| 12 | UAB Polilux | Marijampolė | 202 498 | −6 356 | 5 | |
| 13 | UAB AGNT | Marijampolė | 193 224 | 64 413 | 2 | |
| 14 | Uždaroji akcinė bendrovė "ARTAPOLAS" | Marijampolė | 178 280 | −403 | 1 | |
| 15 | Sporto 50 UAB | Marijampolė | 175 192 | 17 686 | 2 | |
| 16 | UAB "Ramturtas" | Marijampolė | 173 052 | 62 593 | 1 | |
| 17 | UAB "Tobenta" | Marijampolė | 171 688 | 22 425 | 3 | |
| 18 | UAB "Transporto valda" | Marijampolė | 155 531 | 1 527 | 3 | |
| 19 | N16 UAB | Marijampolė | 147 308 | 75 706 | 1 | |
| 20 | UAB "Elonera" | Marijampolė | 117 829 | 9 941 | 4 | |
| 21 | UAB "Kauno 28" | Marijampolė | 102 951 | −13 065 | 1 | |
| 22 | UAB "DF turtas" | Marijampolė | 87 287 | 3 905 | 1 | — |
| 23 | Uždaroji akcinė bendrovė "GRAMZDA" | Marijampolė | 78 552 | −2 911 | 2 | |
| 24 | UAB "STOLEX valda" | Marijampolė | 62 113 | 166 295 | 2 | |
| 25 | UAB "Margava" | Marijampolė | 58 204 | −12 712 | 2 | |
| 26 | UAB "Amdora" | Marijampolė | 56 722 | 3 254 | 2 | |
| 27 | UAB ALAVERA | Marijampolė | 50 465 | −5 068 | 4 | |
| 28 | Uždaroji akcinė bendrovė "Ardor" | Marijampolė | 47 758 | 7 111 | 4 | |
| 29 | UAB "Volpas" | Marijampolė | 46 053 | −9 121 | 1 | |
| 30 | UAB "Gintaka" | Marijampolė | 42 800 | −45 074 | 1 | |
| 31 | UAB "HENZETRANS" | Marijampolė | 38 080 | 682 | 3 | |
| 32 | Uždaroji akcinė bendrovė "TAISTĖ" | Marijampolė | 33 122 | 12 481 | 2 | |
| 33 | Uždaroji akcinė bendrovė "Mantingos prekyba" | Marijampolė | 29 052 | 326 | — | |
| 34 | UAB "AMBER TRANS CARGO" | Marijampolė | 28 357 | −21 657 | 2 | |
| 35 | Uždaroji akcinė bendrovė "Telstara" | Marijampolė | 27 696 | 21 003 | 2 | |
| 36 | UAB Girulių vilos | Marijampolė | 25 353 | −19 348 | 1 | — |
| 37 | UAB "Jaudeka" ir ko | Marijampolė | 18 076 | 2 480 | 1 | |
| 38 | Uždaroji akcinė bendrovė "Girius" | Marijampolė | 15 120 | 9 534 | 2 | |
| 39 | UAB "Bedris" | Marijampolė | 14 850 | 3 920 | 1 | |
| 40 | Uždaroji akcinė bendrovė "Vyrų salonas" | Marijampolė | 13 667 | 4 408 | 1 | |
| 41 | Uždaroji akcinė bendrovė "IVADRA" | Marijampolė | 12 404 | −4 071 | 2 | |
| 42 | UAB "Arvi biodegalai" | Marijampolė | 11 659 | −4 276 | 2 | |
| 43 | UAB "Augerata" | Marijampolė | 11 594 | 8 991 | 1 | |
| 44 | UAB Mudriai | Marijampolė | 10 407 | 4 277 | 2 | |
| 45 | UAB "Akimirka sau" | Marijampolė | 8 636 | 348 | 1 | |
| 46 | UAB "Fatalitas" | Marijampolė | 4 200 | 52 103 | 2 | |
| 47 | Bendra Lietuvos-Vokietijos įmonė uždaroji akcinė bendrovė "LITBELA" | Marijampolė | 2 114 | −8 417 | 2 | |
| 48 | UAB "Agroperspektyva" | Marijampolė | 2 038 | 227 | — | |
| 49 | UAB "Agroateitis" | Marijampolė | 1 957 | −541 | — | — |
| 50 | Uždaroji akcinė bendrovė "MILKETA" | Marijampolė | 1 620 | −4 053 | — | |
| 51 | UAB "Agrošviesa" | Marijampolė | 730 | 86 | — | |
| 52 | UAB "SPINAS" | Marijampolė | 702 | −5 754 | 1 | |
| 53 | UAB "Senoji Invest" | Marijampolė | 250 | −5 729 | — | |
| 54 | UAB "TT projects" | Marijampolė | 0 | −2 218 | — | |
| 55 | MB "JMGV" | Marijampolė | 0 | 0 | — |