MB "Artiomo garsas" — įmonės kodas 304740524
- Įmonės kodas
- 304740524
- PVN nr.
- 304740524
- Regionas / savivaldybė
- Vilniaus m. sav.
- Miestas
- Grigiškių m.
- Adresas
- Vilniaus m. sav., Grigiškių m., Kovo 11-osios g. 34-20, LT-27112, 27112 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 5920 — Garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Wed Dec 27
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2017–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | — | 15 264 | 25 840 | 19 848 | 18 996 | 17 126 | 27 635 | 31 158 |
| Visos pajamos | — | 15 264 | 25 840 | 19 848 | 18 996 | 17 126 | 27 635 | 31 158 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 537 | 6 062 | 4 034 | 0 | 0 | 0 | 1 586 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 704 | 1 064 | 2 075 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 492 | 5 759 | 3 832 | 0 | 0 | 0 | 1 586 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 704 | 1 064 | 2 075 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 7 871 | 5 698 | 3 494 | 17 465 | 12 713 | 10 604 | 8 108 |
| Trumpalaikis turtas | 0 | 6 602 | 14 577 | 18 629 | 12 596 | 6 943 | 4 968 | 13 067 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 1 554 | 4 224 | 4 867 | 20 632 | 16 332 | 14 323 | 18 339 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 502 | 6 261 | 10 093 | 4 388 | 3 324 | 1 249 | 2 836 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 79 NACE 5920 įmonių (2024).
Trumpai
MB "Artiomo garsas" 2024 m. nurodė 31 158 € apyvartą, tai yra 12,7% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 2 „Garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba“ veiklos srities įmonių Vilniaus m. sav.. Įmonė uždirbo 1 586 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 5,1%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 18 339 €, o nuosavas kapitalas — 2 836 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB "Darkroom dubs" | Grigiškių m. | 28 302 | 9 147 | — |
| MB Murklys | Vilnius | 30 355 | 29 933 | — |
| MB "Juoda banga" | Vilnius | 30 297 | 1 755 | — |
| MB "Garso spektras" | Kretingsodžio k. | 32 687 | −8 019 | — |
| MB "Prodiuserių brolija" | Klaipėda | 33 764 | 2 560 | 1 |
| MB Jonas raktelis | Vilnius | 34 914 | 1 389 | — |
| MB Jausti judėti švytėti | Vilnius | 27 120 | 1 231 | — |
| Uždaroji akcinė bendrovė "Bass trap" | Vilnius | 26 184 | 8 035 | 1 |
Įtraukta į reitingus
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Artiomo garsas" apyvarta?
2024 m. MB "Artiomo garsas" nurodė 31 158 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Artiomo garsas" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 1 586 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 5,1%.
Kokia veikla užsiima MB "Artiomo garsas"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba“ (EVRK 5920), įsikūrusi Grigiškių m., Vilniaus m. sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB "Artiomo garsas"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą