MB "Garso spektras" — įmonės kodas 305361146
- Įmonės kodas
- 305361146
- PVN nr.
- 305361146
- Regionas / savivaldybė
- Kretingos r. sav.
- Miestas
- Kretingsodžio k.
- Adresas
- Kretingos r. sav., Kretingos sen., Kretingsodžio k., Jaunystės g. 5-10, LT-97100, 97100 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 5920 — Garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Tue Nov 26
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2019–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | — | 89 048 | 111 232 | 90 076 | 68 600 | 32 687 |
| Visos pajamos | — | 89 048 | 111 232 | 90 076 | 68 600 | 32 687 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 13 913 | 13 711 | 18 256 | 16 990 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 019 |
| Grynasis pelnas | 0 | 11 826 | 13 017 | 17 333 | 16 141 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 019 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 100 | 15 920 | 19 132 | 36 693 | 52 762 | 43 893 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 3 994 | 694 | 922 | 849 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 100 | 11 926 | 18 438 | 35 771 | 51 913 | 43 893 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 79 NACE 5920 įmonių (2024).
Trumpai
MB "Garso spektras" 2024 m. nurodė 32 687 € apyvartą, tai yra 52,4% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba“ veiklos srities įmonių Kretingos r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 8 019 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 43 893 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB "Prodiuserių brolija" | Klaipėda | 33 764 | 2 560 | 1 |
| MB "Artiomo garsas" | Grigiškių m. | 31 158 | 1 586 | — |
| MB Jonas raktelis | Vilnius | 34 914 | 1 389 | — |
| MB Murklys | Vilnius | 30 355 | 29 933 | — |
| MB "Juoda banga" | Vilnius | 30 297 | 1 755 | — |
| MB Antano Rogo studija | Vilnius | 36 749 | 7 489 | — |
| MB "Darkroom dubs" | Grigiškių m. | 28 302 | 9 147 | — |
| MB Mačleistra | Vilnius | 37 259 | 4 816 | — |
Įtraukta į reitingus
- 49. vieta — TOP 100 įmonių garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.▼ 25 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 19. vieta — Pelningiausios įmonės garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba veiklos srityje 2023 m.▼ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 24. vieta — TOP 25 įmonių garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.▼ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 10. vieta — Pelningiausios įmonės garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba veiklos srityje 2022 m.
- 15. vieta — TOP 25 įmonių garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
- 21. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Kretingos r. sav. savivaldybėje 2022 m.
- 73. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės turinys ir žiniasklaida veiklos srityje 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Garso spektras" apyvarta?
2024 m. MB "Garso spektras" nurodė 32 687 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Garso spektras" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 8 019 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima MB "Garso spektras"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba“ (EVRK 5920), įsikūrusi Kretingsodžio k., Kretingos r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB "Garso spektras"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą