Vilniaus m. sav. įmonės
Aktyvios įmonės (2024)
529
Bendra apyvarta
952,7 mln €▲ 28,1%
Darbuotojai
4 631
Medianinė marža
2,8%
Augimas (metinis)
+28,1%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
Vilniaus m. sav.: TOP 100 įmonių
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | DD Investicija, UAB | Vilniaus m. sav. | 187 572 847 | 12 858 448 | 1 | |
| 2 | UAB "Transtira transport" | Vilniaus m. sav. | 109 596 653 | 7 562 970 | 67 | |
| 3 | UAB "Integre Trans" | Vilniaus m. sav. | 76 070 059 | −17 729 240 | 773 | |
| 4 | AB "Grigeo Group" | Vilniaus m. sav. | 63 735 000 | 13 269 000 | 298 | |
| 5 | UAB "Grigeo Tissue" | Vilniaus m. sav. | 58 784 252 | 4 453 773 | 163 | |
| 6 | UAB "Transtira logistics" | Vilniaus m. sav. | 44 664 492 | 1 476 496 | 53 | |
| 7 | UAB "Translogistics24" | Vilniaus m. sav. | 44 297 120 | 742 548 | 425 | |
| 8 | UAB "Eurotransport24" | Vilniaus m. sav. | 43 419 365 | 722 274 | 442 | |
| 9 | LKW Express24 UAB | Vilniaus m. sav. | 42 584 198 | 720 090 | 412 | |
| 10 | UAB "Grigeo Packaging" | Vilniaus m. sav. | 36 633 983 | 1 264 584 | 149 | |
| 11 | UAB "Eurocargo24" | Vilniaus m. sav. | 34 373 163 | 592 115 | 355 | |
| 12 | UAB "Dameta" | Vilniaus m. sav. | 33 225 508 | 1 676 641 | 42 | |
| 13 | Uždaroji akcinė bendrovė "TRANSTIRA" | Vilniaus m. sav. | 31 695 869 | 318 649 | 186 | |
| 14 | UAB "Grigeo Baltwood" | Vilniaus m. sav. | 27 089 950 | 2 465 669 | 134 | |
| 15 | UAB "Grigeo Recycling" | Vilniaus m. sav. | 18 591 391 | 1 173 955 | 43 | |
| 16 | UAB Novum Digital | Vilniaus m. sav. | 14 439 932 | −81 350 | 1 | |
| 17 | UAB "Soderus" | Vilniaus m. sav. | 14 147 629 | −1 093 463 | 20 | |
| 18 | UAB "Eurotransrent" | Vilniaus m. sav. | 11 249 496 | 651 220 | 2 | |
| 19 | UAB "Jumbo Transport" | Vilniaus m. sav. | 9 130 240 | 275 105 | 43 | |
| 20 | Uždaroji akcinė bendrovė "Domingos prekyba" | Vilniaus m. sav. | 8 653 186 | 1 013 791 | 34 | |
| 21 | UAB "Eurotransleasing" | Vilniaus m. sav. | 8 193 942 | 357 102 | 1 | |
| 22 | UAB "Eurologistics24" | Vilniaus m. sav. | 5 863 125 | 56 175 | 2 | |
| 23 | UAB "Transtiros sunkvežimių servisas" | Vilniaus m. sav. | 4 959 333 | 290 140 | 37 | |
| 24 | Uždaroji akcinė bendrovė "SAGANTAS" | Vilniaus m. sav. | 3 750 517 | 105 742 | 9 | |
| 25 | UAB Romvio | Vilniaus m. sav. | 3 073 127 | 255 630 | 10 | |
| 26 | UAB "Transleasing" | Vilniaus m. sav. | 3 039 221 | 100 705 | 2 | |
| 27 | Tomorrow's Trends & Tools, UAB | Vilniaus m. sav. | 2 950 305 | 23 612 | 93 | |
| 28 | UAB "Lamplitas" | Vilniaus m. sav. | 2 578 800 | 16 240 | 1 | |
| 29 | Uždaroji akcinė bendrovė "DIDNERIAI" | Vilniaus m. sav. | 2 544 176 | −223 972 | 25 | |
| 30 | UAB Cloud architektai | Vilniaus m. sav. | 2 503 030 | 178 073 | 13 | |
| 31 | UAB "DARJĖGA" | Vilniaus m. sav. | 2 487 964 | 6 982 | 32 | |
| 32 | UAB "CENTRO SPRENDIMAI" | Vilniaus m. sav. | 2 443 914 | −111 973 | 1 | |
| 33 | UAB ES cargo | Vilniaus m. sav. | 2 238 136 | 211 145 | 28 | |
| 34 | UAB "9 sparnai" | Vilniaus m. sav. | 2 218 000 | −147 000 | 1 | |
| 35 | MB "Parlis" | Vilniaus m. sav. | 1 919 328 | 231 941 | 29 | |
| 36 | Uždaroji akcinė bendrovė "REFAKTA" | Vilniaus m. sav. | 1 903 214 | 260 678 | 27 | |
| 37 | UAB "Gikyba" | Vilniaus m. sav. | 1 789 782 | 2 288 | 1 | |
| 38 | UAB "EICautomation" | Vilniaus m. sav. | 1 772 710 | 56 380 | 3 | |
| 39 | UAB "TRANSGREITA" | Vilniaus m. sav. | 1 735 774 | 51 113 | 19 | |
| 40 | UAB Vilniaus odontologijos centras | Vilniaus m. sav. | 1 712 604 | 118 481 | 30 | |
| 41 | UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "GRIGIŠKIŲ VAISTINĖ" | Vilniaus m. sav. | 1 589 700 | 455 564 | 3 | |
| 42 | Uždaroji akcinė bendrovė "ALANTA" | Vilniaus m. sav. | 1 479 700 | 5 894 | 20 | |
| 43 | UAB "Bebrų statybos" | Vilniaus m. sav. | 1 468 035 | 109 234 | 4 | |
| 44 | "Promalita", UAB | Vilniaus m. sav. | 1 457 062 | 304 656 | 1 | |
| 45 | UAB "Darbų saugos projektai" | Vilniaus m. sav. | 1 439 135 | 257 953 | 25 | |
| 46 | UAB "Granema" | Vilniaus m. sav. | 1 389 849 | −22 841 | 3 | |
| 47 | "Uzmetkombinat" Europe Trading house, UAB | Vilniaus m. sav. | 1 315 779 | 24 453 | 2 | |
| 48 | UAB "AUTOMOBILIŲ KIEMAS" | Vilniaus m. sav. | 1 213 710 | 88 993 | 11 | |
| 49 | UAB "Moto eksportas" | Vilniaus m. sav. | 1 205 000 | −72 083 | 4 | |
| 50 | UAB "Eurovile" | Vilniaus m. sav. | 1 183 619 | −407 544 | 17 | |
| 51 | UAB "Eurofast įdarbinimas" | Vilniaus m. sav. | 1 176 134 | 69 171 | 10 | |
| 52 | UAB "Sofija" | Vilniaus m. sav. | 1 128 104 | −1 305 573 | 9 | |
| 53 | UAB Vivide | Vilniaus m. sav. | 1 116 600 | −43 507 | 33 | |
| 54 | UAB "Grigeo Hygiene" | Vilniaus m. sav. | 1 055 706 | 66 427 | 6 | |
| 55 | UAB "45 minutės" | Vilniaus m. sav. | 1 043 288 | −70 268 | 23 | |
| 56 | UAB "Europos logistikos paslaugos" | Vilniaus m. sav. | 1 026 084 | 11 455 | 2 | |
| 57 | UAB "Eviteks" | Vilniaus m. sav. | 999 460 | 21 518 | 17 | |
| 58 | UAB "LIBROS TURTAS" | Vilniaus m. sav. | 927 041 | 149 271 | 5 | |
| 59 | UAB "Hardinta" | Vilniaus m. sav. | 923 156 | 14 881 | 9 | |
| 60 | UAB "GDP Freight" | Vilniaus m. sav. | 910 016 | −27 975 | 2 | |
| 61 | Expresscargo24, UAB | Vilniaus m. sav. | 874 497 | 301 708 | 14 | |
| 62 | UAB "Interjero vystytojai" | Vilniaus m. sav. | 855 436 | 46 437 | 4 | |
| 63 | UAB "Techlogistika" | Vilniaus m. sav. | 835 545 | 7 317 | 1 | |
| 64 | UAB "TARNAS" | Vilniaus m. sav. | 810 021 | 947 | 4 | |
| 65 | MB "Nonera" | Vilniaus m. sav. | 775 583 | 224 695 | — | |
| 66 | UAB "Bareka" | Vilniaus m. sav. | 773 783 | 37 966 | 3 | |
| 67 | Venice Swap UAB | Vilniaus m. sav. | 751 498 | −185 763 | 1 | — |
| 68 | UAB "Autometras" | Vilniaus m. sav. | 742 256 | 9 284 | 1 | |
| 69 | UAB Kaiser Exchange International | Vilniaus m. sav. | 742 151 | 180 658 | 3 | |
| 70 | UAB "EVO MEDIA" | Vilniaus m. sav. | 712 632 | 139 519 | 11 | |
| 71 | UAB "APR Logistika" | Vilniaus m. sav. | 711 804 | 964 | 2 | |
| 72 | UAB "Liteko" | Vilniaus m. sav. | 703 868 | 219 096 | 2 | |
| 73 | UAB "Sąžininga statyba" | Vilniaus m. sav. | 684 747 | −204 634 | 10 | |
| 74 | UAB "ATP SPRENDIMAI" | Vilniaus m. sav. | 632 052 | 19 169 | 8 | |
| 75 | Uždaroji akcinė bendrovė "VEFTAS" | Vilniaus m. sav. | 619 918 | −4 115 | 6 | |
| 76 | Pepo UAB | Vilniaus m. sav. | 608 780 | −33 082 | 3 | |
| 77 | "UPP Liepkalnio", UAB | Vilniaus m. sav. | 606 184 | −83 382 | 1 | |
| 78 | UAB "Misteura" | Vilniaus m. sav. | 602 110 | 26 726 | — | |
| 79 | MB "Lisilus" | Vilniaus m. sav. | 601 763 | 16 363 | 5 | |
| 80 | UAB "AKDENA" | Vilniaus m. sav. | 593 134 | 6 598 | 14 | |
| 81 | PETROLEGIS, UAB | Vilniaus m. sav. | 583 400 | 48 657 | 2 | |
| 82 | UAB "TG turtas" | Vilniaus m. sav. | 577 328 | 406 659 | 1 | |
| 83 | UAB "Gyvos idėjos" | Vilniaus m. sav. | 570 343 | −412 716 | 10 | |
| 84 | UAB "Verslo rykliai" | Vilniaus m. sav. | 545 454 | −103 815 | 5 | |
| 85 | UAB "ALITE BONA" | Vilniaus m. sav. | 539 248 | −154 580 | 3 | |
| 86 | UAB "FORNETA" | Vilniaus m. sav. | 535 607 | 17 316 | 3 | |
| 87 | UAB "DASTIS" | Vilniaus m. sav. | 508 199 | 22 841 | 8 | |
| 88 | UAB "VEKTRAS" | Vilniaus m. sav. | 475 076 | −41 | 2 | |
| 89 | UAB "Alba Lotos" | Vilniaus m. sav. | 471 126 | 16 990 | 2 | |
| 90 | MB "Dildė" | Vilniaus m. sav. | 455 934 | −5 564 | 1 | |
| 91 | Uždaroji akcinė bendrovė "Baltijos anglis" | Vilniaus m. sav. | 446 351 | 36 524 | — | |
| 92 | UAB Statybos virtuozai | Vilniaus m. sav. | 432 231 | 271 044 | 1 | |
| 93 | UAB "Agentūra ŪPAS" | Vilniaus m. sav. | 430 505 | −29 114 | 2 | |
| 94 | UAB "Centro transportas" | Vilniaus m. sav. | 419 371 | 21 712 | 4 | |
| 95 | "Fogtas", UAB | Vilniaus m. sav. | 412 179 | 15 475 | 3 | |
| 96 | UAB "Bitsoftas" | Vilniaus m. sav. | 411 627 | 221 157 | 3 | |
| 97 | UAB "NT taškas" | Vilniaus m. sav. | 391 328 | 678 412 | 2 | — |
| 98 | UAB "Denverus" | Vilniaus m. sav. | 374 733 | 3 563 | 19 | — |
| 99 | UAB "AMBERSMILE" | Vilniaus m. sav. | 370 393 | 7 178 | 4 | |
| 100 | UAB "Bismeistras" | Vilniaus m. sav. | 359 642 | −10 023 | 3 |
Pagrindinės veiklos sritys
Veiklos sritys, turinčios bent 10 įmonių 2024 m.
| Veiklos sritis (EVRK) | Įmonės | Apyvarta | Medianinė marža |
|---|---|---|---|
| 4941 — Krovininis kelių transportas | 26 | 283 904 478 | 1,6% |
| 5225 — Logistikos paslaugų veikla | 10 | 125 974 763 | 1,0% |
| 4100 — Naujų pastatų statyba | 28 | 6 591 051 | −2,3% |
| 5611 — Restoranų veikla | 14 | 4 524 663 | −6,7% |
| 7020 — Konsultacinė verslo ir kito valdymo veikla | 31 | 3 835 803 | 7,5% |
| 6820 — Nuosavo arba nuomojamo nekilnojamojo turto nuoma ir eksploatavimas | 10 | 3 313 874 | 21,8% |
| 6920 — Apskaitos, buhalterijos ir audito veikla; konsultacijos mokesčių klausimais | 24 | 2 373 335 | 16,9% |
| 6210 — Kita kompiuterių programavimo veikla | 15 | 1 458 679 | 16,9% |
| 4712 — Kita nespecializuota mažmeninė prekyba | 16 | 1 292 885 | 2,8% |
| 4781 — Variklinių transporto priemonių mažmeninė prekyba | 10 | 888 377 | −0,7% |
| 7112 — Inžinerinė projektavimo ir konstravimo veikla | 10 | 844 654 | 4,5% |
| 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla | 15 | 81 596 | 0,0% |
Vilniaus m. sav. reitingai
Didžiausi darbdaviai Vilniaus m. sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Vilniaus m. sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausios Vilniaus m. sav. įmonės pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės Vilniaus m. sav. savivaldybėje 2024 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Vilniaus m. sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausius įsipareigojimus turinčios įmonės Vilniaus m. sav. savivaldybėje 2024 m.Naujos įmonės Vilniaus m. sav. savivaldybėje, veikusios 2024 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Vilniaus m. sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausią nuostolį patyrusios įmonės Vilniaus m. sav. savivaldybėje 2024 m.Pelningiausios įmonės Vilniaus m. sav. savivaldybėje 2024 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Vilniaus m. sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausi darbdaviai Vilniaus m. sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Vilniaus m. sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausios Vilniaus m. sav. įmonės pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės Vilniaus m. sav. savivaldybėje 2023 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Vilniaus m. sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausius įsipareigojimus turinčios įmonės Vilniaus m. sav. savivaldybėje 2023 m.Naujos įmonės Vilniaus m. sav. savivaldybėje, veikusios 2023 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Vilniaus m. sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausią nuostolį patyrusios įmonės Vilniaus m. sav. savivaldybėje 2023 m.Pelningiausios įmonės Vilniaus m. sav. savivaldybėje 2023 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Vilniaus m. sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausi darbdaviai Vilniaus m. sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Vilniaus m. sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausios Vilniaus m. sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės Vilniaus m. sav. savivaldybėje 2022 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Vilniaus m. sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Vilniaus m. sav. savivaldybėje 2022 m.Pelningiausios įmonės Vilniaus m. sav. savivaldybėje 2022 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Vilniaus m. sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausi darbdaviai Vilniaus m. sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Vilniaus m. sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausios Vilniaus m. sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.Sparčiausiai augančios įmonės Vilniaus m. sav. savivaldybėje 2021 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Vilniaus m. sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Vilniaus m. sav. savivaldybėje 2021 m.Pelningiausios įmonės Vilniaus m. sav. savivaldybėje 2021 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Vilniaus m. sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausi darbdaviai Vilniaus m. sav. savivaldybėje 2020 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Vilniaus m. sav. savivaldybėje 2020 m.Didžiausios Vilniaus m. sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.Sparčiausiai augančios įmonės Vilniaus m. sav. savivaldybėje 2020 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Vilniaus m. sav. savivaldybėje 2020 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Vilniaus m. sav. savivaldybėje 2020 m.Pelningiausios įmonės Vilniaus m. sav. savivaldybėje 2020 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Vilniaus m. sav. savivaldybėje 2020 m.Didžiausi darbdaviai Vilniaus m. sav. savivaldybėje 2019 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Vilniaus m. sav. savivaldybėje 2019 m.Didžiausios Vilniaus m. sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.Sparčiausiai augančios įmonės Vilniaus m. sav. savivaldybėje 2019 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Vilniaus m. sav. savivaldybėje 2019 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Vilniaus m. sav. savivaldybėje 2019 m.Pelningiausios įmonės Vilniaus m. sav. savivaldybėje 2019 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Vilniaus m. sav. savivaldybėje 2019 m.