UAB "Eina garsas" — įmonės kodas 304453563
- Įmonės kodas
- 304453563
- PVN nr.
- LT100016680915
- Regionas / savivaldybė
- Šiaulių r. sav.
- Miestas
- Jurgaičių k. 7
- Adresas
- Šiaulių r. sav., Meškuičių sen., Jurgaičių k. 7, LT-81439, 81439 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 5920 — Garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Thu Feb 02
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2017–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 25 328 | 35 097 | 38 416 | 36 224 | 42 702 | 39 408 | 44 940 | 51 720 |
| Visos pajamos | 25 328 | 35 097 | 38 416 | 36 224 | 42 702 | 39 408 | 44 940 | 51 720 |
| Pelnas prieš mokesčius | 1 373 | 5 027 | 397 | 9 110 | 12 758 | 8 341 | 11 874 | 15 422 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 1 303 | 4 776 | 377 | 8 654 | 12 120 | 7 924 | 11 298 | 14 661 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 357 | 784 | 977 | 4 361 | 3 566 | 2 757 | 1 768 | 3 090 |
| Trumpalaikis turtas | 3 587 | 8 116 | 5 573 | 10 452 | 18 881 | 15 667 | 15 504 | 19 502 |
| Visi įsipareigojimai | 141 | 321 | 3 194 | 2 803 | 3 017 | 2 870 | 3 420 | 5 779 |
| Nuosavas kapitalas | 3 803 | 8 579 | 3 956 | 12 610 | 20 030 | 16 154 | 14 452 | 17 413 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 79 NACE 5920 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "Eina garsas" 2024 m. nurodė 51 720 € apyvartą, tai yra 15,1% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 2 „Garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba“ veiklos srities įmonių Šiaulių r. sav.. Įmonė uždirbo 14 661 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 28,3%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 5 779 €, o nuosavas kapitalas — 17 413 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB "Garso generatoriai" | Vilnius | 52 678 | −5 689 | 2 |
| Mažoji bendrija Mažas baltas kadras | Vilnius | 50 140 | 12 450 | — |
| VŠĮ Vilnius Sinfonietta | Vilnius | 49 677 | −349 | — |
| Garso studija, MB | Klaipėda | 54 167 | 40 310 | — |
| MB Supernebula | Vilnius | 48 170 | −7 743 | — |
| Studija "Mama" | Vilnius | 58 239 | 506 | 2 |
| MB "Garso Kerai" | Vilnius | 58 935 | 30 260 | — |
| MB "Glotnus džiazas" | Vilnius | 44 350 | 41 334 | — |
Įtraukta į reitingus
- 17. vieta — Didžiausi darbdaviai garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba veiklos srityje 2024 m.
- 24. vieta — Pelningiausios įmonės garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba veiklos srityje 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 34. vieta — TOP 100 įmonių garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.
- 17. vieta — Didžiausi darbdaviai garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba veiklos srityje 2023 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 25. vieta — Pelningiausios įmonės garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba veiklos srityje 2023 m.▼ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 16. vieta — Pelningiausios įmonės garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba veiklos srityje 2022 m.
- 20. vieta — Didžiausi darbdaviai garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba veiklos srityje 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Eina garsas" apyvarta?
2024 m. UAB "Eina garsas" nurodė 51 720 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Eina garsas" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 14 661 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 28,3%.
Kiek darbuotojų turi UAB "Eina garsas"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Eina garsas"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba“ (EVRK 5920), įsikūrusi Jurgaičių k. 7, Šiaulių r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Eina garsas"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą