Šiaulių r. sav. įmonės
Aktyvios įmonės (2024)
1 468
Bendra apyvarta
603,3 mln €▼ 1,9%
Darbuotojai
6 912
Medianinė marža
3,7%
Augimas (metinis)
−1,9%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
Šiaulių r. sav.: TOP 100 įmonių
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Baltic Champs, UAB | Šiaulių r. sav. | 31 051 154 | −870 878 | 453 | |
| 2 | UAB "Targirė" | Šiaulių r. sav. | 21 503 749 | −129 983 | 40 | |
| 3 | SAERTEX Baltics UAB | Šiaulių r. sav. | 21 064 537 | 3 682 573 | 126 | |
| 4 | UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "BAGETA" | Šiaulių r. sav. | 19 419 235 | −178 536 | 157 | |
| 5 | UAB "KASLITA" | Šiaulių r. sav. | 14 914 706 | 11 818 | 145 | |
| 6 | Kooperatyvas "Šiaulių aruodas" | Šiaulių r. sav. | 13 902 587 | 261 872 | 19 | |
| 7 | UAB "Valvėsta" | Šiaulių r. sav. | 13 809 389 | 566 455 | 32 | |
| 8 | UAB "Edma" | Šiaulių r. sav. | 13 559 048 | 44 441 | 85 | |
| 9 | UAB "Grafų baldai" | Šiaulių r. sav. | 10 219 115 | 525 739 | 111 | |
| 10 | UAB "Rivaldas" | Šiaulių r. sav. | 9 718 201 | 685 606 | 8 | |
| 11 | UAB "Tanklita" | Šiaulių r. sav. | 9 271 568 | −41 049 | 88 | |
| 12 | UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "MIEČYS" | Šiaulių r. sav. | 9 203 858 | 565 348 | 20 | |
| 13 | UAB "Solman" | Šiaulių r. sav. | 9 037 098 | 478 830 | 11 | |
| 14 | VIEŠOJI ĮSTAIGA ŠIAULIŲ REGIONO ATLIEKŲ TVARKYMO CENTRAS | Šiaulių r. sav. | 8 446 073 | 23 | 81 | |
| 15 | UAB "Taurinas" | Šiaulių r. sav. | 8 188 661 | 817 677 | 40 | |
| 16 | Kuršėnų žemės ūkio bendrovė | Šiaulių r. sav. | 7 225 020 | 138 017 | 123 | |
| 17 | UAB "VEIKUS" | Šiaulių r. sav. | 7 122 013 | 287 289 | 14 | |
| 18 | UAB "Vizon" | Šiaulių r. sav. | 6 949 243 | 172 834 | 12 | |
| 19 | UAB "KLAUSO ŪKIS" | Šiaulių r. sav. | 6 818 561 | 650 738 | 23 | |
| 20 | UAB "Rojaus baldai" | Šiaulių r. sav. | 6 723 510 | 70 596 | 32 | |
| 21 | UAB "Ekoenergas" | Šiaulių r. sav. | 6 319 847 | 741 811 | 35 | |
| 22 | UAB "Egrida" | Šiaulių r. sav. | 6 140 669 | 434 899 | 12 | |
| 23 | UAB "Arline" | Šiaulių r. sav. | 6 036 773 | 59 920 | 7 | |
| 24 | Volflita UAB | Šiaulių r. sav. | 5 546 614 | 96 761 | 32 | |
| 25 | Uždaroji akcinė bendrovė "SAUDUVA" | Šiaulių r. sav. | 5 392 298 | 10 638 | 53 | |
| 26 | Žemės ūkio bendrovė "Ginkūnų agrofirma" | Šiaulių r. sav. | 5 209 520 | 495 913 | 75 | |
| 27 | Naisių žemės ūkio bendrovė | Šiaulių r. sav. | 4 937 385 | −596 370 | 99 | |
| 28 | Žemės ūkio bendrovė "GINKŪNŲ PAUKŠTYNAS" | Šiaulių r. sav. | 4 905 418 | 1 174 162 | 33 | |
| 29 | UAB "Baltic Mink Corporation" | Šiaulių r. sav. | 4 786 968 | 211 894 | 24 | |
| 30 | UAB "Ergolain baldai" | Šiaulių r. sav. | 4 650 361 | −328 403 | 57 | |
| 31 | UAB "SPD armada" | Šiaulių r. sav. | 4 535 377 | 220 038 | 33 | |
| 32 | UAB "Agroaruodas" | Šiaulių r. sav. | 4 517 447 | 46 342 | 3 | |
| 33 | Uždaroji akcinė bendrovė "Verbūnų duona" | Šiaulių r. sav. | 4 477 093 | 508 748 | 72 | |
| 34 | Valstybės įmonė Šiaulių miškų urėdija | Šiaulių r. sav. | 3 972 387 | 211 600 | — | |
| 35 | UAB "Dogusta" | Šiaulių r. sav. | 3 531 814 | 309 022 | 36 | |
| 36 | UAB "Modoma" | Šiaulių r. sav. | 3 454 075 | 36 990 | 95 | |
| 37 | UAB "PB GROUP" | Šiaulių r. sav. | 3 368 024 | 93 212 | 17 | |
| 38 | UAB Kuršėnų komunalinis ūkis | Šiaulių r. sav. | 3 365 583 | 170 262 | 91 | |
| 39 | Valstybės įmonė Kuršėnų miškų urėdija | Šiaulių r. sav. | 3 308 551 | 139 203 | — | |
| 40 | UAB "Koneta" | Šiaulių r. sav. | 3 267 857 | 207 050 | 34 | |
| 41 | Uždaroji akcinė bendrovė "Granulta" | Šiaulių r. sav. | 3 133 414 | −317 057 | 20 | |
| 42 | UAB "ANTROCELAS" | Šiaulių r. sav. | 3 118 322 | 39 702 | 21 | |
| 43 | Individuali įmonė | Šiaulių r. sav. | 2 946 247 | 10 184 | 33 | |
| 44 | UAB "Smėlena" | Šiaulių r. sav. | 2 890 042 | 100 926 | 14 | |
| 45 | UAB "Transbara" | Šiaulių r. sav. | 2 879 162 | 245 347 | 4 | |
| 46 | UAB "VYMONTA" | Šiaulių r. sav. | 2 874 428 | 121 235 | 2 | |
| 47 | UAB "LC grupė" | Šiaulių r. sav. | 2 851 350 | 271 421 | 10 | |
| 48 | UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "GEDVAIRA" | Šiaulių r. sav. | 2 811 057 | 87 105 | 37 | |
| 49 | UAB "Jūsų medicinos namai" | Šiaulių r. sav. | 2 784 475 | 705 024 | 89 | |
| 50 | UAB "Gvijus" | Šiaulių r. sav. | 2 751 365 | 263 160 | — | |
| 51 | Individuali įmonė | Šiaulių r. sav. | 2 648 867 | −232 961 | 26 | — |
| 52 | UAB "Alfestus" | Šiaulių r. sav. | 2 640 193 | 18 532 | 8 | |
| 53 | UAB "Kamjorda" | Šiaulių r. sav. | 2 562 898 | 60 394 | 26 | |
| 54 | UAB "Ginterika" | Šiaulių r. sav. | 2 540 563 | 50 704 | 3 | |
| 55 | Lukošaičių žemės ūkio kooperatyvas | Šiaulių r. sav. | 2 469 212 | 252 182 | 2 | |
| 56 | UAB "ELEKTROMAX" | Šiaulių r. sav. | 2 441 226 | 295 894 | 1 | |
| 57 | Uždaroji akcinė bendrovė "Atsiauta" | Šiaulių r. sav. | 2 437 322 | 90 415 | 9 | |
| 58 | Uždaroji akcinė bendrovė "Kuršėnų vandenys" | Šiaulių r. sav. | 2 398 705 | −266 240 | 62 | |
| 59 | UAB "GmG group" | Šiaulių r. sav. | 2 367 774 | 13 704 | 7 | |
| 60 | UAB "Šiaurės banga" | Šiaulių r. sav. | 2 354 887 | 64 460 | 38 | |
| 61 | UAB "Litpaleta" | Šiaulių r. sav. | 2 299 816 | 82 087 | 3 | |
| 62 | UAB "Monstata" | Šiaulių r. sav. | 2 293 047 | 43 196 | 13 | |
| 63 | UAB "Eimrida" | Šiaulių r. sav. | 2 209 518 | 152 441 | 18 | |
| 64 | UAB "JUST SOFA" | Šiaulių r. sav. | 2 195 808 | 22 407 | — | — |
| 65 | UAB "Kužių mėsa" | Šiaulių r. sav. | 2 075 881 | 26 125 | 14 | |
| 66 | UAB "Gyvenk name" | Šiaulių r. sav. | 2 034 045 | 675 090 | 4 | |
| 67 | UAB "KV Kasyba" | Šiaulių r. sav. | 1 998 684 | 377 249 | — | — |
| 68 | UAB "Salanetas" | Šiaulių r. sav. | 1 949 000 | 66 195 | 7 | |
| 69 | UAB "Sigmega" | Šiaulių r. sav. | 1 943 645 | 81 326 | 26 | |
| 70 | UAB "Atorsa" | Šiaulių r. sav. | 1 888 134 | 6 418 | 65 | |
| 71 | Bridų žemės ūkio bendrovė | Šiaulių r. sav. | 1 872 918 | −268 222 | 20 | |
| 72 | UAB "AUTOGEDAS" | Šiaulių r. sav. | 1 851 812 | 65 265 | 38 | |
| 73 | AB "Lietuvos veislininkystė" | Šiaulių r. sav. | 1 818 128 | −76 450 | 19 | |
| 74 | MB "Refitus" | Šiaulių r. sav. | 1 798 791 | 54 013 | 7 | |
| 75 | Gudelių pienas, UAB | Šiaulių r. sav. | 1 747 509 | 462 263 | 7 | |
| 76 | UAB "Amber Home SPA" | Šiaulių r. sav. | 1 689 014 | 3 997 | 22 | |
| 77 | UAB "Augme" | Šiaulių r. sav. | 1 687 208 | 26 938 | 5 | |
| 78 | UAB "Grąžulas" | Šiaulių r. sav. | 1 675 336 | 93 196 | 16 | |
| 79 | Uždaroji akcinė bendrovė "ŠIAULIŲ AGROCENTRAS" | Šiaulių r. sav. | 1 660 952 | −403 782 | 29 | |
| 80 | UAB "Treniruoklių gamyba" | Šiaulių r. sav. | 1 643 373 | 126 615 | 35 | |
| 81 | UAB "Automarlita" | Šiaulių r. sav. | 1 596 850 | 105 502 | 6 | |
| 82 | UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "EKOLOGINĖ SFERA" | Šiaulių r. sav. | 1 576 679 | 303 666 | 26 | |
| 83 | UAB "Bazilionai" | Šiaulių r. sav. | 1 553 475 | −75 289 | 13 | |
| 84 | UAB "AKE Baltic" | Šiaulių r. sav. | 1 551 574 | 14 918 | 16 | |
| 85 | Verbūnų žemės ūkio bendrovė | Šiaulių r. sav. | 1 500 550 | 28 677 | 28 | |
| 86 | UAB "Euroautomatai" | Šiaulių r. sav. | 1 485 309 | 125 149 | 13 | |
| 87 | UAB "Remjasta" | Šiaulių r. sav. | 1 473 735 | −290 793 | 66 | |
| 88 | Individuali įmonė | Šiaulių r. sav. | 1 465 704 | 87 333 | — | — |
| 89 | UAB "REDA transport" | Šiaulių r. sav. | 1 418 142 | 1 238 | 15 | |
| 90 | UAB "Spa Europe" | Šiaulių r. sav. | 1 416 864 | 18 686 | 21 | |
| 91 | UAB "Barela" | Šiaulių r. sav. | 1 404 037 | −120 583 | 15 | |
| 92 | Uždaroji akcinė bendrovė "HIDRALTEKA" | Šiaulių r. sav. | 1 384 059 | 168 474 | 26 | |
| 93 | UAB "Brentora" | Šiaulių r. sav. | 1 365 677 | −37 618 | 4 | |
| 94 | UAB "Rolaima" | Šiaulių r. sav. | 1 358 255 | 92 074 | 44 | |
| 95 | UAB "Šiaurės tekstilė" | Šiaulių r. sav. | 1 343 654 | 40 830 | 12 | |
| 96 | Uždaroji akcinė bendrovė "DU MEŠKIUKAI" | Šiaulių r. sav. | 1 320 931 | −29 238 | 31 | |
| 97 | Šiaurės ūkiai, Kooperatinė bendrovė | Šiaulių r. sav. | 1 315 125 | −442 887 | 26 | |
| 98 | UAB "Emilita" | Šiaulių r. sav. | 1 277 786 | −13 144 | 10 | |
| 99 | UAB "Agrokoncernas GDP" | Šiaulių r. sav. | 1 243 276 | −628 689 | 7 | |
| 100 | Uždaroji akcinė bendrovė "EUROMONTA" | Šiaulių r. sav. | 1 229 853 | 8 298 | 22 |
Pagrindinės veiklos sritys
Veiklos sritys, turinčios bent 10 įmonių 2024 m.
Šiaulių r. sav. reitingai
Didžiausi darbdaviai Šiaulių r. sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šiaulių r. sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausios Šiaulių r. sav. įmonės pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės Šiaulių r. sav. savivaldybėje 2024 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Šiaulių r. sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausius įsipareigojimus turinčios įmonės Šiaulių r. sav. savivaldybėje 2024 m.Naujos įmonės Šiaulių r. sav. savivaldybėje, veikusios 2024 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Šiaulių r. sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausią nuostolį patyrusios įmonės Šiaulių r. sav. savivaldybėje 2024 m.Pelningiausios įmonės Šiaulių r. sav. savivaldybėje 2024 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Šiaulių r. sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausi darbdaviai Šiaulių r. sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šiaulių r. sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausios Šiaulių r. sav. įmonės pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės Šiaulių r. sav. savivaldybėje 2023 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Šiaulių r. sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausius įsipareigojimus turinčios įmonės Šiaulių r. sav. savivaldybėje 2023 m.Naujos įmonės Šiaulių r. sav. savivaldybėje, veikusios 2023 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Šiaulių r. sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausią nuostolį patyrusios įmonės Šiaulių r. sav. savivaldybėje 2023 m.Pelningiausios įmonės Šiaulių r. sav. savivaldybėje 2023 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Šiaulių r. sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausi darbdaviai Šiaulių r. sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šiaulių r. sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausios Šiaulių r. sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės Šiaulių r. sav. savivaldybėje 2022 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Šiaulių r. sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Šiaulių r. sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausią nuostolį patyrusios įmonės Šiaulių r. sav. savivaldybėje 2022 m.Pelningiausios įmonės Šiaulių r. sav. savivaldybėje 2022 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Šiaulių r. sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausi darbdaviai Šiaulių r. sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šiaulių r. sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausios Šiaulių r. sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.Sparčiausiai augančios įmonės Šiaulių r. sav. savivaldybėje 2021 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Šiaulių r. sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Šiaulių r. sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausią nuostolį patyrusios įmonės Šiaulių r. sav. savivaldybėje 2021 m.Pelningiausios įmonės Šiaulių r. sav. savivaldybėje 2021 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Šiaulių r. sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausi darbdaviai Šiaulių r. sav. savivaldybėje 2020 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šiaulių r. sav. savivaldybėje 2020 m.Didžiausios Šiaulių r. sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.Sparčiausiai augančios įmonės Šiaulių r. sav. savivaldybėje 2020 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Šiaulių r. sav. savivaldybėje 2020 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Šiaulių r. sav. savivaldybėje 2020 m.Didžiausią nuostolį patyrusios įmonės Šiaulių r. sav. savivaldybėje 2020 m.Pelningiausios įmonės Šiaulių r. sav. savivaldybėje 2020 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Šiaulių r. sav. savivaldybėje 2020 m.Didžiausi darbdaviai Šiaulių r. sav. savivaldybėje 2019 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šiaulių r. sav. savivaldybėje 2019 m.Didžiausios Šiaulių r. sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.Sparčiausiai augančios įmonės Šiaulių r. sav. savivaldybėje 2019 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Šiaulių r. sav. savivaldybėje 2019 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Šiaulių r. sav. savivaldybėje 2019 m.Didžiausią nuostolį patyrusios įmonės Šiaulių r. sav. savivaldybėje 2019 m.Pelningiausios įmonės Šiaulių r. sav. savivaldybėje 2019 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Šiaulių r. sav. savivaldybėje 2019 m.