MB "Garsų iliuzija" — įmonės kodas 305651509
- Įmonės kodas
- 305651509
- PVN nr.
- 305651509
- Regionas / savivaldybė
- Kaunas
- Miestas
- Kaunas
- Adresas
- Kaunas, Demokratų g. 44-12, LT-48407, 48407 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 5920 — Garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Mon Nov 02
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2020–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | — | 11 400 | 15 692 | 11 500 | 8 300 |
| Visos pajamos | — | 11 400 | 15 692 | 11 500 | 8 300 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 2 386 | 2 684 | 8 886 | 4 061 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 5 263 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 2 505 | 2 818 | 8 442 | 3 858 |
| Grynasis nuostolis | 5 263 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | 2 | 3 | — | — |
| Ilgalaikis turtas | 20 000 | 18 000 | 16 000 | 14 000 | 12 000 |
| Trumpalaikis turtas | 2 016 | 6 303 | 2 727 | 4 896 | 5 306 |
| Visi įsipareigojimai | 27 279 | 21 917 | 15 909 | 10 454 | 5 006 |
| Nuosavas kapitalas | −5 263 | 2 386 | 2 818 | 8 442 | 12 300 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 79 NACE 5920 įmonių (2024).
Trumpai
MB "Garsų iliuzija" 2024 m. nurodė 8 300 € apyvartą, tai yra 27,8% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 6 vietą tarp 9 „Garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba“ veiklos srities įmonių Kaunas. Įmonė uždirbo 3 858 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 46,5%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 5 006 €, o nuosavas kapitalas — 12 300 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Kranto studijos" | Kaunas | 7 802 | −1 438 | 1 |
| UAB "Riftis" | Kaunas | 6 603 | −4 866 | 2 |
| MB Tonaluma | Kaunas | 11 588 | −3 387 | — |
| VšĮ "Nematomos spalvos" | Kaunas | 17 154 | 399 | 2 |
| MB Ritmas ir baublys | Vilnius | 8 403 | −16 152 | — |
| MB "Šiaurės garsas" | Jonava | 8 715 | 761 | — |
| AD BONUM, VšĮ | Lygialaukio k. | 7 289 | −387 | — |
| MB "Ideosinkra" | Neringa | 6 900 | −2 384 | 1 |
Įtraukta į reitingus
- 76. vieta — Pelningiausios įmonės turinys ir žiniasklaida veiklos srityje (Kaunas) 2024 m.
- 82. vieta — TOP 100 įmonių garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.
- 9. vieta — Didžiausi darbdaviai garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba veiklos srityje 2022 m.
- 23. vieta — Pelningiausios įmonės garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba veiklos srityje 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Garsų iliuzija" apyvarta?
2024 m. MB "Garsų iliuzija" nurodė 8 300 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Garsų iliuzija" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 3 858 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 46,5%.
Kokia veikla užsiima MB "Garsų iliuzija"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba“ (EVRK 5920), įsikūrusi Kaunas.
Norite išsamios įmonės analizės MB "Garsų iliuzija"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą