MB "Žalingi Įpročiai" — įmonės kodas 305232607
- Įmonės kodas
- 305232607
- PVN nr.
- LT100015670115
- Regionas / savivaldybė
- Druskininkų sav.
- Miestas
- Neravų k.
- Adresas
- Druskininkų sav., Viečiūnų sen., Neravų k., Slėnio g. 26, LT-66412, 66412 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 5920 — Garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Thu Aug 22
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2019–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 2 100 | 14 381 | 16 226 | 53 265 | 40 252 | 65 553 |
| Visos pajamos | 2 100 | 14 381 | 16 226 | 53 265 | 40 252 | 65 553 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 8 157 | 5 855 | 0 | 17 079 | 4 174 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 1 182 | 0 | 0 | 2 235 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 8 157 | 5 855 | 0 | 17 079 | 4 174 |
| Grynasis nuostolis | 1 182 | 0 | 0 | 2 235 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 1 | — | — |
| Ilgalaikis turtas | 8 313 | 5 549 | 2 787 | 25 | 25 | 25 |
| Trumpalaikis turtas | 2 107 | 1 731 | 1 591 | 4 409 | 25 146 | 9 360 |
| Visi įsipareigojimai | 2 104 | 327 | 187 | 0 | 3 683 | 4 940 |
| Nuosavas kapitalas | −1 182 | 1 404 | 1 404 | 4 409 | 21 488 | 4 445 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 79 NACE 5920 įmonių (2024).
Trumpai
MB "Žalingi Įpročiai" 2024 m. nurodė 65 553 € apyvartą, tai yra 62,9% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba“ veiklos srities įmonių Druskininkų sav.. Įmonė uždirbo 4 174 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 6,4%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 4 940 €, o nuosavas kapitalas — 4 445 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB Hitų kepykla | Vilnius | 63 083 | −25 409 | — |
| MB Nebula moments | Vilnius | 72 142 | 3 602 | — |
| MB "Garso Kerai" | Vilnius | 58 935 | 30 260 | — |
| Studija "Mama" | Vilnius | 58 239 | 506 | 2 |
| VŠĮ "Garso dizaino studija" | Vilnius | 73 141 | 1 866 | 2 |
| Viešoji įstaiga Katalikų radijo "Mažoji studija" | Vilnius | 74 061 | 8 348 | 2 |
| UAB "Studija A+A" | Vilnius | 74 856 | 19 607 | 3 |
| MB "Fausto muzika" | Vilnius | 75 566 | 21 563 | — |
Įtraukta į reitingus
- 28. vieta — TOP 100 įmonių garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.
- 67. vieta — Pelningiausios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 24 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 77. vieta — Didžiausios Druskininkų sav. įmonės pagal apyvartą 2024 m.▲ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 18. vieta — Pelningiausios įmonės garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba veiklos srityje 2023 m.
- 43. vieta — Pelningiausios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2023 m.
- 66. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2023 m.▲ 31 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 84. vieta — Didžiausios Druskininkų sav. įmonės pagal apyvartą 2023 m.▼ 15 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 24. vieta — TOP 25 įmonių garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
- 69. vieta — Didžiausios Druskininkų sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.▲ 26 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 97. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2022 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 99. vieta — Didžiausi darbdaviai Druskininkų sav. savivaldybėje 2022 m.
- 95. vieta — Didžiausios Druskininkų sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 100. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 90. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2020 m.
- 94. vieta — Didžiausios Druskininkų sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Žalingi Įpročiai" apyvarta?
2024 m. MB "Žalingi Įpročiai" nurodė 65 553 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Žalingi Įpročiai" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 4 174 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 6,4%.
Kokia veikla užsiima MB "Žalingi Įpročiai"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Garso įrašymas ir muzikos įrašų leidyba“ (EVRK 5920), įsikūrusi Neravų k., Druskininkų sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB "Žalingi Įpročiai"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą