Druskininkų sav. įmonės
Aktyvios įmonės (2024)
213
Bendra apyvarta
81,4 mln €▲ 5,0%
Darbuotojai
914
Medianinė marža
3,0%
Augimas (metinis)
+5,0%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
Druskininkų sav.: TOP 100 įmonių
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | UAB "Oetiker Lietuva" | Druskininkų sav. | 10 907 754 | −1 356 960 | 76 | |
| 2 | UAB "AKVAVITA" | Druskininkų sav. | 10 261 150 | 555 515 | 42 | |
| 3 | UAB "Holmbergs Safety System" | Druskininkų sav. | 9 582 000 | 339 000 | 96 | |
| 4 | UAB Bilresta | Druskininkų sav. | 8 957 713 | 287 934 | 56 | |
| 5 | Uždaroji akcinė bendrovė "Dirvintos" transportas | Druskininkų sav. | 6 296 964 | −117 624 | 79 | |
| 6 | UAB "Damdiva" | Druskininkų sav. | 2 678 137 | −269 488 | 42 | |
| 7 | UAB "Kamilės gilė" | Druskininkų sav. | 1 889 207 | 71 845 | 8 | |
| 8 | UAB "Rimsada" | Druskininkų sav. | 1 722 787 | 48 642 | 13 | |
| 9 | MB "Druskininkų servisas" | Druskininkų sav. | 1 578 059 | 126 870 | 1 | |
| 10 | MB "Sanaturas" | Druskininkų sav. | 1 427 836 | 28 614 | 3 | |
| 11 | UAB UNIQA LT | Druskininkų sav. | 1 421 681 | −341 138 | 14 | |
| 12 | UAB "TRANSDOSA" | Druskininkų sav. | 1 218 413 | 126 804 | 14 | |
| 13 | UAB "MELIONAS" | Druskininkų sav. | 1 127 800 | 86 104 | 21 | |
| 14 | UAB "Transjeka" | Druskininkų sav. | 1 066 294 | 11 752 | 20 | |
| 15 | Uždaroji akcinė bendrovė "Leimesta" | Druskininkų sav. | 1 054 046 | −84 408 | 24 | |
| 16 | UAB "Ruginė" | Druskininkų sav. | 1 028 156 | −287 602 | 3 | |
| 17 | UAB "Willprom" | Druskininkų sav. | 815 268 | 91 286 | 4 | |
| 18 | Uždaroji akcinė bendrovė "Pluvira" | Druskininkų sav. | 805 983 | 604 | 9 | |
| 19 | MB "Contrans" | Druskininkų sav. | 756 917 | 142 | 17 | |
| 20 | UAB "KVADRANTAS" | Druskininkų sav. | 744 129 | 6 436 | 9 | |
| 21 | UAB "Leipmetalas" | Druskininkų sav. | 722 886 | 21 432 | 7 | |
| 22 | MB DRUSKAS | Druskininkų sav. | 715 348 | 22 290 | 14 | |
| 23 | UAB "Laiko matas" | Druskininkų sav. | 602 669 | 59 118 | 2 | |
| 24 | Uždaroji akcinė bendrovė "Transjura" | Druskininkų sav. | 601 991 | 12 593 | 13 | |
| 25 | UAB "Gabentra" | Druskininkų sav. | 518 103 | −30 012 | 13 | |
| 26 | UAB "DB" | Druskininkų sav. | 508 493 | 2 835 | 1 | |
| 27 | UAB "Godasta" | Druskininkų sav. | 497 442 | 24 361 | 10 | |
| 28 | UAB "ESEM" | Druskininkų sav. | 471 536 | 21 569 | 4 | |
| 29 | UAB "Radmira" | Druskininkų sav. | 458 973 | 1 126 | 12 | |
| 30 | UAB "Elvoltas" | Druskininkų sav. | 428 939 | 13 634 | 8 | |
| 31 | Viešoji įstaiga HESONOS KLUBAS | Druskininkų sav. | 400 308 | 357 | 17 | |
| 32 | UAB "Leipalingio giria" | Druskininkų sav. | 374 114 | 2 333 | 3 | |
| 33 | Uždaroji akcinė bendrovė "Durisota" | Druskininkų sav. | 365 041 | 8 442 | 2 | |
| 34 | UAB "Dairiva" | Druskininkų sav. | 362 370 | 1 995 | 3 | |
| 35 | MB "Litodonta" | Druskininkų sav. | 332 992 | 2 249 | 7 | |
| 36 | UAB Litvala | Druskininkų sav. | 329 171 | 32 731 | 14 | |
| 37 | UAB "DoBaldai" | Druskininkų sav. | 313 112 | 23 753 | 2 | |
| 38 | UAB "PIR LT" | Druskininkų sav. | 292 690 | −82 788 | 3 | |
| 39 | UAB Keliauju | Druskininkų sav. | 286 885 | 2 638 | 2 | |
| 40 | UAB TruckPark | Druskininkų sav. | 285 168 | −119 288 | 12 | |
| 41 | UAB "Mulate" | Druskininkų sav. | 275 821 | 13 259 | 3 | |
| 42 | UAB "Hesona" | Druskininkų sav. | 263 946 | 659 | 17 | |
| 43 | UAB "BaltSun" | Druskininkų sav. | 249 896 | −57 524 | — | |
| 44 | UAB "Obesta" | Druskininkų sav. | 240 522 | 21 574 | 7 | |
| 45 | MB "Alėjos pica" | Druskininkų sav. | 237 118 | 876 | 9 | |
| 46 | UAB "Saugių namų laboratorija" | Druskininkų sav. | 230 753 | 28 749 | 1 | |
| 47 | MB "Rainiai" | Druskininkų sav. | 228 020 | −750 | 5 | |
| 48 | UAB "MOBARN-LT" | Druskininkų sav. | 215 965 | 55 891 | 5 | |
| 49 | UAB "Enrida" | Druskininkų sav. | 210 471 | −3 377 | — | — |
| 50 | MB "Aturas" | Druskininkų sav. | 200 446 | 12 312 | — | |
| 51 | MB "Lucar" | Druskininkų sav. | 175 447 | 2 477 | — | |
| 52 | UAB "Leipalingio statyba" | Druskininkų sav. | 167 562 | 10 660 | 5 | |
| 53 | UAB "Dzenkuva" | Druskininkų sav. | 148 302 | −3 300 | 1 | |
| 54 | UAB "AJARIS" | Druskininkų sav. | 148 037 | 25 622 | 2 | |
| 55 | MB Maisto ekspertai | Druskininkų sav. | 147 528 | 2 660 | — | |
| 56 | Uždaroji akcinė bendrovė "Onvikta" | Druskininkų sav. | 146 657 | 285 605 | 4 | |
| 57 | UAB "Dzūkijos golfas" | Druskininkų sav. | 145 463 | −22 910 | 7 | |
| 58 | MB KIELA sound | Druskininkų sav. | 142 865 | 57 761 | — | |
| 59 | MB "Piligrimas" | Druskininkų sav. | 134 933 | 3 957 | 4 | |
| 60 | Individuali įmonė | Druskininkų sav. | 133 924 | 64 110 | 3 | |
| 61 | UAB "Kurorto autocentras" | Druskininkų sav. | 126 780 | −11 508 | 6 | |
| 62 | UAB "Greitai statau" | Druskininkų sav. | 118 853 | 22 342 | 3 | |
| 63 | UAB "ARM LT" | Druskininkų sav. | 117 955 | −73 840 | 7 | |
| 64 | MB Vendrus | Druskininkų sav. | 117 594 | 30 977 | 1 | |
| 65 | UAB "Dzūkijos medis" | Druskininkų sav. | 113 090 | −38 968 | 12 | |
| 66 | UAB "Autosavitarna" | Druskininkų sav. | 103 483 | 118 | 9 | |
| 67 | UAB "SERPANTINAS PLIUS" | Druskininkų sav. | 103 018 | 15 429 | 5 | |
| 68 | MB Pozityvumo laboratorija | Druskininkų sav. | 97 769 | 1 671 | — | |
| 69 | MB "Biofuels LT" | Druskininkų sav. | 96 786 | 39 294 | 1 | |
| 70 | Individuali įmonė | Druskininkų sav. | 96 629 | 21 088 | 3 | |
| 71 | UAB "Savtrans" | Druskininkų sav. | 94 287 | 5 069 | 7 | |
| 72 | MB EL ARM EL | Druskininkų sav. | 92 242 | −3 540 | 3 | |
| 73 | UAB "EGIDAVA" | Druskininkų sav. | 91 435 | 35 461 | 2 | |
| 74 | UAB "Jerevan" | Druskininkų sav. | 90 083 | 1 256 | 5 | |
| 75 | MB "Softlogic" | Druskininkų sav. | 88 360 | 23 290 | — | |
| 76 | MB Orgazm | Druskininkų sav. | 79 065 | 37 527 | — | — |
| 77 | UAB "ERPORA" | Druskininkų sav. | 77 146 | −3 067 | 3 | |
| 78 | UAB "Dovo kava" | Druskininkų sav. | 76 589 | 21 572 | 1 | |
| 79 | MB O tu nusišypsok | Druskininkų sav. | 74 953 | 7 147 | — | — |
| 80 | UAB "eEko august" | Druskininkų sav. | 72 126 | −21 345 | 1 | |
| 81 | MB "Eletecha" | Druskininkų sav. | 71 988 | 19 495 | — | |
| 82 | UAB "Agrila" | Druskininkų sav. | 68 657 | 43 880 | 1 | |
| 83 | MB "Žalingi Įpročiai" | Druskininkų sav. | 65 553 | 4 174 | — | |
| 84 | VšĮ "Po vienu stogu" | Druskininkų sav. | 57 274 | 4 041 | 3 | |
| 85 | UAB "Dalasta" | Druskininkų sav. | 56 347 | 8 228 | 2 | |
| 86 | Leipalingio miestelio bendruomenė | Druskininkų sav. | 56 013 | 5 | 5 | |
| 87 | Viešoji įstaiga "Druskonio vaikai" | Druskininkų sav. | 54 409 | 0 | 4 | |
| 88 | PADDOCK MAGAZINE, UAB | Druskininkų sav. | 53 581 | 42 756 | 2 | |
| 89 | MB "Mazdenta" | Druskininkų sav. | 53 295 | 31 825 | — | |
| 90 | UAB Finikija | Druskininkų sav. | 52 339 | −54 433 | 6 | — |
| 91 | Viečiūnų bendruomenė "Versmė" | Druskininkų sav. | 52 104 | 0 | 4 | |
| 92 | UAB "Aledita" | Druskininkų sav. | 51 228 | 3 719 | 2 | |
| 93 | Jaktransa, MB | Druskininkų sav. | 48 850 | 6 151 | 1 | — |
| 94 | VšĮ "Sūrūs vėjai" | Druskininkų sav. | 44 072 | 1 108 | 2 | |
| 95 | UAB Račioko nuoma | Druskininkų sav. | 43 699 | 13 940 | — | — |
| 96 | MB "DO Consulting" | Druskininkų sav. | 43 493 | 371 | — | |
| 97 | Mažoji bendrija "Senex konsultacijos" | Druskininkų sav. | 43 326 | 7 765 | — | — |
| 98 | AKTYVAUS LAISVALAIKIO KAIMO BENDRUOMENĖ | Druskininkų sav. | 43 138 | 2 309 | 2 | |
| 99 | MB "Editos kepyklėlė" | Druskininkų sav. | 42 552 | 22 157 | 1 | |
| 100 | Asocijacija "Sanatorijoje su žirgu" | Druskininkų sav. | 41 599 | 0 | 2 |
Pagrindinės veiklos sritys
Veiklos sritys, turinčios bent 10 įmonių 2024 m.
| Veiklos sritis (EVRK) | Įmonės | Apyvarta | Medianinė marža |
|---|---|---|---|
| 4941 — Krovininis kelių transportas | 13 | 12 469 950 | −0,5% |
| 4100 — Naujų pastatų statyba | 12 | 515 505 | 13,9% |
| 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla | 13 | 187 765 | 0,0% |
Druskininkų sav. reitingai
Didžiausi darbdaviai Druskininkų sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausios Druskininkų sav. įmonės pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2024 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausius įsipareigojimus turinčios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2024 m.Naujos įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje, veikusios 2024 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2024 m.Pelningiausios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2024 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2024 m.Didžiausi darbdaviai Druskininkų sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausios Druskininkų sav. įmonės pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2023 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2023 m.Naujos įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje, veikusios 2023 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2023 m.Pelningiausios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2023 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2023 m.Didžiausi darbdaviai Druskininkų sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausios Druskininkų sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2022 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2022 m.Pelningiausios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2022 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2022 m.Didžiausi darbdaviai Druskininkų sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausios Druskininkų sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.Sparčiausiai augančios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2021 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2021 m.Pelningiausios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2021 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2021 m.Didžiausi darbdaviai Druskininkų sav. savivaldybėje 2020 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2020 m.Didžiausios Druskininkų sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.Sparčiausiai augančios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2020 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2020 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2020 m.Pelningiausios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2020 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2020 m.Didžiausi darbdaviai Druskininkų sav. savivaldybėje 2019 m.Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2019 m.Didžiausios Druskininkų sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.Sparčiausiai augančios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2019 m.Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2019 m.Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2019 m.Pelningiausios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2019 m.Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2019 m.