UAB "Dzenkuva" — įmonės kodas 306693393
- Įmonės kodas
- 306693393
- PVN nr.
- LT100016707618
- Regionas / savivaldybė
- Druskininkų sav.
- Miestas
- Jaskonių k.
- Adresas
- Druskininkų sav., Viečiūnų sen., Jaskonių k., Miglos 7-oji g. 6, LT-66443, 66443 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4322 — Vandentiekio, šildymo ir oro kondicionavimo sistemų įrengimas
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Wed Feb 28
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2024–2025, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2024 | 2025 |
|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 148 302 | 236 553 |
| Visos pajamos | 148 302 | 236 553 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 19 242 |
| Grynasis nuostolis | 3 300 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 13 859 | 22 661 |
| Visi įsipareigojimai | 16 159 | 5 719 |
| Nuosavas kapitalas | −2 300 | 16 942 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 1 000 | 1 000 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 235 NACE 4322 įmonių (2025).
Trumpai
UAB "Dzenkuva" 2025 m. nurodė 236 553 € apyvartą, tai yra 59,5% daugiau nei 2024 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Vandentiekio, šildymo ir oro kondicionavimo sistemų įrengimas“ veiklos srities įmonių Druskininkų sav.. Įmonė uždirbo 19 242 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 8,1%. 2025 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 5 719 €, o nuosavas kapitalas — 16 942 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Vandentiekio, šildymo ir oro kondicionavimo sistemų įrengimas“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Techmada" | Vilnius | 148 847 | −581 | 2 |
| UAB "Klaipėdos dyzelis" | Vilkmedžių k. | 149 280 | 55 353 | 4 |
| MB "Convis LT" | Vilnius | 147 162 | 786 | 2 |
| UAB "Katilų servisas 24/7" | Vilnius | 146 941 | 5 812 | 5 |
| UAB "Rosvika" | Didvyrių k. | 146 783 | 32 900 | 8 |
| MB "Oro instaliacijos" | Kaunas | 146 770 | 33 337 | 3 |
| Uždaroji akcinė bendrovė "VAKRITA" | Vilnius | 149 968 | 9 531 | 7 |
| MB Orivent | Kalnaberžės k. | 150 072 | 8 554 | — |
Įtraukta į reitingus
- 2. vieta — Naujos įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje, veikusios 2024 m.
- 7. vieta — TOP 20 įmonių statyba veiklos srityje (Druskininkų sav.) pagal apyvartą 2024 m.
- 18. vieta — Didžiausi darbdaviai statyba veiklos srityje (Druskininkų sav.) 2024 m.
- 51. vieta — Didžiausios Druskininkų sav. įmonės pagal apyvartą 2024 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Dzenkuva" apyvarta?
2025 m. UAB "Dzenkuva" nurodė 236 553 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Dzenkuva" dirba pelningai?
Taip. 2025 m. įmonė uždirbo 19 242 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 8,1%.
Kiek darbuotojų turi UAB "Dzenkuva"?
2025 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Dzenkuva"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Vandentiekio, šildymo ir oro kondicionavimo sistemų įrengimas“ (EVRK 4322), įsikūrusi Jaskonių k., Druskininkų sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Dzenkuva"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą