Vandentiekio, šildymo ir oro kondicionavimo sistemų įrengimas įmonės Lietuvoje (EVRK 4322)
Sekcija F — Statyba
Aktyvios įmonės (2024)
1 483
Bendra apyvarta
623,8 mln €▼ 6,8%
Darbuotojai
7 594
Medianinė marža
3,3%
Augimas (metinis)
−6,8%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 100 įmonių — EVRK 4322
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | UAB "Caverion Lietuva" | Vilnius | 31 018 003 | −3 069 712 | 417 | |
| 2 | Civinity engineering, UAB | Vilnius | 22 145 098 | 632 738 | 131 | |
| 3 | UAB Aros Hero | Klaipėda | 14 868 162 | 3 123 209 | 2 | — |
| 4 | Uždaroji akcinė bendrovė "LIUNETĖ" | Kaunas | 13 047 006 | 1 487 596 | 209 | |
| 5 | UAB "ESS projektai" | Vilnius | 13 045 876 | 391 665 | 105 | |
| 6 | Uždaroji akcinė bendrovė "ENERGIJOS TAUPYMO CENTRAS" | Panevėžys | 12 712 000 | 308 000 | 63 | |
| 7 | Uždaroji akcinė bendrovė "Index" | Kaunas | 11 968 353 | 1 337 639 | 99 | |
| 8 | UAB MVP Lietuva | Vilnius | 10 181 662 | 64 818 | 65 | |
| 9 | UAB "SD ranga" | Kaunas | 9 161 666 | 8 366 | 99 | |
| 10 | UAB "URDORA" | Vilnius | 7 017 110 | 193 674 | 40 | |
| 11 | UAB "Baltsystems" | Vilnius | 6 979 733 | 1 318 710 | 42 | |
| 12 | Uždaroji akcinė bendrovė "Energokomplektas" | Vilnius | 6 747 185 | 186 503 | 74 | |
| 13 | UAB "ASE.LT" | Vilnius | 6 089 350 | 223 364 | 2 | |
| 14 | Uždaroji akcinė bendrovė "Veda" | Kaunas | 6 010 247 | 867 796 | 68 | |
| 15 | UAB "SROS" | Šiauliai | 5 671 266 | 208 281 | 83 | |
| 16 | UAB "Domus inžinerija" | Kauno r. sav. | 5 293 283 | 190 704 | 39 | |
| 17 | UAB "Vėjų linija" | Kaunas | 4 865 764 | 199 619 | 52 | |
| 18 | UAB "AXIS Tech" | Vilnius | 4 367 000 | −86 000 | 5 | |
| 19 | UAB "Kijora" | Klaipėdos r. sav. | 4 298 430 | 63 690 | 46 | |
| 20 | UAB "EKOnitas Technologies" | Kaunas | 4 267 414 | 37 128 | 34 | |
| 21 | UAB "GO Energy LT" | Kaunas | 4 213 409 | 84 266 | 30 | |
| 22 | UAB "ARBANA" | Vilnius | 4 176 052 | 84 194 | 50 | |
| 23 | Uždaroji akcinė bendrovė "Duventa" | Utena | 4 044 823 | 95 593 | 74 | |
| 24 | UAB "Kuzmienė ir partneriai" | Vilnius | 4 025 392 | 72 353 | 41 | |
| 25 | UAB "SVS Technika" | Vilnius | 4 005 776 | 39 017 | 41 | |
| 26 | UAB "Hugaas Services" | Vilnius | 3 999 000 | −1 657 697 | 29 | |
| 27 | Uždaroji akcinė bendrovė "MAVISTA" | Marijampolė | 3 964 859 | 328 183 | 60 | |
| 28 | UAB "Šiluminės energijos sistemos" | Kaunas | 3 958 385 | 7 595 | — | — |
| 29 | UAB "AFS Baltic" | Šiauliai | 3 862 564 | 37 804 | 29 | |
| 30 | UAB "MEP Solutions LT" | Vilnius | 3 711 042 | 39 011 | 33 | |
| 31 | Uždaroji akcinė bendrovė "Telepaslauga" | Kaunas | 3 665 744 | 243 705 | 31 | |
| 32 | UAB "Revisma" | Šiauliai | 3 596 946 | 22 753 | 25 | |
| 33 | UAB "Metoera" | Telšiai | 3 472 344 | 1 329 266 | 15 | |
| 34 | UAB "MARSANTA IR KO" | Marijampolė | 3 211 081 | 7 874 | 16 | |
| 35 | UAB "Insi pro" | Kauno r. sav. | 3 135 861 | 113 116 | 27 | |
| 36 | UAB "Donasta" | Vilnius | 3 031 943 | 27 011 | 13 | |
| 37 | UAB "Šildukai" | Šiauliai | 3 004 777 | 168 627 | 29 | |
| 38 | MB "Pastatų sistemos" | Vilnius | 2 892 007 | 36 111 | 34 | |
| 39 | UAB "Smėlena" | Šiaulių r. sav. | 2 890 042 | 100 926 | 14 | |
| 40 | UAB "Aktinis" | Vilnius | 2 827 392 | 8 768 | 25 | |
| 41 | UAB "Santechnikos ranga" | Vilnius | 2 761 359 | 19 216 | 48 | |
| 42 | UAB Baltic system | Vilnius | 2 745 864 | 25 123 | 34 | |
| 43 | UAB Gansta | Kaunas | 2 739 054 | 2 820 | 16 | |
| 44 | UAB "Energomazgas" | Vilnius | 2 714 971 | 43 043 | 51 | |
| 45 | AK service, UAB | Šilalė | 2 687 847 | 17 476 | 41 | |
| 46 | UAB "GEDARTA" | Molėtų r. sav. | 2 560 609 | 47 854 | 29 | |
| 47 | UAB "Medeniai" | Utenos r. sav. | 2 548 721 | 23 871 | 37 | |
| 48 | UAB "Trimena" | Kaunas | 2 521 712 | 134 735 | 18 | |
| 49 | Uždaroji akcinė bendrovė "DAIRŪNAS IR KOMPANIJA" | Šiauliai | 2 513 860 | −79 541 | 28 | |
| 50 | Uždaroji akcinė bendrovė "DUSMENĖLIAI" | Alytus | 2 508 677 | 210 968 | 23 | |
| 51 | UAB "Osgita" | Alytus | 2 495 318 | 183 859 | 36 | |
| 52 | UAB "Kalistara" | Šiauliai | 2 447 111 | 15 500 | 42 | |
| 53 | Uždaroji akcinė bendrovė "LAMBERTA" | Klaipėda | 2 394 819 | 83 504 | 25 | |
| 54 | UAB "Mensis" | Vilnius | 2 393 657 | 252 021 | 14 | |
| 55 | UAB "Šildvė" | Vilniaus r. sav. | 2 378 331 | 109 755 | 22 | |
| 56 | UAB "Katlita engineering" | Kaunas | 2 311 815 | −268 572 | 49 | |
| 57 | UAB "Fluidas" | Vilnius | 2 304 528 | 119 268 | 18 | |
| 58 | UAB "Technis" | Kaunas | 2 275 792 | 255 632 | 22 | |
| 59 | UAB Nordic Logic | Vilnius | 2 245 287 | 96 811 | 10 | |
| 60 | UAB "Torika" | Vilnius | 2 240 097 | 30 432 | 34 | |
| 61 | MB "Ragamer" | Klaipėda | 2 223 530 | 452 654 | 34 | |
| 62 | "Kondena", UAB | Vilnius | 2 190 541 | 72 117 | 11 | |
| 63 | UAB "RV Inžinerija" | Kaunas | 2 189 624 | 788 972 | 15 | |
| 64 | UAB "Šildymo sprendimai" | Kelmė | 2 155 208 | 56 874 | 13 | |
| 65 | UAB "Santechmos ranga" | Vilnius | 2 128 513 | 425 175 | 27 | |
| 66 | Uždaroji akcinė bendrovė "ALINITA" | Panevėžys | 2 123 767 | −719 270 | 39 | |
| 67 | UAB "Luvika" | Kaunas | 2 089 063 | 126 807 | 19 | |
| 68 | UAB "SKOMINTA" | Panevėžys | 2 066 647 | 83 814 | 27 | |
| 69 | Uždaroji akcinė bendrovė Dzūkijos inžinerija | Alytus | 2 055 840 | 37 739 | 5 | |
| 70 | UAB "LT Aqua" | Vilnius | 2 044 045 | 54 905 | 26 | |
| 71 | Uždaroji akcinė bendrovė "SOBO" SISTEMOS | Klaipėda | 2 041 579 | 50 724 | 42 | |
| 72 | Uždaroji akcinė bendrovė "Raiška" | Telšiai | 2 032 625 | 147 893 | 32 | |
| 73 | UAB "Vidargana" | Vilnius | 2 007 952 | −373 298 | — | |
| 74 | Uždaroji akcinė bendrovė "EGISTENA" IR KO | Marijampolė | 1 994 229 | 142 223 | 33 | |
| 75 | UAB "Dinas" | Šiauliai | 1 981 200 | 231 055 | 15 | |
| 76 | UAB "Automatinių sistemų servisas" | Kaunas | 1 980 358 | 140 543 | 19 | |
| 77 | UAB "SKAIDROLA" | Neringa | 1 975 595 | 88 105 | 40 | |
| 78 | UAB "Inžinieriai" | Kaunas | 1 950 340 | 67 006 | 17 | |
| 79 | UAB "GANDRAS ENERGOEFEKTAS" | Visaginas | 1 887 353 | 5 763 | 13 | |
| 80 | UAB "Davada" | Vilnius | 1 880 753 | 8 099 | 42 | |
| 81 | Mažoji bendrija Švok inžineriniai projektai | Kaunas | 1 862 640 | 29 731 | 4 | |
| 82 | UAB "PROMONTA" | Kaunas | 1 859 500 | 6 463 | 30 | |
| 83 | Uždaroji akcinė bendrovė "Ekreta" | Klaipėda | 1 837 770 | 5 033 | 36 | |
| 84 | UAB ECOENERGIJA.LT | Mažeikiai | 1 828 081 | 457 247 | 14 | |
| 85 | UAB "Kerų sistemos" | Utena | 1 816 023 | −112 357 | 35 | |
| 86 | UAB "Drilingas" | Kauno r. sav. | 1 815 428 | 2 000 | 36 | |
| 87 | UAB "DN1000" | Kaunas | 1 772 499 | 188 284 | 22 | |
| 88 | UAB "Folisita" | Šiauliai | 1 723 210 | 108 427 | 22 | |
| 89 | Uždaroji akcinė bendrovė "GAMTINĖS DUJOS" | Neringa | 1 697 691 | 109 432 | 18 | |
| 90 | UAB "Kasita" | Kauno r. sav. | 1 697 179 | 101 777 | 11 | |
| 91 | UAB "Stropus" | Vilnius | 1 694 986 | 29 485 | 24 | |
| 92 | UAB "Sorentus projektai" | Vilnius | 1 665 477 | 19 868 | 31 | |
| 93 | Uždaroji akcinė bendrovė "TECHNOTERMA" | Vilnius | 1 656 119 | 136 555 | 27 | |
| 94 | UAB "ClimPro" | Kaunas | 1 642 101 | 22 670 | 13 | |
| 95 | UAB "Mėmelio montažas" | Klaipėda | 1 634 960 | 177 845 | 33 | |
| 96 | UAB "Sollina" | Vilnius | 1 626 928 | 181 881 | 13 | |
| 97 | Uždaroji akcinė bendrovė "Brick" | Vilnius | 1 598 949 | 49 882 | 25 | |
| 98 | UAB "Tvarkdarys" | Vilnius | 1 545 809 | 93 811 | 15 | |
| 99 | Individuali įmonė | Gargždai | 1 538 090 | −9 873 | 31 | — |
| 100 | UAB "V. Staugaičio santechninių darbų įmonė" | Klaipėda | 1 538 034 | 12 105 | 16 |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Vilnius | 441 | 250 300 353 | 2 726 | 2,7% |
| Kaunas | 229 | 99 104 059 | 1 163 | 4,1% |
| Klaipėda | 101 | 49 208 537 | 565 | 3,7% |
| Šiauliai | 59 | 38 136 333 | 501 | 3,2% |
| Kauno r. sav. | 83 | 27 062 448 | 311 | 3,9% |
| Vilniaus r. sav. | 75 | 14 016 150 | 187 | 4,4% |
| Marijampolė | 15 | 13 430 084 | 166 | 4,4% |
| Alytus | 21 | 11 652 309 | 165 | 1,8% |
| Klaipėdos r. sav. | 42 | 11 346 722 | 134 | 10,4% |
| Telšiai | 11 | 7 603 426 | 88 | 8,0% |
| Panevėžys | 19 | 7 083 331 | 128 | 4,8% |
| Utena | 10 | 6 768 587 | 135 | −6,1% |
| Šiaulių r. sav. | 17 | 6 464 658 | 89 | 2,1% |
| Neringa | 7 | 6 003 475 | 77 | 2,9% |
| Utenos r. sav. | 7 | 4 455 389 | 66 | 2,0% |
| Panevėžio r. sav. | 21 | 4 018 914 | 58 | 5,4% |
| Ukmergė | 11 | 4 001 770 | 64 | 4,0% |
| Prienai | 9 | 3 466 241 | 66 | 0,9% |
| Mažeikiai | 11 | 3 296 364 | 42 | 4,9% |
| Molėtų r. sav. | 8 | 3 007 969 | 34 | 2,2% |
| Alytaus r. sav. | 8 | 2 915 372 | 37 | 3,9% |
| Šilalė | 2 | 2 892 638 | 47 | 1,5% |
| Plungė | 5 | 2 160 606 | 46 | 1,3% |
| Kelmė | 1 | 2 155 208 | 13 | 2,6% |
| Palanga | 16 | 2 146 680 | 40 | 14,2% |
| Visaginas | 6 | 2 074 865 | 28 | 6,3% |
| Šalčininkai | 4 | 1 911 136 | 36 | 6,5% |
| Tauragė | 3 | 1 797 698 | 30 | 2,0% |
| Gargždai | 12 | 1 793 645 | 46 | 3,2% |
| Trakų r. sav. | 12 | 1 554 589 | 19 | 7,3% |
| Vilniaus m. sav. | 2 | 1 539 482 | 22 | 10,6% |
| Šilutė | 6 | 1 504 722 | 27 | 0,1% |
| Raseinių r. sav. | 5 | 1 485 103 | 36 | 7,2% |
| Prienų r. sav. | 9 | 1 430 651 | 16 | 5,6% |
| Jonavos r. sav. | 6 | 1 368 489 | 11 | 1,5% |
| Jonava | 4 | 1 326 679 | 25 | 12,5% |
| Jurbarkas | 5 | 1 315 961 | 11 | 7,3% |
| Šakių r. sav. | 4 | 1 159 529 | 10 | −0,8% |
| Kupiškis | 2 | 1 126 362 | 17 | 9,7% |
| Pakruojis | 1 | 1 064 399 | 25 | −0,4% |
| Šilutės r. sav. | 5 | 1 026 128 | 13 | 2,6% |
| Trakai | 4 | 1 021 973 | 10 | 5,3% |
| Širvintos | 1 | 1 016 631 | 12 | 3,1% |
| Kretingos r. sav. | 11 | 960 624 | 17 | 17,0% |
| Šakiai | 3 | 882 111 | 14 | 4,4% |
| Marijampolės sav. | 6 | 785 031 | 13 | 2,1% |
| Elektrėnai | 2 | 700 821 | 9 | 18,2% |
| Kazlų Rūdos sav. | 1 | 695 614 | 4 | 2,9% |
| Skuodas | 1 | 690 708 | 13 | 0,9% |
| Elektrėnų sav. | 5 | 591 721 | 8 | 1,6% |
| Ukmergės r. sav. | 2 | 569 073 | 3 | −3,6% |
| Kėdainiai | 4 | 535 167 | 17 | 1,1% |
| Anykščiai | 7 | 493 715 | 4 | 6,4% |
| Kaišiadorių r. sav. | 8 | 468 246 | 11 | 9,8% |
| Kelmės r. sav. | 1 | 446 999 | 3 | 3,6% |
| Kupiškio r. sav. | 3 | 440 860 | 1 | 29,3% |
| Kėdainių r. sav. | 7 | 425 331 | 6 | 5,7% |
| Ignalinos r. sav. | 2 | 424 944 | 3 | 2,3% |
| Plungės r. sav. | 4 | 407 182 | 3 | 22,6% |
| Kaišiadorys | 3 | 395 339 | 13 | 2,5% |
| Joniškio r. sav. | 3 | 387 987 | 8 | 1,6% |
| Šalčininkų r. sav. | 7 | 387 594 | 10 | −5,6% |
| Biržai | 2 | 348 181 | 4 | 4,1% |
| Radviliškio r. sav. | 3 | 331 342 | 3 | 9,1% |
| Tauragės r. sav. | 2 | 311 070 | 4 | 8,9% |
| Druskininkai | 6 | 295 395 | 12 | 12,0% |
| Mažeikių r. sav. | 1 | 281 850 | 4 | 0,8% |
| Varėna | 2 | 274 036 | 7 | 23,8% |
| Klaipėdos m. sav. | 1 | 271 844 | 2 | −1,0% |
| Kretinga | 5 | 227 066 | 7 | 6,1% |
| Pasvalio r. sav. | 5 | 219 221 | — | 1,3% |
| Telšių r. sav. | 6 | 215 408 | 10 | 21,0% |
| Akmenės r. sav. | 3 | 186 581 | 3 | 1,1% |
| Varėnos r. sav. | 2 | 177 766 | — | −16,7% |
| Lazdijų r. sav. | 3 | 167 443 | 2 | 10,5% |
| Rietavas | 1 | 158 229 | 3 | 7,4% |
| Druskininkų sav. | 1 | 148 302 | 1 | −2,2% |
| Rokiškio r. sav. | 5 | 147 653 | 3 | −8,9% |
| Kauno miesto savivaldybės teritorija | 4 | 132 883 | 1 | −2,9% |
| Jurbarko r. sav. | 3 | 121 612 | 2 | 10,5% |
| Zarasai | 2 | 120 738 | 4 | −6,6% |
| Raseiniai | 3 | 111 291 | 4 | 0,4% |
| Skuodo r. sav. | 2 | 103 025 | 1 | −16,3% |
| Zarasų r. sav. | 2 | 98 644 | — | 1,8% |
| Anykščių r. sav. | 2 | 81 754 | — | −3,9% |
| Širvintų r. sav. | 5 | 69 716 | 1 | 2,2% |
| Lazdijai | 1 | 59 869 | 3 | −98,3% |
| Vilniaus miesto savivaldybės teritorija | 1 | 58 935 | 1 | 2,0% |
| Švenčionių r. sav. | 1 | 56 952 | 2 | 7,3% |
| Šilalės r. sav. | 3 | 55 931 | 2 | 2,3% |
| Prienų rajono savivaldybės teritorija | 1 | 35 143 | 2 | 37,4% |
| Naujoji Akmenė | 1 | 23 814 | — | 6,3% |
| Biržų r. sav. | 1 | 9 538 | — | — |
| Radviliškis | 1 | 8 372 | — | — |
| Pasvalys | 1 | 8 314 | 3 | — |
| Kazlų Rūda | 1 | 1 384 | 1 | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai vandentiekio, šildymo ir oro kondicionavimo sistemų įrengimas veiklos srityje 2024 m.TOP 100 įmonių vandentiekio, šildymo ir oro kondicionavimo sistemų įrengimas veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės vandentiekio, šildymo ir oro kondicionavimo sistemų įrengimas veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės vandentiekio, šildymo ir oro kondicionavimo sistemų įrengimas veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai vandentiekio, šildymo ir oro kondicionavimo sistemų įrengimas veiklos srityje 2023 m.TOP 100 įmonių vandentiekio, šildymo ir oro kondicionavimo sistemų įrengimas veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės vandentiekio, šildymo ir oro kondicionavimo sistemų įrengimas veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės vandentiekio, šildymo ir oro kondicionavimo sistemų įrengimas veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai vandentiekio, šildymo ir oro kondicionavimo sistemų įrengimas veiklos srityje 2022 m.TOP 100 įmonių vandentiekio, šildymo ir oro kondicionavimo sistemų įrengimas veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės vandentiekio, šildymo ir oro kondicionavimo sistemų įrengimas veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės vandentiekio, šildymo ir oro kondicionavimo sistemų įrengimas veiklos srityje 2022 m.