Žemės darbai statybos aikštelėse įmonės Lietuvoje (EVRK 4312)
Sekcija F — Statyba
Aktyvios įmonės (2024)
628
Bendra apyvarta
209,8 mln €▲ 26,7%
Darbuotojai
2 657
Medianinė marža
8,6%
Augimas (metinis)
+26,7%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 100 įmonių — EVRK 4312
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Uždaroji akcinė bendrovė "RELJEF" | Vilnius | 29 563 663 | 2 632 529 | 103 | |
| 2 | UAB "AR10" | Šiauliai | 23 296 292 | 5 251 375 | 82 | |
| 3 | Akcinė bendrovė "Anykščių melioracija" | Anykščiai | 14 182 192 | 2 911 409 | 73 | |
| 4 | UAB "Topros technika" | Vilniaus r. sav. | 5 793 086 | 204 587 | 35 | |
| 5 | Akcinė bendrovė "Utenos melioracija" | Utena | 5 770 662 | 169 037 | 167 | |
| 6 | UAB AP CONSTRUCTIONS | Vilnius | 5 305 589 | −146 650 | 39 | |
| 7 | UAB "Statybinės technikos rojus" | Vilnius | 5 023 827 | 272 090 | 55 | |
| 8 | UAB Gigas | Kelmės r. sav. | 4 671 538 | 112 647 | 45 | |
| 9 | UAB "Biržų ranga" | Biržų r. sav. | 3 847 795 | 158 255 | 73 | |
| 10 | UAB "Ežerūna" | Telšiai | 3 395 418 | 388 845 | 42 | |
| 11 | UAB "Patrauka" | Šiauliai | 3 333 194 | 171 838 | 38 | |
| 12 | UAB "Šilutės polderiai" | Šilutė | 2 920 934 | 56 842 | 56 | |
| 13 | Uždaroji akcinė bendrovė "PANEVĖŽIO MELIORACIJA" | Panevėžio r. sav. | 2 886 368 | 44 592 | 56 | |
| 14 | UAB "BEBRUSAI" | Molėtai | 2 634 235 | 468 002 | 44 | |
| 15 | MB "Epsta" | Klaipėda | 2 552 875 | 230 170 | 37 | |
| 16 | UAB "ASTIG" | Vilnius | 2 259 226 | −301 634 | — | |
| 17 | Uždaroji akcinė bendrovė "Pasvalio melioracija" | Pasvalys | 2 139 634 | −165 800 | 43 | |
| 18 | UAB "WAPSA" | Utena | 2 129 803 | 102 675 | 25 | |
| 19 | UAB "ROKMELSTA" | Rokiškio r. sav. | 2 109 570 | 12 871 | 52 | |
| 20 | Uždaroji akcinė bendrovė "Diržė" | Šilalės r. sav. | 1 982 383 | 158 897 | 19 | |
| 21 | UAB "Granduva" | Neringa | 1 924 873 | 9 851 | 39 | |
| 22 | Uždaroji akcinė bendrovė "REFAKTA" | Vilniaus m. sav. | 1 903 214 | 260 678 | 27 | |
| 23 | UAB "DANRA" | Šilalės r. sav. | 1 887 794 | 56 215 | 36 | |
| 24 | Uždaroji akcinė bendrovė "Meleksas" | Ignalinos r. sav. | 1 721 425 | −138 967 | 47 | |
| 25 | MB AREKAS | Šakių r. sav. | 1 681 686 | 202 184 | 21 | |
| 26 | UAB "Aras ir partneriai" | Akmenės r. sav. | 1 648 206 | 297 897 | 28 | |
| 27 | UAB "MSEV" | Šakių r. sav. | 1 593 409 | 29 455 | 26 | |
| 28 | UAB Hidro Elektra | Vilnius | 1 592 518 | 96 278 | 15 | |
| 29 | UAB "Gurenta" | Utena | 1 399 434 | 330 048 | 18 | |
| 30 | UAB "Kasybos technika" | Vilnius | 1 308 919 | 2 669 | 12 | |
| 31 | UAB "DETAS" | Kaunas | 1 215 497 | 42 269 | 18 | |
| 32 | UAB "Ekomsta" | Klaipėda | 1 198 865 | 150 578 | 23 | |
| 33 | Uždaroji akcinė bendrovė "Joniškio spedicija" | Joniškis | 1 180 224 | 15 522 | 30 | |
| 34 | UAB "Terebro" | Mažeikiai | 1 171 903 | −679 316 | 51 | |
| 35 | UAB "Top grupė" | Klaipėda | 1 169 203 | 17 717 | 25 | |
| 36 | Forttech, UAB | Vilniaus r. sav. | 1 167 973 | −108 256 | 15 | |
| 37 | UAB "Ignalinos melioracija" | Ignalinos r. sav. | 1 112 599 | 92 190 | 23 | |
| 38 | Uždaroji akcinė bendrovė "Leimesta" | Druskininkų sav. | 1 054 046 | −84 408 | 24 | |
| 39 | UAB "Gindema" | Kauno r. sav. | 985 487 | 180 659 | 11 | |
| 40 | Uždaroji akcinė bendrovė "KELMĖS DRENA" | Kelmė | 966 163 | 55 833 | 20 | |
| 41 | UAB MVS Transport | Vilnius | 946 739 | 104 797 | 11 | |
| 42 | UAB "ATRASA" | Vilniaus r. sav. | 903 709 | 16 973 | 17 | |
| 43 | Uždaroji akcinė bendrovė "JONIŠKIO HIDROSTATYBA" | Joniškis | 885 858 | −106 936 | 26 | |
| 44 | MB "Tipper Trans" | Kauno r. sav. | 871 218 | 129 685 | 9 | |
| 45 | MB "Kodas devyni" | Raseinių r. sav. | 850 560 | 77 388 | — | |
| 46 | UAB "Marnita" | Molėtų r. sav. | 795 671 | 22 775 | — | — |
| 47 | UAB "Kresta" | Švenčionių r. sav. | 785 130 | 40 662 | 19 | |
| 48 | UAB "Belodenta" | Kazlų Rūdos sav. | 760 585 | 36 760 | 11 | |
| 49 | UAB "Santrum" | Vilnius | 759 180 | 17 497 | 6 | |
| 50 | UAB "Montaura" | Alytaus r. sav. | 758 843 | 50 208 | 8 | |
| 51 | Uždaroji akcinė bendrovė "Lanksmas" | Mažeikiai | 757 016 | 35 168 | 20 | |
| 52 | UAB "Kristalgis" | Alytaus r. sav. | 755 013 | −151 363 | 17 | |
| 53 | UAB "Technokas" | Vilniaus r. sav. | 749 304 | 6 639 | 15 | |
| 54 | UAB "Kastauta" | Jurbarkas | 701 096 | 312 795 | 6 | |
| 55 | UAB "Bobcatus" | Vilniaus r. sav. | 693 583 | 111 045 | 13 | |
| 56 | UAB "A. Ripinskis ir Ko" | Šiaulių r. sav. | 685 034 | 66 275 | 19 | |
| 57 | UAB "STAMANTA" | Alytus | 662 273 | 46 794 | 16 | |
| 58 | UAB "BIGNITA" | Klaipėdos r. sav. | 651 590 | 305 588 | 9 | |
| 59 | UAB "Žemkas" | Panevėžio r. sav. | 628 245 | 565 | 7 | |
| 60 | UAB "Erdoka" | Panevėžys | 616 245 | 224 544 | 6 | |
| 61 | UAB "SALNIKO" | Vilniaus r. sav. | 604 415 | 97 327 | 12 | |
| 62 | UAB "D. Bernardo statyba" | Kaunas | 595 354 | 46 466 | 13 | |
| 63 | UAB "Polis LT" | Jonavos r. sav. | 587 142 | 184 613 | 8 | |
| 64 | Uždaroji akcinė bendrovė "Lazdijų agroservisas" | Lazdijų r. sav. | 585 785 | 28 223 | 2 | |
| 65 | MB "Pauliaus fasadai" | Vilnius | 583 039 | 66 425 | 11 | |
| 66 | UAB Čipsas | Molėtų r. sav. | 573 885 | 65 820 | 7 | |
| 67 | UAB "ŠAKIŲ HIDROTECHNIKA" | Šakiai | 573 037 | 8 551 | 19 | |
| 68 | UAB Kastuvėlis | Kaišiadorių r. sav. | 571 546 | 53 395 | 6 | |
| 69 | UAB "EUROKASYBA" | Vilnius | 561 076 | 56 985 | 17 | |
| 70 | MB "Vilniaus kasyba" | Vilnius | 560 654 | 21 702 | 4 | |
| 71 | MB Okusta | Vilnius | 554 544 | 139 265 | 5 | |
| 72 | UAB "Arunta ir Ko" | Naujoji Akmenė | 550 151 | 8 105 | 12 | |
| 73 | UAB Taureka | Tauragės r. sav. | 539 656 | 7 466 | 1 | |
| 74 | UAB "Bijamita" | Prienų r. sav. | 538 755 | 26 026 | 11 | |
| 75 | UAB Jonkasa | Kazlų Rūdos sav. | 538 716 | 98 079 | 5 | |
| 76 | Uždaroji akcinė bendrovė "Zarasų hidrotechninė statyba" | Zarasų r. sav. | 512 300 | −461 265 | 32 | |
| 77 | UAB "Aliumina" | Tauragės r. sav. | 510 037 | 28 475 | 9 | |
| 78 | MB "Žilstata" | Plungės r. sav. | 506 913 | 13 960 | 6 | |
| 79 | UAB "Hidrotechnika" | Vilkaviškio r. sav. | 493 642 | 69 088 | 12 | |
| 80 | UAB "Armida" | Kauno r. sav. | 486 690 | 6 350 | 14 | |
| 81 | UAB "Sostinės transportas" | Vilniaus r. sav. | 479 040 | 64 486 | 8 | |
| 82 | UAB "Aimena" | Vilnius | 474 395 | 20 109 | 4 | |
| 83 | UAB "Transportas ir kasyba" | Lazdijų r. sav. | 460 121 | 21 660 | 9 | |
| 84 | MB "Niukas" | Joniškio r. sav. | 456 176 | 60 514 | 10 | |
| 85 | UAB "STIEBASTA" | Vilnius | 456 023 | 71 701 | 6 | |
| 86 | Uždaroji akcinė bendrovė "Žemvalda" | Šiauliai | 450 946 | 4 486 | 13 | |
| 87 | MB "Vynarta" | Trakai | 448 462 | 56 341 | 3 | |
| 88 | UAB Brostera | Vilnius | 446 619 | 118 012 | 4 | |
| 89 | MB "Evri" | Kauno r. sav. | 426 847 | −6 813 | 8 | |
| 90 | UAB "Žemės darbų technika" | Joniškio r. sav. | 423 816 | 23 724 | 9 | |
| 91 | UAB "Romanda" | Mažeikiai | 413 810 | 23 280 | 9 | |
| 92 | UAB GUDMODA | Alytaus r. sav. | 412 839 | 51 031 | 6 | |
| 93 | UAB "VIRNEDA" | Jonavos r. sav. | 407 904 | −5 234 | 8 | |
| 94 | UAB "Deli Chefs" | Vilnius | 390 229 | −33 403 | — | |
| 95 | UAB "DANGA LT" | Šilalės r. sav. | 390 100 | 7 888 | 14 | |
| 96 | UAB "Linkasta" | Marijampolė | 386 197 | 38 319 | 8 | |
| 97 | "Ateities" MB | Kauno r. sav. | 374 502 | −42 684 | 7 | |
| 98 | "Besteka", UAB | Anykščių r. sav. | 371 601 | 35 402 | 7 | |
| 99 | UAB "Aidos" | Trakų r. sav. | 370 336 | 75 000 | 5 | |
| 100 | AB "Utenos melioracijos NT" | Utena | 362 914 | −244 937 | 31 |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Vilnius | 72 | 51 069 481 | 377 | 6,2% |
| Šiauliai | 11 | 27 476 805 | 146 | 7,5% |
| Anykščiai | 1 | 14 182 192 | 73 | 20,5% |
| Vilniaus r. sav. | 46 | 12 597 785 | 180 | 6,3% |
| Kauno r. sav. | 36 | 5 528 095 | 94 | 14,7% |
| Klaipėda | 14 | 5 402 750 | 96 | 1,7% |
| Kelmės r. sav. | 9 | 5 037 187 | 54 | 10,9% |
| Šilalės r. sav. | 10 | 4 653 827 | 76 | 3,9% |
| Panevėžio r. sav. | 14 | 4 444 000 | 84 | 6,6% |
| Šakių r. sav. | 13 | 4 242 087 | 74 | 10,6% |
| Kaunas | 38 | 4 154 843 | 87 | 14,4% |
| Biržų r. sav. | 6 | 3 892 183 | 73 | −22,1% |
| Telšiai | 2 | 3 640 676 | 47 | 14,5% |
| Utena | 3 | 3 576 201 | 45 | 4,8% |
| Šilutė | 1 | 2 920 934 | 56 | 1,9% |
| Molėtai | 2 | 2 649 792 | 45 | 30,6% |
| Rokiškio r. sav. | 9 | 2 543 445 | 65 | 0,6% |
| Alytaus r. sav. | 14 | 2 274 700 | 46 | 12,4% |
| Pasvalys | 2 | 2 139 634 | 44 | −7,7% |
| Tauragės r. sav. | 11 | 2 066 488 | 38 | 1,5% |
| Joniškis | 2 | 2 066 082 | 56 | −5,4% |
| Neringa | 1 | 1 924 873 | 39 | 0,5% |
| Vilniaus m. sav. | 1 | 1 903 214 | 27 | 13,7% |
| Kazlų Rūdos sav. | 4 | 1 784 723 | 22 | 6,8% |
| Šiaulių r. sav. | 13 | 1 724 353 | 27 | 16,5% |
| Akmenės r. sav. | 3 | 1 648 206 | 28 | 18,1% |
| Joniškio r. sav. | 13 | 1 644 400 | 32 | 13,3% |
| Lazdijų r. sav. | 6 | 1 431 592 | 16 | 4,7% |
| Ignalinos r. sav. | 3 | 1 401 357 | 25 | 8,3% |
| Mažeikiai | 5 | 1 375 326 | 37 | 4,6% |
| Alytus | 11 | 1 337 946 | 31 | 16,2% |
| Kelmė | 3 | 1 327 951 | 28 | 5,8% |
| Panevėžys | 11 | 1 229 799 | 15 | 2,8% |
| Druskininkų sav. | 3 | 1 221 608 | 29 | −0,8% |
| Jonavos r. sav. | 6 | 1 211 485 | 20 | 5,0% |
| Raseinių r. sav. | 7 | 1 192 379 | 10 | 6,5% |
| Trakų r. sav. | 12 | 1 172 642 | 22 | 20,1% |
| Molėtų r. sav. | 8 | 1 050 609 | 13 | 9,4% |
| Anykščių r. sav. | 6 | 1 042 132 | 17 | 13,9% |
| Klaipėdos r. sav. | 15 | 953 547 | 16 | 18,2% |
| Kaišiadorių r. sav. | 5 | 917 479 | 11 | 13,2% |
| Švenčionių r. sav. | 6 | 915 638 | 23 | 5,1% |
| Radviliškio r. sav. | 6 | 893 297 | 23 | 5,8% |
| Kretingos r. sav. | 12 | 797 321 | 21 | 4,9% |
| Jurbarkas | 2 | 747 594 | 6 | 29,7% |
| Plungės r. sav. | 6 | 726 663 | 13 | 3,0% |
| Šakiai | 3 | 708 409 | 20 | 11,7% |
| Vilkaviškio r. sav. | 6 | 691 124 | 19 | 8,8% |
| Prienų r. sav. | 3 | 682 486 | 16 | 4,8% |
| Rokiškis | 8 | 619 665 | 9 | 12,4% |
| Šalčininkų r. sav. | 5 | 593 019 | 13 | 19,5% |
| Naujoji Akmenė | 1 | 550 151 | 12 | 1,5% |
| Širvintų r. sav. | 7 | 540 309 | 10 | 13,1% |
| Pasvalio r. sav. | 10 | 531 432 | 8 | 4,6% |
| Marijampolė | 4 | 528 151 | 10 | 54,8% |
| Jurbarko r. sav. | 5 | 457 570 | 5 | 25,6% |
| Trakai | 1 | 448 462 | 3 | 12,6% |
| Kėdainių r. sav. | 7 | 443 375 | 11 | 3,6% |
| Telšių r. sav. | 9 | 427 807 | 12 | 13,9% |
| Pagėgių sav. | 3 | 363 801 | 5 | 7,2% |
| Kretinga | 4 | 363 178 | 8 | 9,6% |
| Šilutės r. sav. | 7 | 304 768 | 5 | 28,8% |
| Širvintos | 1 | 297 888 | 4 | 3,0% |
| Plungė | 3 | 286 307 | 5 | 5,8% |
| Kėdainiai | 6 | 278 450 | 11 | 0,9% |
| Marijampolės sav. | 3 | 262 439 | 5 | 47,5% |
| Skuodo r. sav. | 3 | 260 704 | 6 | 8,4% |
| Utenos r. sav. | 6 | 245 440 | 12 | 20,8% |
| Elektrėnų sav. | 3 | 235 101 | 8 | 9,4% |
| Pakruojo r. sav. | 4 | 225 790 | 3 | 1,4% |
| Jonava | 1 | 200 080 | — | 4,8% |
| Kupiškio r. sav. | 3 | 161 908 | 1 | 26,8% |
| Palanga | 3 | 147 212 | 7 | 13,2% |
| Rietavo sav. | 5 | 136 709 | 1 | 12,7% |
| Biržai | 5 | 130 079 | 2 | −18,2% |
| Mažeikių r. sav. | 3 | 120 822 | 7 | 2,1% |
| Kalvarijos sav. | 2 | 107 867 | 5 | 12,9% |
| Ukmergės r. sav. | 2 | 105 974 | — | 50,9% |
| Zarasai | 1 | 95 476 | 1 | 10,9% |
| Ukmergė | 1 | 57 100 | 2 | 0,1% |
| Kaišiadorys | 1 | 44 331 | — | 27,6% |
| Zarasų r. sav. | 1 | 22 666 | 2 | 5,2% |
| Prienai | 1 | 13 179 | — | −13,9% |
| Švenčionys | 1 | 6 810 | — | — |
| Gargždai | 1 | 3 888 | 1 | — |
| Varėnos r. sav. | 1 | 923 | 1 | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai žemės darbai statybos aikštelėse veiklos srityje 2024 m.TOP 100 įmonių žemės darbai statybos aikštelėse veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės žemės darbai statybos aikštelėse veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės žemės darbai statybos aikštelėse veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai žemės darbai statybos aikštelėse veiklos srityje 2023 m.TOP 100 įmonių žemės darbai statybos aikštelėse veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės žemės darbai statybos aikštelėse veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės žemės darbai statybos aikštelėse veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai žemės darbai statybos aikštelėse veiklos srityje 2022 m.TOP 100 įmonių žemės darbai statybos aikštelėse veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės žemės darbai statybos aikštelėse veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės žemės darbai statybos aikštelėse veiklos srityje 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 4311 — Statinių nugriovimas
- 4313 — Žvalgomasis gręžimas
- 4300 — Specializuota statybos veikla
- 4320 — Elektros, vandentiekio ir kitos įrangos įrengimas
- 4321 — Pastatų ir statinių elektros tinklų įrengimas
- 4322 — Vandentiekio, šildymo ir oro kondicionavimo sistemų įrengimas
- 4323 — Izoliacijos įrengimas
- 4324 — Kitos įrangos įrengimas