MB Pozityvumo laboratorija — įmonės kodas 304173643
- Įmonės kodas
- 304173643
- PVN nr.
- LT100009941410
- Regionas / savivaldybė
- Druskininkų sav.
- Miestas
- Neravų k.
- Adresas
- Druskininkų sav., Viečiūnų sen., Neravų k., Pušų g. 3, LT-66411, 66411 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 6210 — Kita kompiuterių programavimo veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Tue Feb 02
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2016–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 2 513 | 620 | 1 084 | 12 753 | 4 432 | 30 728 | 76 821 | 54 775 | 97 769 |
| Visos pajamos | 2 513 | 620 | 1 084 | 12 753 | 4 432 | 30 728 | 76 821 | 54 775 | 97 769 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 4 710 | 240 | 7 892 | 19 689 | 5 141 | 1 759 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 4 475 | 228 | 7 497 | 18 705 | 4 884 | 1 671 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 054 | 1 410 | 1 190 | 2 678 |
| Trumpalaikis turtas | 0 | 0 | 95 | 5 823 | 4 949 | 12 003 | 37 911 | 50 068 | 52 702 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 95 | 1 349 | 247 | 1 857 | 19 166 | 26 219 | 28 669 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 0 | 0 | 4 474 | 4 702 | 12 200 | 20 155 | 25 039 | 26 711 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 2 522 NACE 6210 įmonių (2024).
Trumpai
MB Pozityvumo laboratorija 2024 m. nurodė 97 769 € apyvartą, tai yra 78,5% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 6 „Kita kompiuterių programavimo veikla“ veiklos srities įmonių Druskininkų sav.. Įmonė uždirbo 1 671 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 1,7%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 28 669 €, o nuosavas kapitalas — 26 711 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kita kompiuterių programavimo veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB "Softlogic" | Viečiūnai | 88 360 | 23 290 | — |
| MB "Replikantas" | Randamonių k. | 33 233 | 9 860 | 1 |
| MB Sportstats | Viečiūnų k. | 21 000 | 19 677 | — |
| Azweb, MB | Žalvarių k. | 97 891 | 49 777 | — |
| MB "Balta lenta" | Vilnius | 97 926 | 45 440 | — |
| carOne, UAB | Vilnius | 97 927 | −526 064 | 1 |
| MB "Gamybos kodo konsultacijos" | Šiauliai | 97 959 | 47 327 | — |
| UAB "Bithub" | Zibalai | 98 008 | 8 295 | 4 |
Įtraukta į reitingus
- 62. vieta — Didžiausios Druskininkų sav. įmonės pagal apyvartą 2024 m.▲ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 67. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 85. vieta — Pelningiausios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 23 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 61. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2023 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 62. vieta — Pelningiausios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2023 m.
- 71. vieta — Didžiausios Druskininkų sav. įmonės pagal apyvartą 2023 m.▼ 11 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 60. vieta — Didžiausios Druskininkų sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.▲ 22 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 62. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2022 m.▲ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 70. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2021 m.▲ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 82. vieta — Didžiausios Druskininkų sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.
- 75. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 73. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2019 m.
- 90. vieta — Didžiausios Druskininkų sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB Pozityvumo laboratorija apyvarta?
2024 m. MB Pozityvumo laboratorija nurodė 97 769 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB Pozityvumo laboratorija dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 1 671 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 1,7%.
Kokia veikla užsiima MB Pozityvumo laboratorija?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kita kompiuterių programavimo veikla“ (EVRK 6210), įsikūrusi Neravų k., Druskininkų sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB Pozityvumo laboratorija?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą