Kita kompiuterių programavimo veikla įmonės Lietuvoje (EVRK 6210)
Sekcija K — IT ir ryšiai
Aktyvios įmonės (2024)
3 730
Bendra apyvarta
2,4 mlrd. €▲ 8,3%
Darbuotojai
21 898
Medianinė marža
11,1%
Augimas (metinis)
+8,3%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 100 įmonių — EVRK 6210
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | UAB 360 IT | Vilnius | 197 911 312 | 37 729 968 | 1 222 | |
| 2 | UAB "EPAM SISTEMOS" | Vilnius | 94 275 293 | 9 969 839 | 1 153 | |
| 3 | Wargaming Vilnius UAB | Vilnius | 83 458 860 | 6 356 607 | 888 | |
| 4 | oxylabs, UAB | Vilnius | 80 941 075 | 26 934 463 | 227 | |
| 5 | Barclays Group Operations Limited Lietuvos filialas | Vilnius | 74 097 940 | 5 069 215 | — | — |
| 6 | UAB "Kilo grupė" | Vilnius | 50 216 655 | 12 555 003 | 116 | |
| 7 | DevBridge LT, UAB | Kaunas | 45 397 566 | 3 157 751 | 527 | |
| 8 | UAB "Andersen Soft" | Vilnius | 38 579 168 | 9 306 768 | 15 | |
| 9 | Shift4 Payments Lithuania UAB | Vilnius | 38 505 312 | 4 722 210 | 590 | |
| 10 | Shopify Lithuania UAB | Vilnius | 37 238 541 | 1 960 950 | 25 | |
| 11 | PVcase UAB | Vilnius | 36 786 000 | −8 531 000 | 147 | |
| 12 | UAB "Omnisend" | Vilnius | 35 544 024 | 6 675 209 | 163 | |
| 13 | netflow, UAB | Vilnius | 30 580 644 | −34 724 129 | 335 | |
| 14 | UAB MA Lithuania | Vilnius | 27 356 293 | 1 612 077 | 217 | |
| 15 | Humbility UAB | Vilnius | 26 621 757 | 17 638 333 | 31 | |
| 16 | UAB "Flo Health LTU" | Vilnius | 22 438 800 | 2 228 251 | 234 | |
| 17 | UAB "Data troops" | Vilnius | 21 244 873 | 326 699 | 128 | |
| 18 | UAB NFQ Technologies | Kaunas | 20 596 604 | −410 723 | 237 | |
| 19 | UAB Visma Tech | Vilnius | 20 425 000 | 1 844 000 | 271 | |
| 20 | UAB "GoSystems" | Vilnius | 20 388 935 | −327 867 | 130 | |
| 21 | UAB "Game Insight" | Vilnius | 19 855 757 | 647 903 | 10 | |
| 22 | Wix.com, UAB | Vilnius | 19 737 092 | 1 287 367 | 239 | |
| 23 | Uždaroji akcinė bendrovė "BALTIC AMADEUS" | Vilnius | 18 233 026 | 520 786 | 215 | |
| 24 | E621 UAB | Vilnius | 18 030 542 | 191 259 | 4 | |
| 25 | UAB "Asseco Lietuva" | Vilnius | 17 870 000 | 570 000 | 224 | |
| 26 | CGI Lithuania, UAB | Vilnius | 16 712 000 | 2 017 000 | 209 | |
| 27 | Helmes UAB | Kaunas | 16 346 965 | 729 186 | 207 | |
| 28 | UAB COMPANIAL | Vilnius | 15 837 774 | 1 820 803 | 145 | |
| 29 | UAB OBDeleven | Kaunas | 15 353 560 | 2 113 954 | 77 | |
| 30 | UAB InnoForce | Vilnius | 14 839 622 | 398 463 | 38 | |
| 31 | UAB "1EAN" | Vilnius | 14 647 688 | 255 123 | 6 | — |
| 32 | UAB "Reiz Tech" | Vilnius | 13 868 002 | 884 628 | 147 | |
| 33 | UAB Clear White Technologies | Vilnius | 13 182 456 | 328 234 | 3 | |
| 34 | UAB KAYAK Lithuania | Kaunas | 13 085 824 | 1 173 670 | 110 | |
| 35 | Aardvark Technologies, UAB | Vilnius | 13 048 356 | 3 243 907 | 83 | |
| 36 | FRANMAX, UAB | Vilnius | 12 366 000 | 822 000 | 123 | |
| 37 | UAB "EIS Group Lietuva" | Vilnius | 12 176 979 | 455 487 | 174 | |
| 38 | Rocket Software Lithuania UAB | Vilnius | 11 729 619 | 723 320 | 148 | |
| 39 | UAB Linqo | Vilnius | 11 405 308 | 868 347 | 44 | |
| 40 | Vention Development UAB | Vilnius | 11 289 118 | 408 218 | 179 | |
| 41 | UAB "INSOFT" | Vilnius | 11 148 609 | 770 560 | 138 | |
| 42 | Dassault Systemes, UAB | Kaunas | 10 648 964 | 443 151 | 94 | |
| 43 | UAB Mambu | Vilnius | 10 589 590 | 693 437 | 112 | |
| 44 | UAB "Softera Baltic" | Kaunas | 10 560 000 | 1 349 000 | 123 | |
| 45 | UAB "Sapiens Lithuania" | Vilnius | 10 184 301 | 425 835 | 136 | |
| 46 | "Tieto Lietuva", UAB | Vilnius | 10 146 393 | 742 649 | 83 | |
| 47 | QuaDigi UAB | Vilnius | 10 142 108 | 990 855 | 133 | |
| 48 | Nortal UAB | Vilnius | 9 898 000 | 102 000 | 123 | |
| 49 | Honeygain, UAB | Vilnius | 9 847 214 | 1 052 090 | 38 | |
| 50 | UAB "Tribe payments" | Kaunas | 9 681 181 | 37 080 | 145 | |
| 51 | Glera Games, UAB | Vilnius | 9 675 505 | 31 526 | 114 | |
| 52 | UAB "Planner5D" | Vilnius | 9 346 885 | −4 288 416 | 30 | |
| 53 | CUJO Baltic UAB | Vilnius | 9 006 997 | 393 220 | 99 | |
| 54 | CAST AI Baltic UAB | Vilnius | 8 922 222 | 602 861 | 53 | |
| 55 | UAB "NEUROTECHNOLOGY" | Vilnius | 8 876 137 | 366 825 | 113 | |
| 56 | UAB "HNIT-BALTIC" | Vilnius | 8 819 407 | 1 204 362 | 57 | |
| 57 | Dokobit, UAB | Vilnius | 8 778 394 | 435 924 | 68 | |
| 58 | TeamBit, UAB | Kaunas | 8 498 063 | 276 272 | 14 | |
| 59 | Unity Technologies LT, UAB | Vilnius | 8 330 899 | 799 523 | 138 | |
| 60 | UAB "ST APPS" | Vilnius | 8 285 533 | 442 963 | 5 | |
| 61 | Coherent Solutions, UAB | Vilnius | 8 254 038 | 317 437 | 115 | |
| 62 | UAB "Zenitechas" | Vilnius | 8 015 113 | 390 753 | 128 | |
| 63 | "Metasite Business Solutions", UAB | Vilnius | 7 982 686 | 634 351 | 55 | |
| 64 | "Jo Mobile" UAB | Vilnius | 7 771 630 | 2 140 642 | 9 | |
| 65 | UAB "Edukacinės sistemos" | Kaunas | 7 745 152 | 2 590 793 | 117 | |
| 66 | TG LAB, UAB | Vilnius | 7 670 471 | −645 430 | 97 | |
| 67 | UAB "Webspace" | Vilnius | 7 534 149 | 391 660 | 60 | |
| 68 | GO-ERP, UAB | Vilnius | 7 487 022 | 244 637 | 63 | |
| 69 | Billo.app UAB | Kaunas | 7 444 161 | −512 665 | 39 | |
| 70 | UAB "ONDATO" | Vilnius | 7 405 511 | 756 192 | 111 | |
| 71 | UAB Innowise | Vilnius | 7 355 471 | 253 406 | 6 | |
| 72 | Uždaroji akcinė bendrovė "RIVILĖ" | Kaunas | 7 267 312 | 2 779 339 | 44 | |
| 73 | UAB "StormGeo" | Vilnius | 7 183 716 | 648 092 | 80 | |
| 74 | HCL Technologies Lithuania UAB | Vilnius | 7 094 433 | 296 343 | 68 | |
| 75 | Exacaster, UAB | Vilnius | 7 069 912 | 722 008 | 77 | |
| 76 | metacluster lt, UAB | Vilnius | 6 793 988 | −427 661 | 22 | |
| 77 | UAB "AIS Consulting" | Vilnius | 6 758 728 | 6 170 138 | 10 | |
| 78 | UAB Agmis | Kaunas | 6 542 652 | 599 663 | 75 | |
| 79 | UAB iTree Lietuva | Vilnius | 6 414 671 | 300 418 | 78 | |
| 80 | MERA Lithuania UAB | Vilnius | 6 017 179 | 444 542 | 101 | |
| 81 | UAB Adroiti | Kaunas | 5 989 824 | 3 724 | 51 | |
| 82 | UAB "Specific-Group Lithuania" | Vilnius | 5 905 064 | 194 190 | 16 | |
| 83 | UAB "Recaras" | Kauno r. sav. | 5 884 264 | −120 778 | 25 | |
| 84 | UAB "Ubiquiti" | Kaunas | 5 884 076 | 428 851 | 48 | |
| 85 | Adverzia, UAB | Vilkaviškio r. sav. | 5 725 438 | 29 796 | 1 | |
| 86 | UAB "Onlychain Fintech Limited" | Vilnius | 5 625 008 | 231 178 | 8 | |
| 87 | Vivicta UAB | Vilnius | 5 596 536 | 1 248 574 | 61 | |
| 88 | Softeq Development, UAB | Vilnius | 5 464 456 | 450 869 | 77 | |
| 89 | Uždaroji akcinė bendrovė "NEVDA" | Vilnius | 5 430 973 | 942 588 | 67 | |
| 90 | UAB "TECHNOLOGINIŲ PASLAUGŲ SPRENDIMAI" | Kaunas | 5 394 431 | 325 169 | 48 | |
| 91 | UAB "LAT Grupė" | Šiauliai | 5 353 453 | 2 237 720 | 31 | |
| 92 | UAB HypnoPulse | Vilnius | 5 306 020 | 284 169 | 1 | — |
| 93 | LeverX Lithuania, UAB | Vilnius | 5 268 683 | 40 399 | 16 | |
| 94 | EPS LT, UAB | Vilnius | 5 257 413 | 411 648 | 44 | |
| 95 | UAB "Auriga Baltics" | Vilnius | 5 252 751 | −47 895 | 75 | |
| 96 | UAB "Proit" | Kaunas | 5 185 094 | 311 861 | 63 | |
| 97 | GODEL TECHNOLOGIES EUROPE, UAB | Vilnius | 5 123 462 | 392 093 | 86 | |
| 98 | UAB "Addendum Solutions" | Vilnius | 5 086 972 | 610 | 30 | |
| 99 | UAB Akveo Baltic | Vilnius | 5 048 499 | 204 056 | 16 | |
| 100 | QDev Technologies UAB | Vilnius | 4 922 319 | 334 561 | 70 |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Vilnius | 2 173 | 1 948 256 461 | 16 108 | 10,4% |
| Kaunas | 644 | 365 985 962 | 4 328 | 9,8% |
| Klaipėda | 153 | 21 647 586 | 309 | 6,9% |
| Šiauliai | 47 | 18 653 667 | 156 | 10,3% |
| Kauno r. sav. | 104 | 15 966 627 | 158 | 24,1% |
| Vilniaus r. sav. | 116 | 14 477 725 | 165 | 29,3% |
| Panevėžys | 36 | 6 664 508 | 39 | 9,8% |
| Vilkaviškio r. sav. | 5 | 5 767 996 | 1 | −20,1% |
| Klaipėdos r. sav. | 32 | 3 313 405 | 27 | 13,7% |
| Visaginas | 11 | 2 646 883 | 57 | 10,8% |
| Druskininkai | 8 | 2 403 379 | 33 | 1,2% |
| Vilniaus miesto savivaldybės teritorija | 8 | 2 362 085 | 30 | 0,1% |
| Alytus | 27 | 2 184 374 | 29 | 25,7% |
| Molėtų r. sav. | 12 | 1 958 715 | 21 | 31,3% |
| Raseiniai | 4 | 1 807 230 | 16 | 3,8% |
| Pasvalys | 3 | 1 537 971 | 30 | 4,8% |
| Vilniaus m. sav. | 15 | 1 458 679 | 31 | 16,9% |
| Prienų r. sav. | 5 | 1 447 053 | 14 | 46,6% |
| Neringa | 9 | 1 378 505 | 14 | 6,2% |
| Plungė | 3 | 1 340 336 | 1 | 58,3% |
| Lazdijų r. sav. | 9 | 1 307 025 | 19 | 23,3% |
| Palanga | 15 | 1 142 056 | 27 | 4,0% |
| Kretinga | 6 | 1 130 267 | 24 | 18,9% |
| Marijampolė | 16 | 1 116 814 | 30 | 2,1% |
| Mažeikiai | 9 | 1 096 691 | 20 | 7,5% |
| Utena | 6 | 989 546 | 15 | 14,7% |
| Kupiškio r. sav. | 4 | 943 341 | 2 | 20,1% |
| Zarasų r. sav. | 3 | 914 119 | 4 | 8,9% |
| Kėdainių r. sav. | 7 | 828 615 | 9 | 37,8% |
| Trakų r. sav. | 11 | 784 272 | 3 | 19,4% |
| Kelmė | 3 | 760 165 | 8 | 5,7% |
| Ukmergės r. sav. | 4 | 683 501 | 10 | 24,0% |
| Panevėžio r. sav. | 14 | 653 596 | 3 | 8,3% |
| Šilutės r. sav. | 2 | 640 326 | 11 | 13,5% |
| Kaišiadorių r. sav. | 9 | 629 713 | 6 | 38,0% |
| Utenos r. sav. | 2 | 627 513 | 2 | 41,5% |
| Šiaulių r. sav. | 11 | 583 685 | 11 | 21,5% |
| Kalvarijos sav. | 2 | 557 450 | — | 43,2% |
| Pasvalio r. sav. | 4 | 506 935 | 5 | 4,5% |
| Joniškio r. sav. | 3 | 467 133 | 6 | 16,8% |
| Širvintų r. sav. | 8 | 463 265 | 11 | 10,4% |
| Gargždai | 11 | 422 397 | 8 | 4,3% |
| Jurbarkas | 4 | 390 525 | 2 | 2,5% |
| Elektrėnai | 5 | 343 146 | — | 9,4% |
| Švenčionių r. sav. | 4 | 329 542 | 8 | 44,3% |
| Kaišiadorys | 4 | 322 969 | — | 30,9% |
| Elektrėnų sav. | 3 | 287 254 | 4 | 47,7% |
| Šakių r. sav. | 3 | 283 136 | 9 | 24,4% |
| Varėnos r. sav. | 4 | 254 519 | 5 | 24,8% |
| Druskininkų sav. | 6 | 253 112 | 1 | 29,7% |
| Tauragės r. sav. | 5 | 247 372 | 2 | 36,4% |
| Jonavos r. sav. | 9 | 242 766 | 4 | 23,0% |
| Joniškis | 1 | 205 184 | — | 22,8% |
| Telšiai | 5 | 204 111 | 8 | 12,3% |
| Naujoji Akmenė | 5 | 197 415 | 7 | −3,5% |
| Kėdainiai | 2 | 194 446 | — | 28,2% |
| Rietavo sav. | 3 | 189 711 | 3 | 32,5% |
| Ukmergė | 3 | 184 346 | 1 | −17,5% |
| Radviliškio r. sav. | 2 | 184 030 | 2 | −19,3% |
| Radviliškis | 2 | 148 382 | 1 | 51,4% |
| Kupiškis | 3 | 148 100 | 2 | 47,7% |
| Rokiškis | 2 | 129 852 | 1 | 15,1% |
| Rokiškio r. sav. | 4 | 121 248 | 3 | 8,0% |
| Prienai | 1 | 120 620 | — | 20,3% |
| Birštonas | 3 | 118 191 | 1 | −2,4% |
| Tauragė | 3 | 116 291 | — | 0,4% |
| Plungės r. sav. | 2 | 116 170 | 6 | −5,4% |
| Alytaus r. sav. | 7 | 104 990 | 2 | 53,0% |
| Trakai | 3 | 104 397 | 2 | 45,0% |
| Jonava | 2 | 102 268 | 3 | 3,1% |
| Šakiai | 2 | 99 828 | 1 | 58,5% |
| Molėtai | 2 | 79 498 | 1 | 12,9% |
| Švenčionys | 1 | 78 865 | 2 | 30,6% |
| Šilutė | 4 | 78 631 | — | 1,5% |
| Anykščių r. sav. | 2 | 73 884 | — | 30,0% |
| Varėna | 2 | 72 443 | — | −1,7% |
| Mažeikių r. sav. | 2 | 70 895 | 3 | 10,0% |
| Šalčininkų r. sav. | 4 | 70 566 | — | 388,0% |
| Širvintos | 1 | 70 015 | — | 34,0% |
| Kretingos r. sav. | 4 | 69 773 | 2 | 56,1% |
| Zarasai | 1 | 67 351 | — | 11,2% |
| Biržai | 1 | 44 533 | 3 | 0,2% |
| Kazlų Rūdos sav. | 3 | 43 818 | — | 44,6% |
| Lazdijai | 3 | 39 599 | 4 | 63,8% |
| Telšių r. sav. | 3 | 35 902 | 2 | 1,7% |
| Anykščiai | 3 | 26 836 | — | 25,4% |
| Birštono sav. | 1 | 26 586 | — | 51,5% |
| Šalčininkai | 1 | 25 462 | — | −2,2% |
| Marijampolės sav. | 1 | 22 322 | — | −22,3% |
| Biržų r. sav. | 2 | 22 020 | — | 90,2% |
| Kauno m. sav. | 3 | 15 094 | — | 174,1% |
| Jurbarko r. sav. | 1 | 13 775 | — | 36,5% |
| Pakruojo r. sav. | 1 | 8 062 | — | — |
| Pagėgių sav. | 1 | 4 490 | — | — |
| Ignalinos r. sav. | 1 | 924 | 1 | — |
| Vilkaviškis | 1 | 120 | — | — |
| Šiaulių miesto savivaldybės teritorija | 1 | 0 | — | — |
| Ignalina | 1 | — | — | — |
| Kauno miesto savivaldybės teritorija | 1 | — | 1 | — |
| Raseinių r. sav. | 1 | — | — | — |
| Šilalė | 1 | — | — | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai kita kompiuterių programavimo veikla veiklos srityje 2024 m.TOP 100 įmonių kita kompiuterių programavimo veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės kita kompiuterių programavimo veikla veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės kita kompiuterių programavimo veikla veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai kita kompiuterių programavimo veikla veiklos srityje 2023 m.TOP 100 įmonių kita kompiuterių programavimo veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės kita kompiuterių programavimo veikla veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės kita kompiuterių programavimo veikla veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai kita kompiuterių programavimo veikla veiklos srityje 2022 m.TOP 100 įmonių kita kompiuterių programavimo veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės kita kompiuterių programavimo veikla veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės kita kompiuterių programavimo veikla veiklos srityje 2022 m.