VšĮ "Sūrūs vėjai" — įmonės kodas 303565374
- Įmonės kodas
- 303565374
- PVN nr.
- 303565374
- Regionas / savivaldybė
- Druskininkų sav.
- Miestas
- Grūto k.
- Adresas
- Druskininkų sav., Viečiūnų sen., Grūto k., Parko g. 10, LT-66441, 66441 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9013 — Kita meninės kūrybos veikla
- Teisinė forma
- Viešoji įstaiga
- Registracijos data
- Sun Feb 01
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 23 219 | 35 322 | 37 517 | 33 783 | 41 582 | 25 115 | 39 131 | 44 514 | 41 404 | 44 072 |
| Visos pajamos | 23 219 | 35 322 | 37 517 | 33 783 | 41 582 | 25 115 | 39 131 | 44 514 | 41 404 | 44 072 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 108 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 1 290 | 4 120 | 3 411 | 6 810 | 4 663 | 3 879 | 1 231 | 2 359 | 4 268 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 108 |
| Grynasis nuostolis | 1 290 | 4 120 | 3 411 | 6 810 | 4 663 | 3 879 | 1 231 | 2 359 | 4 268 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 30 996 | 25 868 | 26 111 | 19 974 | 14 356 | 10 441 | 6 952 | 4 089 | 1 566 | 413 |
| Trumpalaikis turtas | 6 278 | 6 194 | 9 303 | 7 334 | 7 175 | 7 200 | 9 512 | 9 891 | 9 502 | 11 787 |
| Visi įsipareigojimai | 3 294 | 2 202 | 2 521 | 1 225 | 111 | 100 | 154 | 30 | 1 386 | 1 410 |
| Nuosavas kapitalas | 33 980 | 29 860 | 32 893 | 26 083 | 21 420 | 17 541 | 16 310 | 13 950 | 9 682 | 10 790 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 56 NACE 9013 įmonių (2024).
Trumpai
VšĮ "Sūrūs vėjai" 2024 m. nurodė 44 072 € apyvartą, tai yra 6,4% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 2 „Kita meninės kūrybos veikla“ veiklos srities įmonių Druskininkų sav.. Įmonė uždirbo 1 108 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 2,5%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 1 410 €, o nuosavas kapitalas — 10 790 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kita meninės kūrybos veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB PLEIADES lighting | Kaunas | 43 011 | 4 185 | 2 |
| MB "Vedamasis" | Vilnius | 42 400 | 10 658 | — |
| MB "Top Projektas" | Margavos k. | 41 808 | 16 953 | — |
| MB Du penki penki | Vilnius | 41 339 | 10 483 | — |
| MB "Dirtypigs" | Vilnius | 48 176 | 373 | — |
| VšĮ Tytuvėnų festivalis | Tytuvėnai | 38 926 | 0 | 1 |
| MB "Trys Čivilytės" | Vilnius | 38 096 | 922 | — |
| MB Little white studio | Vilnius | 50 109 | 5 462 | 1 |
Įtraukta į reitingus
- 4. vieta — Pelningiausios įmonės menas ir pramogos veiklos srityje (Druskininkų sav.) 2024 m.
- 5. vieta — TOP 17 įmonių menas ir pramogos veiklos srityje (Druskininkų sav.) pagal apyvartą 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 15. vieta — Didžiausi darbdaviai kita meninės kūrybos veikla veiklos srityje 2024 m.
- 26. vieta — TOP 100 įmonių kita meninės kūrybos veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.
- 77. vieta — Didžiausi darbdaviai Druskininkų sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 88. vieta — Didžiausios Druskininkų sav. įmonės pagal apyvartą 2024 m.▼ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 90. vieta — Pelningiausios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2024 m.
- 93. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 6. vieta — TOP 15 įmonių menas ir pramogos veiklos srityje (Druskininkų sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 15. vieta — Didžiausi darbdaviai kita meninės kūrybos veikla veiklos srityje 2023 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 70. vieta — Didžiausi darbdaviai Druskininkų sav. savivaldybėje 2023 m.▲ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 82. vieta — Didžiausios Druskininkų sav. įmonės pagal apyvartą 2023 m.▼ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 86. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 16 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 14. vieta — Didžiausi darbdaviai kita meninės kūrybos veikla veiklos srityje 2022 m.
- 24. vieta — TOP 25 įmonių kita meninės kūrybos veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
- 70. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 73. vieta — Didžiausios Druskininkų sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 77. vieta — Didžiausi darbdaviai Druskininkų sav. savivaldybėje 2022 m.
- 65. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 70. vieta — Didžiausios Druskininkų sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.▲ 11 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 77. vieta — Didžiausi darbdaviai Druskininkų sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 55. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 75. vieta — Didžiausi darbdaviai Druskininkų sav. savivaldybėje 2020 m.
- 81. vieta — Didžiausios Druskininkų sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.▼ 15 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 47. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2019 m.
- 66. vieta — Didžiausios Druskininkų sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra VšĮ "Sūrūs vėjai" apyvarta?
2024 m. VšĮ "Sūrūs vėjai" nurodė 44 072 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar VšĮ "Sūrūs vėjai" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 1 108 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 2,5%.
Kiek darbuotojų turi VšĮ "Sūrūs vėjai"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima VšĮ "Sūrūs vėjai"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kita meninės kūrybos veikla“ (EVRK 9013), įsikūrusi Grūto k., Druskininkų sav..
Norite išsamios įmonės analizės VšĮ "Sūrūs vėjai"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą