MB PLEIADES lighting — įmonės kodas 305712314

Įmonės kodas
305712314
PVN nr.
LT100013893419
Regionas / savivaldybė
Kaunas
Miestas
Kaunas
Adresas
Kaunas, Raguvos g. 5-13, LT-44275, 44275 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
9013 — Kita meninės kūrybos veikla
Teisinė forma
Mažoji bendrija
Registracijos data
Thu Mar 11
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
43,0 tūkst. € 27,0%
Grynasis pelnas (2024)
4 185 € 7,0%
Grynojo pelno marža
9,7%
Darbuotojai
2

Apyvartos raida

2021–2024, EUR

010 tūkst.20 tūkst.30 tūkst.40 tūkst.2021202220232024

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

−1 tūkst.01 tūkst.2 tūkst.3 tūkst.4 tūkst.2021202220232024

Pajamos ir rezultatas

010 tūkst.20 tūkst.30 tūkst.40 tūkst.2021202220232024Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

011222021202220232024

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

−5 tūkst.05 tūkst.10 tūkst.15 tūkst.20 tūkst.2021202220232024Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis2021202220232024
Grynosios pardavimo pajamos15 75622 37533 86443 011
Visos pajamos15 75622 37533 86443 011
Pelnas prieš mokesčius01954 1294 403
Nuostolis prieš mokesčius100000
Grynasis pelnas01833 9134 185
Grynasis nuostolis100000
Vidutinis darbuotojų skaičius2
Ilgalaikis turtas001 091789
Trumpalaikis turtas17 57821 97023 22322 588
Visi įsipareigojimai17 73018 81020 31815 196
Nuosavas kapitalas−99843 9968 181

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 56 NACE 9013 įmonių (2024).

Grynojo pelno marža
9,7%žemiau vidurkiovirš vidurkio
Pajamos / darbuotojui
21,5 tūkst. €žemiau vidurkiovirš vidurkio
Įsipareigojimų santykis
65,0%žemiau vidurkiovirš vidurkio
ROE
51,2%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

MB PLEIADES lighting 2024 m. nurodė 43 011 € apyvartą, tai yra 27,0% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 3 vietą tarp 13 „Kita meninės kūrybos veikla“ veiklos srities įmonių Kaunas. Įmonė uždirbo 4 185 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 9,7%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 15 196 €, o nuosavas kapitalas — 8 181 €.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Kita meninės kūrybos veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

ĮmonėVietaApyvartaGrynasis pelnasDarbuotojai
MB "Menas ne menas"Kaunas26 612−657
MB Bus pristumtaKaunas60 6981 272
VšĮ "Lituania Cantat"Kaunas22 3251 4581
Viešoji įstaiga "Meno parkas"Kaunas64 560−9 0936
MB "Cozy shelter"Kaunas19 555−6 196
VšĮ "Renginių generatorius"Kaunas14 48513 761
MB "Santykiai kitaip"Kaunas9 735−2 531
MB "Vedamasis"Vilnius42 40010 658

Įtraukta į reitingus

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra MB PLEIADES lighting apyvarta?

2024 m. MB PLEIADES lighting nurodė 43 011 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar MB PLEIADES lighting dirba pelningai?

Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 4 185 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 9,7%.

Kiek darbuotojų turi MB PLEIADES lighting?

2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.

Kokia veikla užsiima MB PLEIADES lighting?

Pagrindinė veiklos sritis – „Kita meninės kūrybos veikla“ (EVRK 9013), įsikūrusi Kaunas.

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą