MB "Santykiai kitaip" — įmonės kodas 304747166
- Įmonės kodas
- 304747166
- PVN nr.
- 304747166
- Regionas / savivaldybė
- Kaunas
- Miestas
- Kaunas
- Adresas
- Kaunas, Plento g. 7-75, LT-45399, 45399 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9013 — Kita meninės kūrybos veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Sun Jan 14
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2018–2025, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 41 942 | 22 492 | 12 775 | 14 097 | 27 421 | 25 154 | 9 735 | 27 401 |
| Visos pajamos | 41 942 | 22 492 | 12 775 | 14 097 | 27 421 | 25 154 | 9 735 | 27 401 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 8 121 | 0 | 0 | 3 679 | 0 | 0 | 2 536 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 2 637 | 3 584 | 0 | 6 062 | 2 531 | 0 |
| Grynasis pelnas | 5 133 | 7 715 | 0 | 0 | 3 679 | 0 | 0 | 2 536 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 2 637 | 3 584 | 0 | 6 062 | 2 531 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 5 249 | 13 834 | 10 626 | 6 638 | 10 335 | 4 291 | 1 735 | 4 274 |
| Visi įsipareigojimai | 117 | 987 | 415 | 11 | 14 | 31 | 7 | 10 |
| Nuosavas kapitalas | 5 132 | 12 847 | 10 211 | 6 627 | 10 321 | 4 260 | 1 728 | 4 264 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 56 NACE 9013 įmonių (2025).
Trumpai
MB "Santykiai kitaip" 2025 m. nurodė 27 401 € apyvartą, tai yra 181,5% daugiau nei 2024 m. ir užėmė 8 vietą tarp 13 „Kita meninės kūrybos veikla“ veiklos srities įmonių Kaunas. Įmonė uždirbo 2 536 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 9,3%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 10 €, o nuosavas kapitalas — 4 264 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kita meninės kūrybos veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB SPA Deko | Kaunas | 7 303 | −3 737 | — |
| MB Modulor manufaktūra | Kaunas | 5 749 | 1 787 | — |
| VšĮ "Renginių generatorius" | Kaunas | 14 485 | 13 761 | — |
| VšĮ "Ratava" | Kaunas | 3 371 | 0 | 2 |
| VšĮ "Meno forma" | Kaunas | 3 030 | 0 | 2 |
| MB "Cozy shelter" | Kaunas | 19 555 | −6 196 | — |
| VšĮ "Lituania Cantat" | Kaunas | 22 325 | 1 458 | 1 |
| MB "Menas ne menas" | Kaunas | 26 612 | −657 | — |
Įtraukta į reitingus
- 59. vieta — TOP 100 įmonių kita meninės kūrybos veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.
- 20. vieta — Pelningiausios įmonės kita meninės kūrybos veikla veiklos srityje 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Santykiai kitaip" apyvarta?
2025 m. MB "Santykiai kitaip" nurodė 27 401 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Santykiai kitaip" dirba pelningai?
Taip. 2025 m. įmonė uždirbo 2 536 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 9,3%.
Kokia veikla užsiima MB "Santykiai kitaip"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kita meninės kūrybos veikla“ (EVRK 9013), įsikūrusi Kaunas.
Norite išsamios įmonės analizės MB "Santykiai kitaip"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą