VšĮ "Renginių generatorius" — įmonės kodas 304900943
- Įmonės kodas
- 304900943
- PVN nr.
- 304900943
- Regionas / savivaldybė
- Kaunas
- Miestas
- Kaunas
- Adresas
- Kaunas, Raudondvario pl. 196-15A, LT-47151, 47151 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9013 — Kita meninės kūrybos veikla
- Teisinė forma
- Viešoji įstaiga
- Registracijos data
- Tue Aug 21
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2018–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 37 843 | 19 045 | 26 525 | 904 | 24 064 | 16 555 | 14 485 |
| Visos pajamos | 37 843 | 19 045 | 26 525 | 904 | 24 064 | 16 555 | 14 485 |
| Pelnas prieš mokesčius | 37 560 | 11 133 | 23 598 | 0 | 9 873 | 1 864 | 14 485 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 206 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 37 560 | 11 118 | 23 593 | 0 | 9 379 | 1 771 | 13 761 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 206 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | 1 | 1 | — | — | — | — |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 390 | 1 681 | 1 054 | 2 308 |
| Trumpalaikis turtas | 37 739 | 49 738 | 69 890 | 68 444 | 65 228 | 66 118 | 53 423 |
| Visi įsipareigojimai | 79 | 961 | 521 | 542 | 1 887 | 380 | 382 |
| Nuosavas kapitalas | 7 350 | 7 350 | 7 351 | 7 144 | 16 524 | 18 294 | 32 056 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 56 NACE 9013 įmonių (2024).
Trumpai
VšĮ "Renginių generatorius" 2024 m. nurodė 14 485 € apyvartą, tai yra 12,5% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 7 vietą tarp 13 „Kita meninės kūrybos veikla“ veiklos srities įmonių Kaunas. Įmonė uždirbo 13 761 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 95,0%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 382 €, o nuosavas kapitalas — 32 056 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kita meninės kūrybos veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB "Santykiai kitaip" | Kaunas | 9 735 | −2 531 | — |
| MB "Cozy shelter" | Kaunas | 19 555 | −6 196 | — |
| MB SPA Deko | Kaunas | 7 303 | −3 737 | — |
| VšĮ "Lituania Cantat" | Kaunas | 22 325 | 1 458 | 1 |
| MB Modulor manufaktūra | Kaunas | 5 749 | 1 787 | — |
| VšĮ "Ratava" | Kaunas | 3 371 | 0 | 2 |
| VšĮ "Meno forma" | Kaunas | 3 030 | 0 | 2 |
| MB "Menas ne menas" | Kaunas | 26 612 | −657 | — |
Įtraukta į reitingus
- 14. vieta — Pelningiausios įmonės kita meninės kūrybos veikla veiklos srityje 2024 m.
- 54. vieta — TOP 100 įmonių kita meninės kūrybos veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.
- 75. vieta — Pelningiausios įmonės menas ir pramogos veiklos srityje (Kaunas) 2024 m.
- 12. vieta — Pelningiausios įmonės kita meninės kūrybos veikla veiklos srityje 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra VšĮ "Renginių generatorius" apyvarta?
2024 m. VšĮ "Renginių generatorius" nurodė 14 485 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar VšĮ "Renginių generatorius" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 13 761 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 95,0%.
Kokia veikla užsiima VšĮ "Renginių generatorius"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kita meninės kūrybos veikla“ (EVRK 9013), įsikūrusi Kaunas.
Norite išsamios įmonės analizės VšĮ "Renginių generatorius"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą