VšĮ "Lituania Cantat" — įmonės kodas 304630939

Įmonės kodas
304630939
PVN nr.
LT100017943017
Regionas / savivaldybė
Kaunas
Miestas
Kaunas
Adresas
Kaunas, Prancūzų g. 41, LT-44434, 44434 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
9013 — Kita meninės kūrybos veikla
Teisinė forma
Viešoji įstaiga
Registracijos data
Mon Sep 04
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
22,3 tūkst. € 98,4%
Grynasis pelnas (2024)
1 458 € 243,1%
Grynojo pelno marža
6,5%
Darbuotojai
1 0,0%

Apyvartos raida

2017–2024, EUR

020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.80 tūkst.100 tūkst.20172018201920202021202220232024

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

−4 tūkst.−2 tūkst.02 tūkst.4 tūkst.6 tūkst.20172018201920202021202220232024

Pajamos ir rezultatas

020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.80 tūkst.100 tūkst.20172018201920202021202220232024Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

0112220172018201920202021202220232024

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

02 tūkst.4 tūkst.6 tūkst.8 tūkst.10 tūkst.12 tūkst.20172018201920202021202220232024Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis20172018201920202021202220232024
Grynosios pardavimo pajamos7 48095 97391 76814 2354 44950 07511 25322 325
Visos pajamos7 48095 97391 76814 2354 44950 07511 25322 325
Pelnas prieš mokesčius5 2265 75800004251 458
Nuostolis prieš mokesčius003 7423 4404261 46800
Grynasis pelnas5 2265 75800004251 458
Grynasis nuostolis003 7423 4404261 46800
Vidutinis darbuotojų skaičius2221111
Ilgalaikis turtas0385201161111
Trumpalaikis turtas6 98614 0329 8995 1234 6013 2133 6784 864
Visi įsipareigojimai7602 4331 8583362253051 245973
Nuosavas kapitalas6 22611 9848 2424 8034 3772 9092 4343 892

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 56 NACE 9013 įmonių (2024).

Grynojo pelno marža
6,5%žemiau vidurkiovirš vidurkio
Pajamos / darbuotojui
22,3 tūkst. €žemiau vidurkiovirš vidurkio
Įsipareigojimų santykis
20,0%žemiau vidurkiovirš vidurkio
ROE
37,5%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

VšĮ "Lituania Cantat" 2024 m. nurodė 22 325 € apyvartą, tai yra 98,4% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 5 vietą tarp 13 „Kita meninės kūrybos veikla“ veiklos srities įmonių Kaunas. Įmonė uždirbo 1 458 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 6,5%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 973 €, o nuosavas kapitalas — 3 892 €.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Kita meninės kūrybos veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

ĮmonėVietaApyvartaGrynasis pelnasDarbuotojai
MB "Cozy shelter"Kaunas19 555−6 196
MB "Menas ne menas"Kaunas26 612−657
VšĮ "Renginių generatorius"Kaunas14 48513 761
MB "Santykiai kitaip"Kaunas9 735−2 531
MB SPA DekoKaunas7 303−3 737
MB Modulor manufaktūraKaunas5 7491 787
MB PLEIADES lightingKaunas43 0114 1852
MB Bus pristumtaKaunas60 6981 272

Įtraukta į reitingus

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra VšĮ "Lituania Cantat" apyvarta?

2024 m. VšĮ "Lituania Cantat" nurodė 22 325 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar VšĮ "Lituania Cantat" dirba pelningai?

Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 1 458 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 6,5%.

Kiek darbuotojų turi VšĮ "Lituania Cantat"?

2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.

Kokia veikla užsiima VšĮ "Lituania Cantat"?

Pagrindinė veiklos sritis – „Kita meninės kūrybos veikla“ (EVRK 9013), įsikūrusi Kaunas.

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą