MB SPA Deko — įmonės kodas 305640313
- Įmonės kodas
- 305640313
- PVN nr.
- LT100015334210
- Regionas / savivaldybė
- Kaunas
- Miestas
- Kaunas
- Adresas
- Kaunas, A. Strazdo g. 83-8, LT-48458, 48458 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9013 — Kita meninės kūrybos veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Tue Oct 13
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2020–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 1 679 | 13 353 | 52 692 | 5 932 | 7 303 |
| Visos pajamos | 1 679 | 13 353 | 52 692 | 5 932 | 7 303 |
| Pelnas prieš mokesčius | 327 | 1 165 | 23 869 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 22 004 | 3 737 |
| Grynasis pelnas | 327 | 1 103 | 22 676 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 22 004 | 3 737 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 1 710 | 1 655 | 908 |
| Trumpalaikis turtas | 337 | 1 516 | 27 235 | 925 | 109 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 76 | 4 829 | 468 | 2 642 |
| Nuosavas kapitalas | 337 | 1 440 | 24 116 | 2 112 | −1 625 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 56 NACE 9013 įmonių (2024).
Trumpai
MB SPA Deko 2024 m. nurodė 7 303 € apyvartą, tai yra 23,1% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 9 vietą tarp 13 „Kita meninės kūrybos veikla“ veiklos srities įmonių Kaunas. Įmonė metus baigė patyrusi 3 737 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 2 642 €, o nuosavas kapitalas — −1 625 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kita meninės kūrybos veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB Modulor manufaktūra | Kaunas | 5 749 | 1 787 | — |
| MB "Santykiai kitaip" | Kaunas | 9 735 | −2 531 | — |
| VšĮ "Ratava" | Kaunas | 3 371 | 0 | 2 |
| VšĮ "Meno forma" | Kaunas | 3 030 | 0 | 2 |
| VšĮ "Renginių generatorius" | Kaunas | 14 485 | 13 761 | — |
| MB "Cozy shelter" | Kaunas | 19 555 | −6 196 | — |
| VšĮ "Lituania Cantat" | Kaunas | 22 325 | 1 458 | 1 |
| MB "Menas ne menas" | Kaunas | 26 612 | −657 | — |
Įtraukta į reitingus
- 69. vieta — TOP 100 įmonių kita meninės kūrybos veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.
- 3. vieta — Pelningiausios įmonės kita meninės kūrybos veikla veiklos srityje 2022 m.
- 20. vieta — TOP 25 įmonių kita meninės kūrybos veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB SPA Deko apyvarta?
2024 m. MB SPA Deko nurodė 7 303 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB SPA Deko dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 3 737 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima MB SPA Deko?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kita meninės kūrybos veikla“ (EVRK 9013), įsikūrusi Kaunas.
Norite išsamios įmonės analizės MB SPA Deko?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą