VšĮ "Ratava" — įmonės kodas 302612522
- Įmonės kodas
- 302612522
- PVN nr.
- 302612522
- Regionas / savivaldybė
- Kaunas
- Miestas
- Kaunas
- Adresas
- Kaunas, Baltijos g. 53-2, LT-48299, 48299 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9013 — Kita meninės kūrybos veikla
- Teisinė forma
- Viešoji įstaiga
- Registracijos data
- Tue Apr 05
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 1 267 | 552 | 8 690 | 2 141 | 1 923 | 10 454 | 1 332 | 1 992 | 1 985 | 3 371 |
| Visos pajamos | 1 267 | 552 | 8 690 | 2 141 | 1 923 | 10 454 | 1 332 | 1 992 | 1 985 | 3 371 |
| Pelnas prieš mokesčius | 305 | 0 | 0 | 259 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 61 | 79 | 0 | 0 | 0 | 0 | 156 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 305 | 0 | 0 | 259 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 61 | 79 | 0 | 0 | 0 | 0 | 156 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 1 349 | 2 497 | 5 057 | 5 177 | 4 930 | 3 133 | 4 628 | 4 919 | 6 121 | 5 584 |
| Visi įsipareigojimai | −3 | 53 | 213 | −26 | −221 | −83 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 66 | 5 | −74 | 185 | 185 | 185 | 185 | 29 | 29 | 29 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 56 NACE 9013 įmonių (2024).
Trumpai
VšĮ "Ratava" 2024 m. nurodė 3 371 € apyvartą, tai yra 69,8% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 11 vietą tarp 13 „Kita meninės kūrybos veikla“ veiklos srities įmonių Kaunas. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,0%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 29 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kita meninės kūrybos veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| VšĮ "Meno forma" | Kaunas | 3 030 | 0 | 2 |
| MB Modulor manufaktūra | Kaunas | 5 749 | 1 787 | — |
| VšĮ "Lieta projektai" | Kaunas | 884 | −9 161 | 1 |
| MB SPA Deko | Kaunas | 7 303 | −3 737 | — |
| MB "Santykiai kitaip" | Kaunas | 9 735 | −2 531 | — |
| VšĮ "Renginių generatorius" | Kaunas | 14 485 | 13 761 | — |
| MB "Cozy shelter" | Kaunas | 19 555 | −6 196 | — |
| VšĮ "Lituania Cantat" | Kaunas | 22 325 | 1 458 | 1 |
Įtraukta į reitingus
- 12. vieta — Didžiausi darbdaviai kita meninės kūrybos veikla veiklos srityje 2024 m.
- 83. vieta — TOP 100 įmonių kita meninės kūrybos veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.
- 12. vieta — Didžiausi darbdaviai kita meninės kūrybos veikla veiklos srityje 2023 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 11. vieta — Didžiausi darbdaviai kita meninės kūrybos veikla veiklos srityje 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra VšĮ "Ratava" apyvarta?
2024 m. VšĮ "Ratava" nurodė 3 371 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar VšĮ "Ratava" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,0%.
Kiek darbuotojų turi VšĮ "Ratava"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima VšĮ "Ratava"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kita meninės kūrybos veikla“ (EVRK 9013), įsikūrusi Kaunas.
Norite išsamios įmonės analizės VšĮ "Ratava"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą