UAB "eEko august" — įmonės kodas 303050926
- Įmonės kodas
- 303050926
- PVN nr.
- LT100007822316
- Regionas / savivaldybė
- Druskininkų sav.
- Miestas
- Ratnyčios k. 4
- Adresas
- Druskininkų sav., Viečiūnų sen., Ratnyčios k. 4, LT-66229, 66229 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 5226 — Krovinių gabenimo agentų ir ekspeditorių veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Wed Apr 24
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 118 816 | 388 365 | 252 850 | 369 938 | 168 296 | 220 177 | 465 264 | 543 182 | 104 385 | 72 126 |
| Visos pajamos | 118 816 | 388 365 | 252 850 | 369 938 | 168 296 | 220 177 | 465 264 | 543 182 | 104 385 | 72 126 |
| Pelnas prieš mokesčius | 7 711 | 37 488 | 13 547 | 0 | 3 991 | 5 612 | 50 569 | 70 440 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 5 343 | 0 | 0 | 0 | 0 | 24 096 | 21 345 |
| Grynasis pelnas | 7 325 | 31 862 | 12 870 | 0 | 3 716 | 5 612 | 45 579 | 64 372 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 5 343 | 0 | 0 | 0 | 0 | 24 096 | 21 345 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 206 | 107 | 16 826 | 13 760 | 10 702 | 7 644 | 4 586 | 1 529 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 19 665 | 61 801 | 83 059 | 77 774 | 83 546 | 178 140 | 153 038 | 176 728 | 139 099 | 111 331 |
| Visi įsipareigojimai | 6 007 | 24 767 | 41 807 | 38 362 | 48 136 | 151 624 | 77 700 | 64 305 | 49 244 | 42 930 |
| Nuosavas kapitalas | 13 864 | 45 725 | 58 596 | 53 252 | 46 380 | 34 344 | 79 924 | 113 952 | 89 855 | 68 401 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 139 NACE 5226 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "eEko august" 2024 m. nurodė 72 126 € apyvartą, tai yra 30,9% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 2 vietą tarp 2 „Krovinių gabenimo agentų ir ekspeditorių veikla“ veiklos srities įmonių Druskininkų sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 21 345 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, tai yra 50,0% mažiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 42 930 €, o nuosavas kapitalas — 68 401 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Krovinių gabenimo agentų ir ekspeditorių veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB "Kranveža" | Vilnius | 72 210 | 13 983 | 1 |
| UAB Importer | Ketvergių k. | 72 649 | 2 302 | 1 |
| UAB "Binera" | Kaunas | 71 312 | −613 | 1 |
| UAB "Grintera" | Vilniaus miesto savivaldybės teritorija | 72 980 | 4 608 | 4 |
| MB Customs solutions group | Klaipėda | 73 504 | 24 876 | — |
| UAB "Logimuita" | Vilnius | 73 907 | −35 524 | 2 |
| Uždaroji akcinė bendrovė "VOLFRA" | Vilnius | 70 026 | 4 644 | 1 |
| UAB "MOTUS BALTIC" | Viktariškių k. | 74 299 | −8 388 | 2 |
Įtraukta į reitingus
- 9. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 14. vieta — TOP 19 įmonių transportas ir saugojimas veiklos srityje (Druskininkų sav.) pagal apyvartą 2024 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 17. vieta — Didžiausi darbdaviai transportas ir saugojimas veiklos srityje (Druskininkų sav.) 2024 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 48. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 13 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 74. vieta — Didžiausios Druskininkų sav. įmonės pagal apyvartą 2024 m.▼ 16 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 96. vieta — Didžiausi darbdaviai Druskininkų sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 29 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 2. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2023 m.
- 12. vieta — Didžiausi darbdaviai transportas ir saugojimas veiklos srityje (Druskininkų sav.) 2023 m.
- 13. vieta — TOP 18 įmonių transportas ir saugojimas veiklos srityje (Druskininkų sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 35. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 58. vieta — Didžiausios Druskininkų sav. įmonės pagal apyvartą 2023 m.▼ 30 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 67. vieta — Didžiausi darbdaviai Druskininkų sav. savivaldybėje 2023 m.▲ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 4. vieta — Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2022 m.
- 6. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2022 m.▲ 14 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 12. vieta — Pelningiausios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2022 m.▲ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 23. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 14 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 28. vieta — Didžiausios Druskininkų sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 31. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2022 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 74. vieta — Didžiausi darbdaviai Druskininkų sav. savivaldybėje 2022 m.
- 9. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 19. vieta — Pelningiausios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2021 m.
- 20. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2021 m.
- 25. vieta — Didžiausios Druskininkų sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.▲ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 34. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2021 m.▲ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 74. vieta — Didžiausi darbdaviai Druskininkų sav. savivaldybėje 2021 m.▲ 17 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 6. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2020 m.
- 32. vieta — Didžiausios Druskininkų sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 41. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 91. vieta — Didžiausi darbdaviai Druskininkų sav. savivaldybėje 2020 m.
- 5. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2019 m.
- 35. vieta — Didžiausios Druskininkų sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
- 38. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "eEko august" apyvarta?
2024 m. UAB "eEko august" nurodė 72 126 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "eEko august" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 21 345 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "eEko august"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "eEko august"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Krovinių gabenimo agentų ir ekspeditorių veikla“ (EVRK 5226), įsikūrusi Ratnyčios k. 4, Druskininkų sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "eEko august"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą