MB "Lucar" — įmonės kodas 306016758
- Įmonės kodas
- 306016758
- PVN nr.
- LT100015857514
- Regionas / savivaldybė
- Druskininkų sav.
- Miestas
- Gailiūnų k.
- Adresas
- Druskininkų sav., Leipalingio sen., Gailiūnų k., Gailiūnų g. 183A, LT-66381, 66381 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4781 — Variklinių transporto priemonių mažmeninė prekyba
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Thu Feb 17
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2022–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 36 721 | 51 031 | 175 447 |
| Visos pajamos | 36 721 | 51 031 | 175 447 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 670 | 2 477 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 5 714 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 670 | 2 477 |
| Grynasis nuostolis | 5 714 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | 1 | — | — |
| Ilgalaikis turtas | 3 800 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 8 016 | 6 508 | 51 056 |
| Visi įsipareigojimai | 17 520 | 11 542 | 53 603 |
| Nuosavas kapitalas | −5 704 | −5 034 | −2 547 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 948 NACE 4781 įmonių (2024).
Trumpai
MB "Lucar" 2024 m. nurodė 175 447 € apyvartą, tai yra 243,8% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Variklinių transporto priemonių mažmeninė prekyba“ veiklos srities įmonių Druskininkų sav.. Įmonė uždirbo 2 477 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 1,4%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 53 603 €, o nuosavas kapitalas — −2 547 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Variklinių transporto priemonių mažmeninė prekyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB Nut auto | Alytus | 175 351 | 19 897 | 1 |
| UAB SUPRAM | Kaunas | 175 810 | −5 103 | 2 |
| MB "Simonetas" | Raseiniai | 176 048 | 7 138 | — |
| UAB Trustauto | Kaunas | 176 606 | 1 033 | 1 |
| "GMA GRUPĖ", Mažoji bendrija | Vilnius | 173 857 | 1 944 | — |
| UAB "Autovienetas" | Kaunas | 173 786 | 66 171 | 3 |
| UAB "Eirita" | Panevėžys | 177 120 | 6 281 | 1 |
| MB "Kirmoto" | Vilnius | 177 661 | −4 231 | — |
Įtraukta į reitingus
- 11. vieta — TOP 25 įmonių prekyba veiklos srityje (Druskininkų sav.) pagal apyvartą 2024 m.▲ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 11. vieta — Pelningiausios įmonės prekyba veiklos srityje (Druskininkų sav.) 2024 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 49. vieta — Didžiausios Druskininkų sav. įmonės pagal apyvartą 2024 m.▲ 24 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 79. vieta — Pelningiausios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2024 m.▲ 12 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 8. vieta — Naujos įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje, veikusios 2023 m.
- 14. vieta — Pelningiausios įmonės prekyba veiklos srityje (Druskininkų sav.) 2023 m.
- 15. vieta — TOP 21 įmonių prekyba veiklos srityje (Druskininkų sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 73. vieta — Didžiausios Druskininkų sav. įmonės pagal apyvartą 2023 m.▲ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 91. vieta — Pelningiausios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2023 m.
- 77. vieta — Didžiausios Druskininkų sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Lucar" apyvarta?
2024 m. MB "Lucar" nurodė 175 447 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Lucar" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 2 477 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 1,4%.
Kokia veikla užsiima MB "Lucar"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Variklinių transporto priemonių mažmeninė prekyba“ (EVRK 4781), įsikūrusi Gailiūnų k., Druskininkų sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB "Lucar"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą