MB KIELA sound — įmonės kodas 306157132
- Įmonės kodas
- 306157132
- PVN nr.
- LT100015373817
- Regionas / savivaldybė
- Druskininkų sav.
- Miestas
- Jaskonių k.
- Adresas
- Druskininkų sav., Viečiūnų sen., Jaskonių k., Smilgų g. 4, LT-66446, 66446 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9039 — Kitų su menine kūryba ir scenos menais susijusių paslaugų veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Thu Oct 06
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2022–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 12 425 | 85 423 | 142 865 |
| Visos pajamos | 12 425 | 85 423 | 142 865 |
| Pelnas prieš mokesčius | 5 613 | 40 214 | 60 808 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 5 613 | 38 433 | 57 761 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 31 525 | 32 853 |
| Trumpalaikis turtas | 8 021 | 36 711 | 85 248 |
| Visi įsipareigojimai | 2 303 | 25 025 | 17 976 |
| Nuosavas kapitalas | 5 613 | 44 046 | 101 807 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 315 NACE 9039 įmonių (2024).
Trumpai
MB KIELA sound 2024 m. nurodė 142 865 € apyvartą, tai yra 67,2% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Kitų su menine kūryba ir scenos menais susijusių paslaugų veikla“ veiklos srities įmonių Druskininkų sav.. Įmonė uždirbo 57 761 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 40,4%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 17 976 €, o nuosavas kapitalas — 101 807 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų su menine kūryba ir scenos menais susijusių paslaugų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB Enjoy events | Vilnius | 143 840 | 25 647 | — |
| MB "Mano odos istorija" | Vilnius | 141 258 | 28 555 | — |
| MB "Pozityvūs sprendimai" | Gaurė | 145 773 | 29 822 | 1 |
| UAB Užmigo miestas | Vilnius | 148 741 | 44 485 | 1 |
| VšĮ "Musica publica" | Vilnius | 150 730 | 2 980 | 2 |
| Viešoji įstaiga Vilniaus džiazo festivalis | Vilnius | 132 129 | −2 650 | 4 |
| MB Žemaitukai | Gindulių k. | 153 602 | 25 669 | — |
| Keraitis, MB | Kaunas | 132 043 | 57 645 | — |
Įtraukta į reitingus
- 1. vieta — Pelningiausios įmonės menas ir pramogos veiklos srityje (Druskininkų sav.) 2024 m.
- 4. vieta — TOP 17 įmonių menas ir pramogos veiklos srityje (Druskininkų sav.) pagal apyvartą 2024 m.
- 13. vieta — Pelningiausios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2024 m.▲ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 37. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2024 m.▲ 16 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 39. vieta — Pelningiausios įmonės kitų su menine kūryba ir scenos menais susijusių paslaugų veikla veiklos srityje 2024 m.▲ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 56. vieta — Didžiausios Druskininkų sav. įmonės pagal apyvartą 2024 m.▲ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 94. vieta — TOP 100 įmonių kitų su menine kūryba ir scenos menais susijusių paslaugų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.
- 4. vieta — TOP 15 įmonių menas ir pramogos veiklos srityje (Druskininkų sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 6. vieta — Naujos įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje, veikusios 2023 m.
- 22. vieta — Pelningiausios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2023 m.
- 47. vieta — Pelningiausios įmonės kitų su menine kūryba ir scenos menais susijusių paslaugų veikla veiklos srityje 2023 m.
- 53. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2023 m.▲ 37 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 61. vieta — Didžiausios Druskininkų sav. įmonės pagal apyvartą 2023 m.
- 81. vieta — Naujos įmonės menas ir pramogos veiklos srityje, veikusios 2023 m.
- 90. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB KIELA sound apyvarta?
2024 m. MB KIELA sound nurodė 142 865 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB KIELA sound dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 57 761 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 40,4%.
Kokia veikla užsiima MB KIELA sound?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų su menine kūryba ir scenos menais susijusių paslaugų veikla“ (EVRK 9039), įsikūrusi Jaskonių k., Druskininkų sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB KIELA sound?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą