MB "Pozityvūs sprendimai" — įmonės kodas 304429060
- Įmonės kodas
- 304429060
- PVN nr.
- LT100012479210
- Regionas / savivaldybė
- Tauragės r. sav.
- Miestas
- Gaurė
- Adresas
- Tauragės r. sav., Gaurė, Gaurės g. 9-8, LT-73111, 73111 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9039 — Kitų su menine kūryba ir scenos menais susijusių paslaugų veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Wed Nov 30
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2016–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | — | — | 30 020 | 21 682 | 48 849 | 95 927 | 108 726 | 94 099 | 145 773 |
| Visos pajamos | — | — | 30 020 | 21 682 | 48 849 | 95 927 | 108 726 | 94 099 | 145 773 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 17 649 | 1 938 | 15 525 | 31 413 | 14 769 | 2 160 | 31 428 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 16 767 | 1 768 | 14 740 | 29 812 | 14 011 | 1 969 | 29 822 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 4 255 | 32 058 | 47 673 | 43 440 | 43 956 | 61 427 | 46 069 |
| Trumpalaikis turtas | 0 | 18 | 13 714 | 19 478 | 11 605 | 37 050 | 48 110 | 24 682 | 67 888 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 1 184 | 7 669 | 14 932 | 15 283 | 14 950 | 7 590 | 5 053 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 18 | 16 785 | 18 553 | 33 293 | 63 105 | 77 116 | 79 085 | 108 904 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 315 NACE 9039 įmonių (2024).
Trumpai
MB "Pozityvūs sprendimai" 2024 m. nurodė 145 773 € apyvartą, tai yra 54,9% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Kitų su menine kūryba ir scenos menais susijusių paslaugų veikla“ veiklos srities įmonių Tauragės r. sav.. Įmonė uždirbo 29 822 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 20,5%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 5 053 €, o nuosavas kapitalas — 108 904 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų su menine kūryba ir scenos menais susijusių paslaugų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB Enjoy events | Vilnius | 143 840 | 25 647 | — |
| MB KIELA sound | Jaskonių k. | 142 865 | 57 761 | — |
| UAB Užmigo miestas | Vilnius | 148 741 | 44 485 | 1 |
| MB "Mano odos istorija" | Vilnius | 141 258 | 28 555 | — |
| VšĮ "Musica publica" | Vilnius | 150 730 | 2 980 | 2 |
| MB Žemaitukai | Gindulių k. | 153 602 | 25 669 | — |
| VšĮ "Svingo rojus" | Vilnius | 157 673 | 35 431 | 3 |
| MB Žemaitukas Linas | Gindulių k. | 158 953 | 62 783 | — |
Įtraukta į reitingus
- 3. vieta — TOP 18 įmonių menas ir pramogos veiklos srityje (Tauragės r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 67. vieta — Pelningiausios įmonės kitų su menine kūryba ir scenos menais susijusių paslaugų veikla veiklos srityje 2024 m.
- 70. vieta — Pelningiausios įmonės Tauragės r. sav. savivaldybėje 2024 m.
- 92. vieta — TOP 100 įmonių kitų su menine kūryba ir scenos menais susijusių paslaugų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.
- 98. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Tauragės r. sav. savivaldybėje 2024 m.
- 4. vieta — TOP 21 įmonių menas ir pramogos veiklos srityje (Tauragės r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 75. vieta — Pelningiausios įmonės kitų su menine kūryba ir scenos menais susijusių paslaugų veikla veiklos srityje 2022 m.
- 81. vieta — TOP 100 įmonių kitų su menine kūryba ir scenos menais susijusių paslaugų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
- 90. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Tauragės r. sav. savivaldybėje 2022 m.
- 90. vieta — Pelningiausios įmonės Tauragės r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 32 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 58. vieta — Pelningiausios įmonės Tauragės r. sav. savivaldybėje 2021 m.▲ 19 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 90. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Tauragės r. sav. savivaldybėje 2021 m.
- 77. vieta — Pelningiausios įmonės Tauragės r. sav. savivaldybėje 2020 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Pozityvūs sprendimai" apyvarta?
2024 m. MB "Pozityvūs sprendimai" nurodė 145 773 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Pozityvūs sprendimai" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 29 822 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 20,5%.
Kiek darbuotojų turi MB "Pozityvūs sprendimai"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima MB "Pozityvūs sprendimai"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų su menine kūryba ir scenos menais susijusių paslaugų veikla“ (EVRK 9039), įsikūrusi Gaurė, Tauragės r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB "Pozityvūs sprendimai"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą