Kitų su menine kūryba ir scenos menais susijusių paslaugų veikla įmonės Lietuvoje (EVRK 9039)
Sekcija S — Menas ir pramogos
Aktyvios įmonės (2024)
477
Bendra apyvarta
83,7 mln €▲ 10,3%
Darbuotojai
763
Medianinė marža
6,5%
Augimas (metinis)
+10,3%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 100 įmonių — EVRK 9039
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | UAB "Bravo events" | Vilnius | 5 744 700 | 204 679 | 14 | |
| 2 | UAB "Aštuntas elementas" | Vilnius | 4 456 574 | 221 853 | 41 | |
| 3 | Tarptautinių kultūros projektų centras | Vilnius | 3 490 842 | 50 991 | 11 | |
| 4 | UAB Riverside Music | Vilnius | 3 096 493 | 5 556 | 2 | |
| 5 | UAB "Gera nuotaika" | Klaipėda | 2 740 162 | 142 724 | 12 | |
| 6 | UAB CREATIVE INDUSTRIES | Vilnius | 2 662 362 | −330 804 | 13 | |
| 7 | UAB "MEX Pro" | Vilnius | 2 641 549 | 373 561 | 22 | |
| 8 | UAB "Baltic Production Service" | Vilnius | 2 450 574 | 99 019 | 16 | |
| 9 | UAB "STAGE LITE" | Vilnius | 2 447 318 | 182 729 | 15 | |
| 10 | UAB "Hipė" | Vilnius | 2 160 988 | 7 195 | 19 | |
| 11 | UAB "CINEEFFECTS STUDIO" | Vilnius | 2 157 770 | 53 629 | 25 | |
| 12 | MB "Prakeiktai gerai" | Vilnius | 1 731 803 | 167 678 | — | |
| 13 | UAB "Centas plius" | Šilutės r. sav. | 1 636 968 | 158 897 | 15 | |
| 14 | UAB "Idėjų logistika" | Vilnius | 1 469 902 | 308 689 | 2 | |
| 15 | UAB "Gyva komunikacija" | Vilnius | 1 414 070 | 77 633 | 5 | |
| 16 | "Organikos merai", UAB | Vilnius | 1 287 624 | 4 764 | 17 | |
| 17 | UAB "ProDJ" | Klaipėdos r. sav. | 1 263 397 | −17 215 | 16 | |
| 18 | UAB Ablight productions | Vilnius | 1 248 581 | 51 849 | 4 | |
| 19 | UAB "Roneksa" | Klaipėda | 1 214 115 | 96 878 | 3 | |
| 20 | UAB "Fors event" | Vilnius | 1 103 731 | 1 827 | 2 | |
| 21 | UAB "TOPAZ LT" | Vilnius | 1 092 053 | 51 320 | 11 | |
| 22 | UAB "Scenos dizaino idėjos" | Vilniaus r. sav. | 1 079 663 | 153 217 | 10 | |
| 23 | UAB "Spotlight LT" | Vilnius | 1 064 448 | 83 018 | 4 | |
| 24 | UAB "Tekvila" | Vilnius | 1 063 817 | 28 207 | 3 | |
| 25 | UAB "Garsas LT" | Šiaulių r. sav. | 1 034 839 | 79 808 | 5 | |
| 26 | NO NOISE LT, UAB | Kaunas | 1 023 362 | 66 601 | 5 | |
| 27 | Viešoji įstaiga "Kauno bienalė" | Kaunas | 983 240 | −30 852 | 6 | |
| 28 | UAB "Show Gate" | Vilnius | 930 562 | −31 039 | 2 | |
| 29 | VšĮ "Kūrybinių industrijų projektai" | Vilnius | 825 528 | 38 382 | 4 | |
| 30 | UAB "Muzikos herojai" | Vilnius | 824 391 | 31 950 | 1 | |
| 31 | UAB "Rootslive" | Vilnius | 816 430 | 122 666 | 4 | |
| 32 | UAB "Asistentai.lt" | Vilnius | 775 340 | 77 297 | 133 | |
| 33 | MB Leggato | Kaunas | 763 674 | 1 065 | 3 | |
| 34 | Uždaroji akcinė bendrovė "Scena" | Kaunas | 739 016 | 17 327 | 9 | |
| 35 | Viešoji įstaiga "M.A.M.A. pramogos" | Vilnius | 706 281 | −214 | 3 | |
| 36 | UAB "NGR Servisas" | Vilnius | 668 000 | 73 000 | 7 | |
| 37 | UAB "Audioforma" | Vilnius | 645 139 | 150 264 | 5 | |
| 38 | Mažoji bendrija "GOLDEN HANDS" | Vilnius | 590 490 | 59 228 | 3 | |
| 39 | UAB Lumina Park LT | Vilnius | 515 474 | −249 751 | 12 | |
| 40 | MB "Scenos profesionalai" | Kaunas | 512 673 | 43 458 | 1 | |
| 41 | MB "Garsas renginiams" | Anykščių r. sav. | 492 541 | 113 132 | 3 | |
| 42 | MB Erdvės erdvės erdvės | Jonava | 490 756 | 75 894 | 1 | |
| 43 | UAB "Impro stilius" | Vilnius | 488 790 | 115 554 | 3 | |
| 44 | VšĮ "Renginių sala" | Kaunas | 484 177 | 4 553 | 3 | |
| 45 | UAB "GYVA MUZIKA" | Vilnius | 480 766 | 11 568 | 6 | |
| 46 | UAB "TKP servisas" | Šilutės r. sav. | 462 401 | 5 988 | 13 | |
| 47 | MB Tavo linija | Vilnius | 459 618 | 59 464 | — | |
| 48 | UAB "PRO ENTERTAINMENT" | Vilnius | 440 801 | 99 245 | 1 | |
| 49 | Viešoji įstaiga "Just a moment" | Vilnius | 437 465 | 31 323 | 1 | |
| 50 | MB "Platina LT" | Vilnius | 429 665 | 30 676 | — | |
| 51 | VšĮ "Kultūra visiems" | Vilnius | 398 549 | 26 020 | 1 | |
| 52 | UAB "Dekoratorius" | Vilnius | 385 295 | 163 527 | 2 | |
| 53 | MB "Fiesta tau" | Vilkaviškis | 382 885 | 13 932 | — | |
| 54 | MB Eventful Lithuania | Vilnius | 362 904 | 42 968 | 1 | |
| 55 | VšĮ "Vilnius arts" | Vilnius | 345 493 | −8 853 | 2 | |
| 56 | Uždaroji akcinė bendrovė "MUZIKOS TURAS" | Vilnius | 316 716 | 135 885 | 5 | |
| 57 | VšĮ Vilniaus aktualios muzikos festivaliai | Vilnius | 307 339 | 278 565 | 2 | |
| 58 | VŠĮ "Rupertas" | Vilnius | 299 377 | 4 035 | 5 | |
| 59 | Paliesiaus dvaro asociacija | Ignalinos r. sav. | 296 052 | 185 | 4 | |
| 60 | VšĮ "Artkomas" | Kauno r. sav. | 290 961 | 1 131 | 4 | |
| 61 | VšĮ "ŠaknysFest" | Kaunas | 288 094 | 3 674 | 1 | |
| 62 | MB Aštunta studija | Rokiškio r. sav. | 283 658 | 31 506 | 2 | |
| 63 | MB 9 danguje | Vilnius | 283 555 | 109 471 | — | |
| 64 | UAB MORTEN | Vilnius | 279 295 | −10 279 | 4 | |
| 65 | UAB "BetMar" | Vilnius | 278 273 | −65 326 | 2 | |
| 66 | UAB "HYPE GROUP" | Vilnius | 269 685 | 10 615 | 1 | |
| 67 | MB "Gero garso" | Vilnius | 264 027 | 23 723 | — | |
| 68 | Viešoji įstaiga "Vilniaus Miesto Opera" | Vilnius | 259 442 | −11 400 | 2 | |
| 69 | UAB "Baltic Production Service Sound" | Vilnius | 259 091 | 9 367 | 2 | — |
| 70 | UAB ĮRA Servisas | Klaipėdos r. sav. | 257 530 | 73 814 | 2 | |
| 71 | Viešoji įstaiga "JJJAZZ" | Kaunas | 235 466 | 10 362 | 5 | |
| 72 | MB "Sprendimo komitetas" | Vilnius | 231 385 | 60 775 | 1 | |
| 73 | Ssllt, UAB | Vilnius | 227 381 | 184 054 | 1 | |
| 74 | UAB "Kredas" | Kauno r. sav. | 213 870 | 1 187 | — | |
| 75 | Asociacija "Tekstilės kelias" | Kretingos r. sav. | 212 572 | −1 350 | 9 | |
| 76 | UAB "AUDIOCOMAS" | Vilnius | 208 623 | 58 823 | 1 | |
| 77 | MB "Vyrai virtuvėje" | Vilnius | 208 095 | 29 240 | — | |
| 78 | MB "Po pirmą" | Kaišiadorių r. sav. | 204 008 | 11 789 | — | |
| 79 | MB "Medievalita" | Kaunas | 198 550 | −33 604 | — | — |
| 80 | UAB "SSB studija" | Vilnius | 198 442 | 10 852 | 2 | |
| 81 | MB Bernata | Kaunas | 189 190 | 80 288 | 2 | |
| 82 | MB "Unique led" | Vilnius | 183 687 | 125 542 | 1 | |
| 83 | MB "Meno upė" | Kėdainiai | 183 574 | 82 319 | — | |
| 84 | UAB "BUTAFO" | Vilnius | 181 582 | 35 971 | 1 | |
| 85 | UAB adcacao | Vilnius | 165 963 | 15 431 | 3 | |
| 86 | UAB "Draugiški koncertai" | Kauno r. sav. | 165 298 | 53 035 | 3 | |
| 87 | MB Sunday on monday | Vilnius | 165 088 | 71 104 | — | |
| 88 | MB Rubino renginiai | Klaipėdos r. sav. | 164 257 | 19 111 | 3 | |
| 89 | Mažoji bendrija Susibūrimų erdvių dizainas | Jonava | 163 203 | 15 804 | — | |
| 90 | Asociacija "Metų muzikos apdovanojimai" | Vilnius | 162 743 | −11 162 | 2 | |
| 91 | UAB "Scenos efektai" | Vilnius | 160 235 | 34 266 | 1 | |
| 92 | UAB "CONCRETUM" | Vilnius | 159 896 | 6 418 | 11 | |
| 93 | MB Žemaitukas Linas | Klaipėdos r. sav. | 158 953 | 62 783 | — | |
| 94 | VšĮ "Svingo rojus" | Vilnius | 157 673 | 35 431 | 3 | |
| 95 | MB Žemaitukai | Klaipėdos r. sav. | 153 602 | 25 669 | — | |
| 96 | VšĮ "Musica publica" | Vilnius | 150 730 | 2 980 | 2 | |
| 97 | UAB Užmigo miestas | Vilnius | 148 741 | 44 485 | 1 | |
| 98 | MB "Pozityvūs sprendimai" | Tauragės r. sav. | 145 773 | 29 822 | 1 | |
| 99 | MB Enjoy events | Vilnius | 143 840 | 25 647 | — | |
| 100 | MB KIELA sound | Druskininkų sav. | 142 865 | 57 761 | — |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Vilnius | 264 | 60 589 637 | 545 | 6,2% |
| Kaunas | 53 | 6 646 265 | 62 | 2,6% |
| Klaipėda | 26 | 4 616 593 | 25 | 3,9% |
| Klaipėdos r. sav. | 10 | 2 136 032 | 25 | 0,3% |
| Šilutės r. sav. | 2 | 2 099 369 | 28 | 5,5% |
| Vilniaus r. sav. | 14 | 1 453 462 | 14 | 12,5% |
| Šiaulių r. sav. | 2 | 1 040 189 | 5 | 7,7% |
| Jonava | 4 | 690 039 | 2 | 9,7% |
| Anykščių r. sav. | 3 | 526 197 | 4 | 52,4% |
| Kauno r. sav. | 7 | 503 240 | 7 | 32,6% |
| Vilkaviškis | 2 | 391 881 | — | 3,6% |
| Ignalinos r. sav. | 3 | 308 203 | 4 | 0,1% |
| Kaišiadorių r. sav. | 2 | 297 647 | — | 0,5% |
| Kretingos r. sav. | 5 | 292 616 | 13 | 13,4% |
| Rokiškio r. sav. | 1 | 283 658 | 2 | 11,1% |
| Kėdainiai | 2 | 198 467 | — | 24,7% |
| Tauragės r. sav. | 1 | 145 773 | 1 | 20,5% |
| Druskininkų sav. | 1 | 142 865 | — | 40,4% |
| Širvintų r. sav. | 2 | 117 092 | 3 | 25,5% |
| Panevėžys | 3 | 115 424 | 2 | 0,0% |
| Trakų r. sav. | 5 | 108 561 | 3 | 34,4% |
| Pakruojo r. sav. | 1 | 98 108 | — | 9,2% |
| Radviliškio r. sav. | 1 | 91 891 | 3 | 0,7% |
| Palanga | 3 | 81 047 | 1 | 9,7% |
| Rokiškis | 2 | 79 706 | — | 11,7% |
| Joniškio r. sav. | 3 | 75 063 | 4 | 30,9% |
| Šiauliai | 4 | 60 779 | — | −13,5% |
| Alytaus r. sav. | 1 | 52 652 | — | −16,0% |
| Birštonas | 1 | 44 650 | — | 15,3% |
| Mažeikiai | 3 | 43 253 | — | 3,4% |
| Skuodo r. sav. | 1 | 42 783 | — | 19,3% |
| Marijampolė | 5 | 34 481 | — | 0,1% |
| Šilutė | 2 | 33 383 | — | 12,2% |
| Šalčininkų r. sav. | 1 | 33 200 | — | 3,3% |
| Druskininkai | 3 | 30 315 | 1 | 23,5% |
| Raseinių r. sav. | 1 | 28 170 | — | 14,1% |
| Kaišiadorys | 1 | 26 774 | — | 12,0% |
| Utena | 2 | 25 678 | — | 0,0% |
| Ukmergės r. sav. | 1 | 24 690 | — | 26,1% |
| Panevėžio r. sav. | 2 | 22 609 | — | 54,5% |
| Anykščiai | 1 | 21 781 | 1 | −1,1% |
| Jonavos r. sav. | 1 | 18 030 | 1 | 19,4% |
| Švenčionių r. sav. | 1 | 15 010 | — | 46,9% |
| Lazdijų r. sav. | 2 | 13 380 | — | 5,7% |
| Molėtų r. sav. | 3 | 7 815 | 4 | — |
| Elektrėnų sav. | 1 | 7 240 | — | — |
| Radviliškis | 1 | 4 000 | — | — |
| Utenos r. sav. | 1 | 2 894 | — | — |
| Prienų r. sav. | 1 | 2 797 | 1 | — |
| Pagėgių sav. | 1 | 1 500 | — | — |
| Visaginas | 1 | 1 172 | — | — |
| Ukmergė | 2 | 1 082 | — | — |
| Naujoji Akmenė | 1 | 860 | — | — |
| Varėnos r. sav. | 1 | 810 | — | — |
| Telšiai | 1 | 621 | — | — |
| Plungės r. sav. | 1 | 103 | — | — |
| Molėtai | 1 | 103 | — | — |
| Kupiškio r. sav. | 1 | 90 | 2 | — |
| Vilniaus miesto savivaldybės teritorija | 1 | 0 | — | — |
| Širvintos | 1 | 0 | — | — |
| Neringa | 1 | 0 | — | — |
| Kauno miesto savivaldybės teritorija | 1 | — | — | — |
| Trakai | 1 | — | — | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai kitų su menine kūryba ir scenos menais susijusių paslaugų veikla veiklos srityje 2024 m.TOP 100 įmonių kitų su menine kūryba ir scenos menais susijusių paslaugų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės kitų su menine kūryba ir scenos menais susijusių paslaugų veikla veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės kitų su menine kūryba ir scenos menais susijusių paslaugų veikla veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai kitų su menine kūryba ir scenos menais susijusių paslaugų veikla veiklos srityje 2023 m.TOP 100 įmonių kitų su menine kūryba ir scenos menais susijusių paslaugų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės kitų su menine kūryba ir scenos menais susijusių paslaugų veikla veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės kitų su menine kūryba ir scenos menais susijusių paslaugų veikla veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai kitų su menine kūryba ir scenos menais susijusių paslaugų veikla veiklos srityje 2022 m.TOP 100 įmonių kitų su menine kūryba ir scenos menais susijusių paslaugų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės kitų su menine kūryba ir scenos menais susijusių paslaugų veikla veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės kitų su menine kūryba ir scenos menais susijusių paslaugų veikla veiklos srityje 2022 m.