MB "Meno upė" — įmonės kodas 304984546
- Įmonės kodas
- 304984546
- PVN nr.
- LT100012117312
- Regionas / savivaldybė
- Kėdainiai
- Miestas
- Kėdainiai
- Adresas
- Kėdainiai, Ilgoji g. 208, LT-57155, 57155 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9039 — Kitų su menine kūryba ir scenos menais susijusių paslaugų veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Wed Jan 09
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2019–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 137 166 | 70 935 | 46 273 | 136 805 | 142 181 | 183 574 |
| Visos pajamos | 137 166 | 70 935 | 46 273 | 136 805 | 142 181 | 183 574 |
| Pelnas prieš mokesčius | 37 217 | 0 | 0 | 58 956 | 44 011 | 86 840 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 22 370 | 6 542 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 37 217 | 0 | 0 | 56 944 | 41 884 | 82 319 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 22 370 | 6 542 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 18 133 | 14 933 | 12 646 | 9 068 | 7 737 |
| Trumpalaikis turtas | 49 118 | 22 928 | 15 059 | 75 802 | 58 405 | 96 709 |
| Visi įsipareigojimai | 9 401 | 21 284 | 17 191 | 18 768 | 11 177 | 19 627 |
| Nuosavas kapitalas | 39 717 | 17 347 | 10 805 | 67 749 | 53 809 | 84 819 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 315 NACE 9039 įmonių (2024).
Trumpai
MB "Meno upė" 2024 m. nurodė 183 574 € apyvartą, tai yra 29,1% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 2 „Kitų su menine kūryba ir scenos menais susijusių paslaugų veikla“ veiklos srities įmonių Kėdainiai. Įmonė uždirbo 82 319 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 44,8%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 19 627 €, o nuosavas kapitalas — 84 819 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų su menine kūryba ir scenos menais susijusių paslaugų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB "Unique led" | Vilnius | 183 687 | 125 542 | 1 |
| UAB "BUTAFO" | Vilnius | 181 582 | 35 971 | 1 |
| MB Bernata | Kaunas | 189 190 | 80 288 | 2 |
| UAB "SSB studija" | Vilnius | 198 442 | 10 852 | 2 |
| MB "Medievalita" | Kaunas | 198 550 | −33 604 | — |
| UAB adcacao | Vilnius | 165 963 | 15 431 | 3 |
| UAB "Draugiški koncertai" | Karmėlava | 165 298 | 53 035 | 3 |
| MB Sunday on monday | Vilnius | 165 088 | 71 104 | — |
Įtraukta į reitingus
- 1. vieta — Pelningiausios įmonės menas ir pramogos veiklos srityje (Kėdainiai) 2024 m.
- 2. vieta — TOP 25 įmonių menas ir pramogos veiklos srityje (Kėdainiai) pagal apyvartą 2024 m.
- 23. vieta — Pelningiausios įmonės kitų su menine kūryba ir scenos menais susijusių paslaugų veikla veiklos srityje 2024 m.▲ 20 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 34. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Kėdainiai mieste 2024 m.▲ 61 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 34. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Kėdainiai savivaldybėje 2024 m.▲ 61 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 49. vieta — Pelningiausios įmonės Kėdainiai mieste 2024 m.▲ 15 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 49. vieta — Pelningiausios įmonės Kėdainiai savivaldybėje 2024 m.▲ 15 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 77. vieta — TOP 100 įmonių kitų su menine kūryba ir scenos menais susijusių paslaugų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.▲ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 1. vieta — Pelningiausios įmonės menas ir pramogos veiklos srityje (Kėdainiai) 2023 m.
- 2. vieta — TOP 25 įmonių menas ir pramogos veiklos srityje (Kėdainiai) pagal apyvartą 2023 m.
- 43. vieta — Pelningiausios įmonės kitų su menine kūryba ir scenos menais susijusių paslaugų veikla veiklos srityje 2023 m.▼ 13 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 64. vieta — Pelningiausios įmonės Kėdainiai savivaldybėje 2023 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 64. vieta — Pelningiausios įmonės Kėdainiai mieste 2023 m.
- 87. vieta — TOP 100 įmonių kitų su menine kūryba ir scenos menais susijusių paslaugų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.▼ 15 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 95. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Kėdainiai mieste 2023 m.
- 95. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Kėdainiai savivaldybėje 2023 m.
- 30. vieta — Pelningiausios įmonės kitų su menine kūryba ir scenos menais susijusių paslaugų veikla veiklos srityje 2022 m.
- 57. vieta — Pelningiausios įmonės Kėdainiai savivaldybėje 2022 m.
- 72. vieta — TOP 100 įmonių kitų su menine kūryba ir scenos menais susijusių paslaugų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
- 15. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Kėdainiai savivaldybėje 2020 m.
- 50. vieta — Pelningiausios įmonės Kėdainiai savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Meno upė" apyvarta?
2024 m. MB "Meno upė" nurodė 183 574 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Meno upė" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 82 319 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 44,8%.
Kokia veikla užsiima MB "Meno upė"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų su menine kūryba ir scenos menais susijusių paslaugų veikla“ (EVRK 9039), įsikūrusi Kėdainiai.
Norite išsamios įmonės analizės MB "Meno upė"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą