Dažymas ir stiklinimas įmonės Lietuvoje (EVRK 4334)
Sekcija F — Statyba
Aktyvios įmonės (2024)
79
Bendra apyvarta
34,7 mln €▼ 6,6%
Darbuotojai
431
Medianinė marža
4,6%
Augimas (metinis)
−6,6%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 94 įmonių — EVRK 4334
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | UAB "KG Service" | Vilniaus r. sav. | 11 560 982 | −1 085 931 | 72 | |
| 2 | UAB "Kaunesta" | Kaunas | 4 764 915 | 322 339 | 34 | |
| 3 | UAB "Scandicbygg" | Klaipėda | 3 382 823 | 41 036 | 55 | |
| 4 | UAB "Stikmeta" | Panevėžio r. sav. | 3 313 666 | 175 097 | 42 | |
| 5 | UAB "AS Produktas" | Vilnius | 1 139 413 | 153 015 | 16 | |
| 6 | UAB Stiklo centras | Klaipėda | 997 912 | 6 332 | 14 | |
| 7 | UAB "Glaistva" | Klaipėda | 937 802 | 4 178 | 11 | |
| 8 | UAB "VAP Glass" | Kaunas | 707 765 | −66 691 | 7 | |
| 9 | Uždaroji akcinė bendrovė "Namstata" | Druskininkai | 702 494 | 61 406 | 9 | |
| 10 | UAB "Kogita" | Kaunas | 666 155 | −62 700 | 12 | |
| 11 | UAB "Stipro" | Kaunas | 631 692 | 6 183 | 12 | |
| 12 | UAB "STIKLO KONSTRUKCIJOS" | Vilnius | 601 065 | 6 670 | 7 | |
| 13 | UAB "FERTIG" | Vilnius | 573 646 | 6 675 | 9 | |
| 14 | UAB "Home Life" | Ukmergės r. sav. | 522 419 | 56 574 | 4 | |
| 15 | UAB "Tomekas" | Klaipėdos r. sav. | 515 500 | 6 946 | 9 | |
| 16 | UAB "Euro City Projects" | Vilnius | 499 953 | −53 211 | 10 | |
| 17 | UAB "B&W Systems" | Vilnius | 492 463 | 67 144 | 6 | |
| 18 | UAB Dažytojų brolija | Kaunas | 455 809 | 9 024 | 21 | |
| 19 | UAB "DANMAN" | Alytus | 450 631 | −43 852 | — | — |
| 20 | UAB "Mėlynas taškas" | Vilnius | 426 170 | 2 151 | — | — |
| 21 | UAB "NORDANA" | Neringa | 379 307 | 2 618 | 14 | |
| 22 | UAB "AP LT" | Vilnius | 356 791 | 685 851 | — | |
| 23 | UAB "Urvaida" | Alytaus r. sav. | 338 962 | 15 281 | 10 | |
| 24 | UAB "Arvinas" | Šiauliai | 316 628 | 2 643 | 6 | |
| 25 | UAB "Valdasta" | Kaunas | 308 149 | 15 388 | 6 | |
| 26 | UAB Termo šiluma | Klaipėdos r. sav. | 294 784 | 38 403 | 4 | |
| 27 | UAB "Trinka" | Anykščių r. sav. | 294 570 | 2 501 | 7 | |
| 28 | UAB "LT-Building Company" | Jonavos r. sav. | 293 193 | 14 525 | 7 | |
| 29 | Im pace, UAB | Ukmergės r. sav. | 289 475 | 34 390 | 13 | |
| 30 | UAB "Stiklo darbai" | Vilniaus r. sav. | 248 658 | 8 330 | 3 | |
| 31 | MB "Taieva" | Kaunas | 231 217 | 35 712 | 5 | |
| 32 | UAB "Estita" | Lazdijų r. sav. | 217 262 | −6 724 | 5 | — |
| 33 | MB "Balsmėja" | Vilnius | 206 353 | 85 027 | 3 | |
| 34 | MB "Lukdasta" | Kėdainiai | 204 681 | 53 882 | 3 | |
| 35 | UAB "Glastela" | Kauno r. sav. | 190 624 | 14 979 | 4 | |
| 36 | UAB "Ars vitri" | Jonava | 160 799 | 13 206 | 3 | |
| 37 | MB Vegsva | Klaipėda | 149 977 | −14 549 | — | |
| 38 | UAB Litnex | Vilnius | 149 362 | −9 669 | 5 | |
| 39 | MB "Gamstatas" | Šiauliai | 148 641 | 8 873 | 4 | |
| 40 | UAB "Sostinės stiklas" | Vilnius | 144 577 | 5 565 | 2 | |
| 41 | Uždaroji akcinė bendrovė "Antikora" | Elektrėnai | 136 690 | −293 | 4 | |
| 42 | UAB "Provitra" | Vilnius | 132 726 | 1 368 | 3 | |
| 43 | UAB "Kauno logistika" | Biržų r. sav. | 132 550 | 13 523 | 1 | |
| 44 | Kooperatinė bendrovė "Tradux" | Vilnius | 126 381 | 920 | 3 | |
| 45 | Uždaroji akcinė bendrovė "Balana" | Kauno r. sav. | 124 975 | −33 646 | 5 | |
| 46 | UAB "Langų montavimo sprendimai" | Vilnius | 116 101 | −19 682 | 4 | |
| 47 | UAB "Stiklis" | Klaipėdos r. sav. | 110 208 | 661 | 4 | |
| 48 | MB "Vindustra" | Klaipėdos r. sav. | 107 964 | 2 475 | 1 | |
| 49 | MB SCS miltelinis dažymas | Vilnius | 104 290 | 7 533 | 3 | |
| 50 | MB Farbeko | Kauno r. sav. | 101 518 | 14 402 | 2 | |
| 51 | UAB "Stiklangis" | Kaunas | 101 384 | −11 390 | 2 | |
| 52 | UAB "Baltic LT" | Vilnius | 93 044 | −10 128 | 3 | — |
| 53 | UAB "Glassmari" | Kaunas | 90 781 | −61 838 | 3 | |
| 54 | UAB "GlassWork" | Vilnius | 88 033 | −15 870 | 5 | |
| 55 | MB Lango akcentas | Birštonas | 78 209 | 53 306 | — | |
| 56 | UAB "Litogard" | Mažeikiai | 73 033 | 3 472 | 3 | |
| 57 | MB "Glass-inov" | Vilnius | 72 785 | −2 843 | — | |
| 58 | UAB "DTC LT" | Kauno r. sav. | 71 916 | −33 144 | 8 | |
| 59 | MB "Gitos statyba" | Kaišiadorys | 69 800 | 27 755 | 1 | |
| 60 | Uždaroji akcinė bendrovė "Gotika" | Kaunas | 64 058 | −31 540 | 5 | |
| 61 | UAB Paintshop | Kaunas | 62 666 | 3 349 | 3 | |
| 62 | UAB "Evarsta" | Kretingos r. sav. | 56 429 | −6 471 | — | — |
| 63 | MB "Lango rėmas" | Vilniaus r. sav. | 52 041 | 14 812 | 2 | |
| 64 | MB "Gaudomera" | Klaipėda | 41 080 | 6 504 | — | — |
| 65 | MB "Langiukas" | Elektrėnų sav. | 37 856 | −3 380 | — | |
| 66 | TVM Invest, MB | Vilnius | 35 969 | 41 085 | — | — |
| 67 | MB Meltglas | Panevėžys | 32 994 | 10 982 | — | — |
| 68 | Mažoji bendrija "Ingarsa" | Klaipėda | 30 960 | −16 999 | — | |
| 69 | MB "Donewithpro" | Joniškis | 27 764 | 1 953 | — | |
| 70 | MB "KR projektai" | Kaunas | 24 603 | −1 241 | 1 | — |
| 71 | MB "Boss color" | Ukmergės r. sav. | 23 657 | 14 505 | — | — |
| 72 | MB "Dažomplius" | Telšių r. sav. | 21 324 | 408 | — | |
| 73 | Kunset MB | Molėtai | 18 775 | 2 180 | — | — |
| 74 | MB Remodar | Trakų r. sav. | 18 084 | 1 709 | — | |
| 75 | MB Roripa | Vilnius | 17 834 | 1 301 | 2 | |
| 76 | Emko projects MB | Molėtų r. sav. | 13 590 | 6 888 | — | |
| 77 | UAB "DOCEO" | Vilnius | 13 440 | −2 270 | 3 | |
| 78 | MB Roksima | Vilnius | 11 275 | 51 | — | |
| 79 | Mažoji bendrija "Eddies painting professional" | Vilniaus m. sav. | 10 900 | 603 | — | |
| 80 | MB Volelis | Vilnius | 9 975 | 118 | — | |
| 81 | Mažoji bendrija Malasta | Pagėgių sav. | 8 427 | −5 160 | 5 | — |
| 82 | MB Solid spalvos | Šiauliai | 7 705 | −3 569 | — | |
| 83 | Uždaroji akcinė bendrovė "Imandra" | Kaunas | 6 480 | −1 525 | 1 | |
| 84 | UAB "Irmeira" | Radviliškio r. sav. | 5 382 | −2 383 | 2 | |
| 85 | MB "Priešpo" | Vilnius | 4 771 | 2 392 | — | — |
| 86 | UAB "NASTATA" | Šiaulių r. sav. | 3 600 | −12 792 | — | |
| 87 | MB Tvirtas dažymas | Kretinga | 3 500 | −529 | — | — |
| 88 | MB "Montavimo meistrai" | Vilniaus r. sav. | 3 066 | −2 787 | — | — |
| 89 | Individuali įmonė | Vilnius | 2 200 | −1 471 | — | |
| 90 | MB "AJ Statyba" | Druskininkai | 1 905 | −6 570 | 1 | |
| 91 | MB "Savirema" | Kaišiadorys | 56 | −6 | — | |
| 92 | Uždaroji akcinė bendrovė "RAMPETAS" | Klaipėda | 0 | 0 | — | |
| 93 | UAB "Argivita" | Vilnius | 0 | −705 | — | — |
| 94 | MB "Projula" | Trakų r. sav. | 0 | 0 | — | — |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Vilniaus r. sav. | 3 | 11 861 681 | 77 | 3,3% |
| Kaunas | 13 | 8 091 071 | 112 | 1,0% |
| Vilnius | 19 | 3 810 949 | 67 | 1,0% |
| Panevėžio r. sav. | 1 | 3 313 666 | 42 | 5,3% |
| Klaipėda | 6 | 2 126 771 | 25 | 0,5% |
| Klaipėdos r. sav. | 6 | 1 028 456 | 18 | 1,8% |
| Druskininkai | 2 | 704 399 | 10 | 8,7% |
| Ukmergės r. sav. | 1 | 522 419 | 4 | 10,8% |
| Šiauliai | 3 | 472 974 | 10 | 3,4% |
| Kauno r. sav. | 3 | 417 117 | 11 | 7,9% |
| Neringa | 1 | 379 307 | 14 | 0,7% |
| Alytaus r. sav. | 1 | 338 962 | 10 | 4,5% |
| Anykščių r. sav. | 1 | 294 570 | 7 | 0,8% |
| Jonavos r. sav. | 1 | 293 193 | 7 | 5,0% |
| Kėdainiai | 1 | 204 681 | 3 | 26,3% |
| Jonava | 1 | 160 799 | 3 | 8,2% |
| Elektrėnai | 1 | 136 690 | 4 | −0,2% |
| Biržų r. sav. | 1 | 132 550 | 1 | 10,2% |
| Birštonas | 1 | 78 209 | — | 68,2% |
| Mažeikiai | 1 | 73 033 | 3 | 4,8% |
| Kaišiadorys | 1 | 69 800 | 1 | 39,8% |
| Elektrėnų sav. | 1 | 37 856 | — | −8,9% |
| Panevėžys | 1 | 32 994 | — | 33,3% |
| Joniškis | 1 | 27 764 | — | 7,0% |
| Telšių r. sav. | 1 | 21 324 | — | 1,9% |
| Molėtai | 1 | 18 775 | — | 11,6% |
| Trakų r. sav. | 2 | 18 084 | — | 9,5% |
| Molėtų r. sav. | 1 | 13 590 | — | 50,7% |
| Vilniaus m. sav. | 1 | 10 900 | — | 5,5% |
| Radviliškio r. sav. | 1 | 5 382 | 2 | — |
| Kretinga | 1 | 3 500 | — | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai dažymas ir stiklinimas veiklos srityje 2024 m.TOP 25 įmonių dažymas ir stiklinimas veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės dažymas ir stiklinimas veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės dažymas ir stiklinimas veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai dažymas ir stiklinimas veiklos srityje 2023 m.TOP 25 įmonių dažymas ir stiklinimas veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės dažymas ir stiklinimas veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės dažymas ir stiklinimas veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai dažymas ir stiklinimas veiklos srityje 2022 m.TOP 25 įmonių dažymas ir stiklinimas veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės dažymas ir stiklinimas veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės dažymas ir stiklinimas veiklos srityje 2022 m.