Grindų ir sienų dengimas įmonės Lietuvoje (EVRK 4333)
Sekcija F — Statyba
Aktyvios įmonės (2024)
409
Bendra apyvarta
118,3 mln €▲ 6,0%
Darbuotojai
1 571
Medianinė marža
3,9%
Augimas (metinis)
+6,0%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 100 įmonių — EVRK 4333
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Uždaroji akcinė bendrovė "Tonas" | Kaunas | 6 883 382 | 349 125 | 63 | |
| 2 | UAB "Medinės sijos grindys" | Vilnius | 6 810 855 | 702 229 | 35 | |
| 3 | UAB "GRINDESTA" | Kaunas | 5 479 821 | 629 612 | 16 | |
| 4 | Lietuvos ir Čekijos uždaroji akcinė bendrovė "GRINDUVA" | Alytus | 4 641 783 | 91 663 | 35 | |
| 5 | UAB "Ekspomeda" | Klaipėda | 3 685 363 | 148 055 | 15 | |
| 6 | MB "Dvilypis" | Vilnius | 3 421 925 | 277 487 | 30 | |
| 7 | UAB "Kitoks požiūris" | Vilnius | 3 379 904 | 48 710 | 18 | |
| 8 | Uždaroji akcinė bendrovė "Rofolis" | Kaunas | 3 371 377 | 37 384 | 42 | |
| 9 | UAB "Drūtnamis" | Kaunas | 3 336 346 | 45 150 | 20 | |
| 10 | UAB Rank4You | Klaipėda | 3 156 002 | 95 795 | 60 | |
| 11 | UAB "Omnistata" | Vilnius | 2 786 024 | 131 678 | 25 | |
| 12 | UAB "Dangų studija" | Kaunas | 2 772 129 | 56 935 | 28 | |
| 13 | UAB "Primekss grindys" | Vilnius | 2 770 477 | 24 740 | 1 | |
| 14 | UAB "Acrylicon Baltic" | Vilnius | 2 204 290 | 97 644 | 29 | |
| 15 | UAB "MINARETA" | Vilnius | 2 136 589 | 38 043 | 14 | |
| 16 | UAB "LISPIMEKS dangos" | Vilnius | 1 717 430 | 33 997 | 10 | |
| 17 | UAB "RIFĖJAS" | Vilnius | 1 595 534 | 68 586 | 24 | |
| 18 | UAB "Betono takas" | Panevėžys | 1 567 777 | 19 890 | 13 | |
| 19 | Uždaroji akcinė bendrovė "Interjerų sistemos" | Kaunas | 1 495 703 | 14 150 | 21 | |
| 20 | UAB "Ovirama" | Klaipėda | 1 327 111 | 84 261 | 31 | |
| 21 | UAB "ALGRIMITAS" | Vilnius | 1 292 667 | 13 497 | 22 | |
| 22 | UAB "Dargrinda" | Palangos miesto savivaldybės teritorija | 1 260 503 | 120 125 | 21 | |
| 23 | UAB "ADRIJUS" | Klaipėda | 1 214 553 | 9 746 | 13 | |
| 24 | UAB "Oltest" | Kaunas | 1 165 276 | 20 770 | 25 | |
| 25 | MB Mastika | Klaipėda | 1 128 271 | 80 736 | 28 | |
| 26 | Uždaroji akcinė bendrovė "STREMITA" | Vilnius | 1 112 535 | 23 351 | 17 | |
| 27 | UAB "MK Services" | Vilnius | 1 086 251 | 206 229 | 5 | |
| 28 | UAB "Segmentum" | Vilnius | 1 069 229 | 45 133 | 5 | |
| 29 | UAB "Agrinda" | Kauno r. sav. | 1 033 318 | 35 531 | 7 | |
| 30 | UAB "Dangų centras" | Vilnius | 1 032 737 | 45 635 | 8 | |
| 31 | UAB "Latloja" | Klaipėda | 986 372 | −22 128 | 53 | |
| 32 | UAB "Milvalda" | Vilniaus r. sav. | 938 885 | 27 915 | 10 | |
| 33 | UAB "Aklotos projektai" | Klaipėda | 900 416 | 11 016 | 9 | |
| 34 | Uždaroji akcinė bendrovė "BUDOMIX ROL" | Vilnius | 894 203 | 18 294 | 12 | |
| 35 | Uždaroji akcinė bendrovė "ERMEDOS STATYBA" | Vilnius | 880 361 | 8 775 | 16 | |
| 36 | UAB "Pajūrio grindys" | Klaipėda | 865 489 | 16 215 | 4 | |
| 37 | UAB "Medvirsta" | Raseinių r. sav. | 845 816 | 32 986 | 10 | |
| 38 | UAB "Milenija" | Vilnius | 839 586 | 236 605 | 17 | |
| 39 | UAB "HISCO" | Kaunas | 837 490 | 183 771 | 5 | |
| 40 | UAB "Grindys" | Vilniaus r. sav. | 825 736 | 43 625 | 13 | |
| 41 | UAB GUDAS | Ukmergė | 817 846 | 45 591 | 15 | |
| 42 | UAB "AROLSO STATYBA" | Vilniaus r. sav. | 809 656 | 21 764 | 13 | |
| 43 | Uždaroji akcinė bendrovė "VSR statyba" | Vilnius | 781 391 | 126 026 | 20 | |
| 44 | UAB "Statnita" | Vilnius | 759 387 | 43 853 | 1 | |
| 45 | UAB "A&K Home Construction" | Vilnius | 722 342 | 76 562 | 3 | |
| 46 | UAB "Lukėja ir KO" | Plungės r. sav. | 716 365 | 21 691 | 10 | |
| 47 | UAB "Auremis" | Alytaus r. sav. | 675 253 | 11 007 | 6 | |
| 48 | UAB "Briliantinės lubos" | Vilnius | 674 555 | 31 486 | 12 | |
| 49 | UAB "Galabama" | Mažeikiai | 633 651 | −15 717 | 14 | |
| 50 | UAB "Stiklo idėjos" | Klaipėda | 601 564 | −3 223 | 9 | |
| 51 | UAB "Alksita" | Vilnius | 600 957 | 4 807 | 8 | |
| 52 | UAB "Inlay" | Panevėžio r. sav. | 563 615 | 129 212 | 5 | |
| 53 | UAB "Cementa" | Šilutė | 562 537 | −380 938 | 27 | |
| 54 | UAB "R.G.B. STATYBA" | Vilniaus miesto savivaldybės teritorija | 561 120 | 4 216 | 13 | |
| 55 | MB "Techabeta" | Vilnius | 544 021 | 104 324 | 9 | |
| 56 | UAB "Ranstata" | Klaipėda | 538 072 | −17 505 | 15 | |
| 57 | Uždaroji akcinė bendrovė "Seda" | Kaunas | 534 489 | 12 905 | 14 | |
| 58 | UAB "Alestas" | Vilnius | 508 098 | 103 562 | 8 | |
| 59 | UAB "Topstatyba" | Plungės r. sav. | 506 653 | 17 257 | 10 | |
| 60 | UAB "Merialis" | Vilnius | 499 390 | 30 855 | 13 | |
| 61 | MB Lunresta | Klaipėda | 498 401 | 14 570 | — | |
| 62 | UAB "Covera" | Kaunas | 496 248 | 4 588 | 12 | |
| 63 | MB "Projektų mozaika" | Vilnius | 487 522 | 14 551 | 10 | |
| 64 | UAB ADOTAS GROUP | Kauno r. sav. | 483 982 | 285 939 | 4 | |
| 65 | UAB Elias Flooring | Kretingos r. sav. | 476 045 | 10 720 | 4 | |
| 66 | Uždaroji akcinė bendrovė "DUNITAS" | Vilniaus r. sav. | 472 000 | 4 770 | 11 | |
| 67 | Uždaroji akcinė bendrovė "BALTIJOS REDA" | Vilnius | 469 150 | 70 421 | 12 | |
| 68 | UAB "Digva" | Klaipėda | 461 722 | 43 895 | 5 | |
| 69 | UAB "Decorum" projektai | Panevėžys | 454 228 | −83 079 | 6 | |
| 70 | UAB "Maudas" | Klaipėda | 446 254 | −126 505 | 14 | |
| 71 | UAB "Statmoda" | Vilniaus miesto savivaldybės teritorija | 442 450 | −3 690 | 8 | |
| 72 | UAB "Betondas" | Klaipėdos miesto savivaldybės teritorija | 441 976 | −161 987 | 12 | |
| 73 | UAB "Gedlina" | Klaipėda | 420 093 | 54 713 | — | |
| 74 | UAB "Dėjomas" | Klaipėda | 418 539 | 60 287 | — | |
| 75 | Uždaroji akcinė bendrovė "Karkasas" | Kauno r. sav. | 417 235 | 19 583 | — | — |
| 76 | UAB "Grindininkai" | Vilnius | 414 442 | 3 005 | 8 | |
| 77 | UAB "Transaila" | Šiauliai | 409 699 | 5 651 | 5 | |
| 78 | MB "Grindalta" | Jonava | 392 274 | 46 385 | 1 | |
| 79 | UAB "Merkesta" | Kauno r. sav. | 390 837 | 45 993 | 4 | |
| 80 | UAB "Interjeras plius" | Vilnius | 373 095 | 11 231 | 10 | |
| 81 | MB "Gekosta" | Neringa | 361 325 | 10 392 | 5 | |
| 82 | UAB "Ibsenas" | Klaipėdos r. sav. | 357 484 | 1 758 | 7 | |
| 83 | UAB "Arvė" | Šilutės r. sav. | 345 534 | 7 177 | 11 | |
| 84 | MB "Kivista" | Šilutės r. sav. | 343 122 | 2 133 | 5 | |
| 85 | MB "Tinkra" | Kretinga | 327 286 | 15 491 | 6 | |
| 86 | UAB "Adapdaila" | Vilnius | 318 089 | 76 283 | 15 | |
| 87 | UAB "Gipso imperija" | Vilnius | 309 270 | 6 843 | 9 | |
| 88 | MB Rgt group | Šiauliai | 306 775 | 57 617 | 7 | |
| 89 | UAB "FASBETA" | Vilnius | 296 629 | 1 701 | 10 | |
| 90 | UAB "Teisingas požiūris" | Vilnius | 295 593 | 2 114 | 6 | |
| 91 | UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "AVORETA" | Vilniaus r. sav. | 294 383 | 11 004 | 10 | |
| 92 | UAB "Epodanga" | Kaunas | 294 002 | 36 214 | 5 | |
| 93 | UAB "Tanaka LT" | Vilnius | 292 729 | 34 583 | — | |
| 94 | UAB "Jurfa" | Klaipėda | 288 727 | −1 721 | 3 | |
| 95 | MB "Jarada" | Kaunas | 287 137 | 41 921 | 5 | |
| 96 | UAB "INKETRA" | Kaunas | 283 078 | 31 037 | 5 | |
| 97 | UAB "DOMOSTUDIJA" | Vilnius | 276 641 | 13 837 | 6 | |
| 98 | UAB "APS statyba" | Šiaulių r. sav. | 249 542 | 68 577 | 7 | |
| 99 | UAB "Verslo aikštelė" | Vilnius | 248 029 | 803 | 11 | |
| 100 | UAB "CAPITAL Apdaila" | Vilnius | 243 577 | −51 980 | 2 |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Vilnius | 136 | 48 028 488 | 595 | 4,3% |
| Kaunas | 54 | 27 897 461 | 300 | 5,3% |
| Klaipėda | 44 | 14 975 212 | 214 | 3,0% |
| Alytus | 3 | 4 657 975 | 35 | −16,9% |
| Vilniaus r. sav. | 23 | 4 088 715 | 72 | 3,0% |
| Kauno r. sav. | 14 | 2 687 953 | 38 | 12,6% |
| Panevėžys | 6 | 2 153 018 | 25 | −8,5% |
| Plungės r. sav. | 4 | 1 368 587 | 22 | 3,4% |
| Raseinių r. sav. | 4 | 1 141 935 | 18 | 2,8% |
| Šiauliai | 9 | 1 139 330 | 20 | 5,4% |
| Vilniaus miesto savivaldybės teritorija | 2 | 1 003 570 | 21 | −0,0% |
| Klaipėdos r. sav. | 15 | 1 001 773 | 30 | 3,9% |
| Ukmergė | 1 | 817 846 | 15 | 5,6% |
| Alytaus r. sav. | 1 | 675 253 | 6 | 1,6% |
| Kretingos r. sav. | 4 | 646 846 | 11 | 6,5% |
| Panevėžio r. sav. | 2 | 572 200 | 5 | 22,9% |
| Jonava | 4 | 452 846 | 7 | 7,4% |
| Neringa | 1 | 361 325 | 5 | 2,9% |
| Šilutės r. sav. | 6 | 328 940 | 10 | 1,5% |
| Kretinga | 2 | 327 286 | 6 | 4,7% |
| Kėdainių r. sav. | 4 | 316 371 | 3 | 2,1% |
| Palanga | 4 | 279 301 | 11 | 11,3% |
| Rietavas | 2 | 263 074 | 9 | −5,2% |
| Šiaulių r. sav. | 2 | 249 542 | 7 | 27,5% |
| Telšių r. sav. | 2 | 243 407 | 5 | 1,0% |
| Šilalė | 2 | 239 050 | 7 | 1,7% |
| Marijampolė | 1 | 199 958 | 4 | 14,6% |
| Skuodas | 3 | 199 481 | 10 | 4,2% |
| Naujoji Akmenė | 1 | 187 730 | 6 | −0,2% |
| Kaišiadorių r. sav. | 3 | 181 418 | 2 | 14,2% |
| Pagėgių sav. | 1 | 178 340 | 3 | 3,5% |
| Šilutė | 6 | 169 543 | 9 | 4,1% |
| Utenos r. sav. | 2 | 150 780 | 1 | 11,9% |
| Ukmergės r. sav. | 2 | 105 978 | 2 | −7,3% |
| Lazdijų r. sav. | 1 | 103 972 | 1 | 2,2% |
| Elektrėnų sav. | 3 | 101 681 | 4 | 3,1% |
| Joniškio r. sav. | 2 | 84 499 | 1 | 5,4% |
| Pakruojis | 1 | 80 783 | 1 | 6,4% |
| Jonavos r. sav. | 1 | 78 268 | 1 | 7,3% |
| Ignalinos r. sav. | 1 | 74 464 | 2 | −63,8% |
| Biržų r. sav. | 1 | 67 201 | 1 | 6,8% |
| Gargždai | 4 | 63 887 | 3 | 0,9% |
| Rokiškio r. sav. | 1 | 62 615 | 1 | 9,3% |
| Telšiai | 1 | 49 099 | 3 | −50,5% |
| Švenčionių r. sav. | 1 | 47 686 | — | 14,2% |
| Šakių r. sav. | 2 | 44 896 | — | 77,5% |
| Tauragė | 1 | 41 940 | 4 | −14,2% |
| Kėdainiai | 2 | 32 185 | 3 | 2,8% |
| Anykščių r. sav. | 2 | 19 010 | 4 | −40,1% |
| Kelmės r. sav. | 1 | 17 929 | — | 10,9% |
| Trakų r. sav. | 1 | 15 300 | — | 9,5% |
| Šilalės r. sav. | 1 | 14 972 | 2 | −70,1% |
| Mažeikių r. sav. | 1 | 13 343 | 1 | 0,4% |
| Šalčininkų r. sav. | 1 | 11 080 | 1 | 0,9% |
| Jurbarkas | 2 | 9 995 | — | — |
| Skuodo r. sav. | 1 | 5 096 | 2 | — |
| Pagėgiai | 1 | 4 613 | 1 | — |
| Zarasų r. sav. | 1 | 2 326 | 1 | — |
| Joniškis | 1 | 1 220 | — | — |
| Prienų r. sav. | 1 | 0 | — | — |
| Jurbarko r. sav. | 1 | 0 | — | — |
| Druskininkai | 1 | — | — | — |
| Švenčionys | 1 | — | — | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai grindų ir sienų dengimas veiklos srityje 2024 m.TOP 100 įmonių grindų ir sienų dengimas veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės grindų ir sienų dengimas veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės grindų ir sienų dengimas veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai grindų ir sienų dengimas veiklos srityje 2023 m.TOP 100 įmonių grindų ir sienų dengimas veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės grindų ir sienų dengimas veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės grindų ir sienų dengimas veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai grindų ir sienų dengimas veiklos srityje 2022 m.TOP 100 įmonių grindų ir sienų dengimas veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės grindų ir sienų dengimas veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės grindų ir sienų dengimas veiklos srityje 2022 m.