Tinkavimas įmonės Lietuvoje (EVRK 4331)
Sekcija F — Statyba
Aktyvios įmonės (2024)
88
Bendra apyvarta
31,7 mln €▲ 5,3%
Darbuotojai
503
Medianinė marža
2,5%
Augimas (metinis)
+5,3%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 92 įmonių — EVRK 4331
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | UAB "Juozapaitis ir ko" | Šiauliai | 10 155 890 | 174 027 | 84 | |
| 2 | UAB "Rainių statyba" | Telšių r. sav. | 4 050 277 | 384 425 | 52 | |
| 3 | Uždaroji akcinė bendrovė "Telšių meistras" | Telšiai | 3 650 304 | 596 | 57 | |
| 4 | Uždaroji akcinė bendrovė "Tinkasas" | Vilnius | 2 169 984 | 496 182 | 60 | |
| 5 | UAB "Virasta" | Vilnius | 1 414 675 | 36 748 | 38 | |
| 6 | UAB "Mersina" | Vilnius | 1 362 995 | 75 983 | 7 | |
| 7 | UAB "FASADA" | Vilniaus r. sav. | 1 353 104 | 287 247 | 13 | |
| 8 | UAB "Kristomax" | Mažeikių r. sav. | 1 014 701 | 3 792 | 14 | |
| 9 | UAB "Grastatas" | Kaunas | 1 006 078 | −51 675 | 11 | |
| 10 | MB "Tinko imperija" | Vilnius | 975 316 | 190 198 | 9 | |
| 11 | Business Development Enterprise, UAB | Vilnius | 671 925 | −12 416 | 16 | |
| 12 | UAB "Europos projektų grupė" | Kauno r. sav. | 543 309 | 13 394 | 15 | |
| 13 | UAB "Maxturas" | Kaunas | 524 597 | 5 771 | 7 | |
| 14 | UAB "Interbaupro" | Vilnius | 423 878 | 34 997 | 9 | |
| 15 | UAB "Jungtinės statybos" | Palanga | 409 324 | 58 607 | 8 | |
| 16 | UAB "Delatoma" | Jurbarkas | 391 136 | −26 515 | 8 | |
| 17 | UAB Šviesos raktas | Kretingos r. sav. | 350 699 | 5 916 | 14 | |
| 18 | UAB "Nanoterma" | Tauragė | 349 775 | 28 631 | 10 | |
| 19 | UAB "Stoglangis" | Mažeikiai | 238 278 | 5 385 | 7 | |
| 20 | UAB "Konstrukcija "A klasė" | Kaunas | 231 271 | 17 305 | 10 | |
| 21 | UAB "Gerai darai" | Vilnius | 193 733 | 36 038 | 1 | |
| 22 | UAB "Euronika" | Klaipėda | 191 304 | 12 552 | — | — |
| 23 | MB Graiema | Klaipėdos r. sav. | 187 763 | 18 762 | — | |
| 24 | MB "Meksta" | Vilnius | 166 239 | 8 739 | — | |
| 25 | MB "BIGSTATA" | Rietavas | 158 296 | 18 173 | 1 | |
| 26 | UAB "Esolsa" | Vilnius | 144 070 | −10 436 | 4 | — |
| 27 | UAB "Lygi siena" | Alytus | 113 434 | 4 665 | 5 | |
| 28 | UAB Tinkolema | Vilnius | 111 873 | −3 639 | 4 | — |
| 29 | UAB "Nenduma" | Prienų r. sav. | 107 510 | 5 279 | 2 | — |
| 30 | UAB "Neivex" | Kauno r. sav. | 87 374 | −50 095 | 4 | |
| 31 | MB "Plasterita" | Kaunas | 84 157 | −9 644 | 1 | |
| 32 | MB "Partumas" | Alytaus r. sav. | 80 884 | 2 127 | 2 | |
| 33 | MB NORGITAS | Kaunas | 78 332 | 5 273 | — | — |
| 34 | MB "Tinkorius" | Klaipėdos r. sav. | 71 444 | 227 | 2 | |
| 35 | UAB Jums leidus | Vilnius | 70 835 | 4 320 | 4 | |
| 36 | MB "Finishing solutions" | Klaipėda | 65 615 | 21 334 | — | |
| 37 | MB Tinkavimo sprendimai | Vilnius | 62 499 | −5 321 | 2 | — |
| 38 | UAB "Momenys" | Trakų r. sav. | 59 635 | −8 427 | 2 | |
| 39 | MB Mechanizuotas | Panevėžio r. sav. | 58 333 | 6 299 | 2 | |
| 40 | UAB Texma | Ukmergės r. sav. | 57 692 | −10 507 | 5 | — |
| 41 | Morasta, MB | Radviliškio r. sav. | 57 166 | 2 010 | 4 | |
| 42 | UAB Vidmesta | Panevėžys | 56 022 | −7 014 | 1 | |
| 43 | UAB "MASONAS" | Kauno r. sav. | 46 722 | 11 077 | 1 | |
| 44 | UAB "EVASTA" | Kaunas | 46 192 | 739 | 4 | |
| 45 | MB "Plasteris" | Vilnius | 44 105 | −452 | — | |
| 46 | MVK group, MB | Šilalės r. sav. | 43 484 | −2 637 | 2 | |
| 47 | MB Dainalp | Kauno r. sav. | 43 179 | 22 361 | — | — |
| 48 | MB "GVSTAT" | Kaunas | 42 516 | −7 597 | — | |
| 49 | UAB "Krenita" | Alytus | 40 102 | −19 996 | 3 | |
| 50 | MB "Lygios sienos" | Vilniaus r. sav. | 38 198 | −61 494 | — | |
| 51 | UAB "EUROFASADAI" | Vilnius | 38 103 | −1 431 | 3 | |
| 52 | UAB "GEKAS" | Klaipėda | 34 243 | 439 | 4 | |
| 53 | UAB "TOP2" | Palanga | 33 970 | −15 731 | 3 | |
| 54 | MB Ralnamai | Klaipėda | 33 347 | 4 842 | 2 | |
| 55 | MB "Kvepia dažais" | Radviliškio r. sav. | 30 274 | −852 | 2 | — |
| 56 | UAB "Jasista" | Marijampolė | 27 345 | −6 014 | 2 | |
| 57 | UAB "Svajoklis" | Neringa | 25 300 | 4 214 | 2 | |
| 58 | MB Gražus fasadas | Kaunas | 24 944 | 24 335 | — | |
| 59 | PT deco, MB | Klaipėdos r. sav. | 21 335 | −2 546 | — | — |
| 60 | MB "Walls LT" | Trakų r. sav. | 20 657 | 278 | — | |
| 61 | UAB Aktivija | Vilnius | 14 806 | 1 112 | 1 | |
| 62 | MB "Tinklygista" | Šiauliai | 13 917 | 12 664 | — | |
| 63 | UAB "Linresa" | Kretingos r. sav. | 13 550 | 80 | 1 | |
| 64 | UAB "Olandas" | Šilutė | 13 008 | 2 002 | 1 | |
| 65 | MB "Giedrada" | Lazdijų r. sav. | 12 898 | 565 | — | |
| 66 | UAB "Indoor interior" | Kaunas | 12 390 | −7 151 | 1 | |
| 67 | Mažoji bendrija Benra | Šilutės r. sav. | 11 867 | 1 164 | — | |
| 68 | MB Sb instinct group | Vilniaus r. sav. | 9 700 | −438 | — | |
| 69 | MB "Deivido mozaikos" | Jonava | 7 879 | 5 533 | 2 | |
| 70 | MB Registatyba | Kupiškio r. sav. | 5 660 | 4 438 | — | |
| 71 | MB Andkor | Vilniaus r. sav. | 5 650 | 121 | — | |
| 72 | MB "Vakarė ir Co" | Kauno r. sav. | 4 850 | −5 439 | 1 | |
| 73 | Uždaroji akcinė bendrovė "BAIGTINĖ ERDVĖ" | Vilnius | 4 653 | −4 873 | — | |
| 74 | MB Heneda | Kretingos r. sav. | 4 236 | −1 524 | — | — |
| 75 | MB "Valkusta" | Ukmergės r. sav. | 3 896 | −2 679 | — | |
| 76 | MB "Gamtos motyvų kooperatyvas" | Mažeikių r. sav. | 3 340 | −3 493 | — | |
| 77 | UAB "Garkaja" | Mažeikiai | 2 466 | 0 | 2 | |
| 78 | MB "UStroy" | Vilnius | 2 400 | 1 180 | 3 | |
| 79 | Brick capital MB | Vilniaus r. sav. | 2 190 | −1 032 | — | |
| 80 | MB "ArtCoNN" | Vilnius | 1 955 | 552 | — | |
| 81 | Uždaroji akcinė bendrovė "Vidlaista" | Kaunas | 1 096 | 155 | 1 | |
| 82 | Uždaroji akcinė bendrovė "DOVIRMA" | Telšiai | 770 | 25 301 | — | — |
| 83 | Uždaroji akcinė bendrovė "VADOKLIS IR PARTNERIAI" | Vilnius | 120 | −1 349 | 3 | |
| 84 | Uždaroji akcinė bendrovė "Mindija" | Kaunas | 0 | 0 | 1 | |
| 85 | Uždaroji akcinė bendrovė "Katasta" | Kaunas | 0 | 0 | — | |
| 86 | UAB "Jelis" | Telšiai | 0 | 0 | — | |
| 87 | UAB "Mechtinkas" | Klaipėda | 0 | 0 | — | |
| 88 | UAB "MURALAS" | Šalčininkai | 0 | 0 | — | |
| 89 | MB "Jantaris" | Vilnius | 0 | 0 | — | |
| 90 | UAB "Lernik" | Vilnius | 0 | 0 | — | |
| 91 | MB Airovilos statyba | Kėdainių r. sav. | 0 | −241 | — | |
| 92 | MB "Pavuolis" | Kaunas | 0 | −5 898 | — | — |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Šiauliai | 2 | 10 169 807 | 84 | 46,4% |
| Vilnius | 20 | 7 070 907 | 145 | 5,4% |
| Telšių r. sav. | 1 | 4 050 277 | 52 | 9,5% |
| Telšiai | 1 | 3 650 304 | 57 | 0,0% |
| Vilniaus r. sav. | 5 | 1 408 842 | 13 | −69,9% |
| Mažeikių r. sav. | 1 | 1 014 701 | 14 | 0,4% |
| Kauno r. sav. | 6 | 725 434 | 21 | 13,1% |
| Kaunas | 11 | 519 802 | 17 | 1,6% |
| Palanga | 2 | 443 294 | 11 | −16,0% |
| Jurbarkas | 1 | 391 136 | 8 | −6,8% |
| Kretingos r. sav. | 3 | 368 485 | 15 | 1,1% |
| Tauragė | 1 | 349 775 | 10 | 8,2% |
| Klaipėdos r. sav. | 3 | 280 542 | 2 | 0,3% |
| Mažeikiai | 2 | 240 744 | 9 | 2,3% |
| Rietavas | 1 | 158 296 | 1 | 11,5% |
| Alytus | 2 | 153 536 | 8 | −22,9% |
| Klaipėda | 4 | 133 205 | 6 | 14,5% |
| Radviliškio r. sav. | 2 | 87 440 | 6 | 0,4% |
| Alytaus r. sav. | 1 | 80 884 | 2 | 2,6% |
| Trakų r. sav. | 2 | 80 292 | 2 | −6,4% |
| Ukmergės r. sav. | 2 | 61 588 | 5 | −18,2% |
| Panevėžio r. sav. | 1 | 58 333 | 2 | 10,8% |
| Panevėžys | 1 | 56 022 | 1 | −12,5% |
| Šilalės r. sav. | 1 | 43 484 | 2 | −6,1% |
| Marijampolė | 1 | 27 345 | 2 | −22,0% |
| Neringa | 1 | 25 300 | 2 | 16,7% |
| Šilutė | 1 | 13 008 | 1 | 15,4% |
| Lazdijų r. sav. | 1 | 12 898 | — | 4,4% |
| Šilutės r. sav. | 2 | 11 867 | 4 | 9,8% |
| Kupiškio r. sav. | 1 | 5 660 | — | — |
| Šalčininkai | 1 | 0 | — | — |
| Kėdainių r. sav. | 1 | 0 | — | — |
| Utenos r. sav. | 1 | — | — | — |
| Vilniaus m. sav. | 1 | — | 1 | — |
| Kelmės r. sav. | 1 | — | — | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai tinkavimas veiklos srityje 2024 m.TOP 25 įmonių tinkavimas veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės tinkavimas veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės tinkavimas veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai tinkavimas veiklos srityje 2023 m.TOP 25 įmonių tinkavimas veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės tinkavimas veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės tinkavimas veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai tinkavimas veiklos srityje 2022 m.TOP 25 įmonių tinkavimas veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės tinkavimas veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės tinkavimas veiklos srityje 2022 m.