Staliaus dirbinių įrengimas įmonės Lietuvoje (EVRK 4332)
Sekcija F — Statyba
Aktyvios įmonės (2024)
277
Bendra apyvarta
55,6 mln €▼ 2,1%
Darbuotojai
847
Medianinė marža
2,7%
Augimas (metinis)
−2,1%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 100 įmonių — EVRK 4332
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Uždaroji akcinė bendrovė "MAGIRNIS" | Vilnius | 6 677 118 | −417 840 | 46 | |
| 2 | UAB "SITEKS" | Vilniaus r. sav. | 3 727 138 | −213 527 | 42 | |
| 3 | UAB "Eugvilsta" | Vilnius | 3 295 111 | 18 369 | — | |
| 4 | Uždaroji akcinė bendrovė "EXPOSEIT" | Vilnius | 2 441 264 | −764 780 | 23 | |
| 5 | UAB "Vitrum domus" | Vilnius | 2 308 420 | 47 248 | 6 | |
| 6 | MB ElViGa | Vilnius | 2 023 375 | 31 538 | 27 | |
| 7 | Uždaroji akcinė bendrovė "Eirigita" | Kaunas | 1 661 255 | 45 560 | 8 | |
| 8 | UAB "Darinda" | Alytus | 1 568 451 | 28 769 | 28 | |
| 9 | UAB LANGŲ PROJEKTAI | Kaunas | 1 508 395 | 49 663 | 11 | |
| 10 | "Adams LT", UAB | Vilnius | 1 452 086 | 15 587 | 13 | |
| 11 | UAB "KEVALAS" | Vilnius | 1 301 444 | 86 145 | 16 | |
| 12 | UAB Iresta | Alytaus r. sav. | 1 199 324 | 149 199 | 14 | |
| 13 | BOLL INTERIORS, UAB | Kaunas | 1 198 727 | 10 724 | 8 | |
| 14 | UAB "Titranga" | Kaunas | 1 159 835 | 22 634 | 9 | |
| 15 | UAB "Interjero durys" | Vilnius | 849 865 | 1 487 | 10 | |
| 16 | UAB "Skandinavija" | Plungė | 806 150 | 26 668 | 13 | |
| 17 | UAB "Megavalda" | Kaunas | 727 520 | 51 702 | 12 | |
| 18 | UAB "Edminsta" | Vilnius | 717 732 | 35 427 | 5 | |
| 19 | UAB "Europos projektų sprendimai" | Trakų r. sav. | 706 575 | 51 964 | 11 | |
| 20 | "Statau.lt", UAB | Vilnius | 698 903 | 10 776 | 5 | |
| 21 | UAB "Janlanga" | Šalčininkų r. sav. | 629 963 | 15 234 | 2 | |
| 22 | Uždaroji akcinė bendrovė "VAKARŲ MEGRAME" | Klaipėda | 624 132 | −67 814 | 4 | |
| 23 | Uždaroji akcinė bendrovė "Valbita" | Kauno miesto savivaldybės teritorija | 616 929 | 271 924 | — | |
| 24 | UAB "Instaltika" | Trakų r. sav. | 563 902 | 27 512 | 10 | |
| 25 | UAB "Nerdorsa" | Vilniaus r. sav. | 550 605 | 48 228 | 5 | |
| 26 | UAB "Diskonta" | Vilnius | 540 920 | 4 560 | 12 | |
| 27 | UAB "Langmega" | Vilnius | 533 356 | 28 920 | 6 | |
| 28 | UAB "Invizus" | Klaipėda | 516 638 | −7 574 | 14 | |
| 29 | UAB "TN Baltic" | Jonavos r. sav. | 515 961 | 35 862 | 8 | |
| 30 | UAB "LANGŲ SERVISAS" | Vilnius | 503 581 | 27 742 | 7 | |
| 31 | UAB "GRG Group" | Palanga | 500 238 | 50 053 | 5 | |
| 32 | UAB "VARTŲ SISTEMOS LT" | Vilnius | 497 439 | 45 194 | 3 | |
| 33 | UAB "Ourea" | Vilnius | 493 864 | 33 031 | 6 | |
| 34 | MB "Doridus" | Kauno r. sav. | 491 092 | 7 256 | 9 | |
| 35 | UAB "Aliuminis ir stiklas" | Vilniaus r. sav. | 487 400 | 3 074 | 3 | |
| 36 | UAB "Demara" | Kaunas | 453 681 | 37 696 | 4 | |
| 37 | UAB "Kaziukas" | Vilnius | 441 986 | −25 287 | 4 | |
| 38 | MB "Langima" | Utenos r. sav. | 435 253 | 9 799 | — | |
| 39 | MB "Nordfox LT" | Kaunas | 430 693 | 10 934 | 7 | |
| 40 | UAB TRANSPARENT LT | Vilnius | 427 466 | 1 057 | 9 | |
| 41 | UAB "Baltlonga" | Klaipėda | 396 813 | 8 455 | 4 | |
| 42 | Uždaroji akcinė bendrovė "Dotasa" | Vilnius | 395 077 | 41 | 4 | |
| 43 | MB "Newlink Team" | Klaipėda | 388 022 | 45 257 | 17 | — |
| 44 | UAB "Langista" | Vilnius | 371 585 | 13 383 | 4 | |
| 45 | UAB "Profesionalus montavimas" | Alytus | 371 290 | −67 874 | 14 | |
| 46 | UAB "Irmeka" | Panevėžys | 366 081 | 12 429 | 3 | |
| 47 | MB Duotigauti | Klaipėdos r. sav. | 361 435 | −797 | 2 | |
| 48 | MB "Gudasa" | Panevėžys | 358 527 | 278 | — | |
| 49 | UAB Statybos ekspertas | Vilnius | 350 211 | 329 | 15 | |
| 50 | UAB "KAPKA" | Alytaus r. sav. | 349 152 | 1 147 | 9 | |
| 51 | UAB "Dorlanga" | Kaunas | 348 196 | 2 949 | 13 | |
| 52 | UAB "KODIJA" | Kaunas | 345 997 | 1 342 | 7 | |
| 53 | UAB Lairola | Utena | 340 025 | 21 593 | 6 | |
| 54 | UAB "Fresla" | Vilnius | 338 862 | −16 136 | 7 | |
| 55 | UAB Durų ekspertai | Vilnius | 336 629 | −33 332 | 20 | |
| 56 | UAB "Jūsų paslaugoms" | Panevėžys | 334 376 | −42 254 | 3 | |
| 57 | UAB EPSUM | Vilniaus r. sav. | 334 354 | 1 697 | 5 | |
| 58 | UAB "Office Decisions" | Vilnius | 330 137 | −54 128 | 4 | |
| 59 | Uždaroji akcinė bendrovė "Finestra" | Jonava | 317 766 | 1 421 | 10 | |
| 60 | UAB "Langisa" | Vilnius | 315 564 | 8 770 | 2 | |
| 61 | UAB "Langorama" | Vilnius | 302 567 | −18 925 | 7 | |
| 62 | UAB "ERLINGA" | Švenčionių rajono savivaldybės teritorija | 301 742 | 2 653 | — | |
| 63 | MB "Majusta" | Vilnius | 300 311 | −43 033 | 10 | |
| 64 | MB "Flamingoamber Europe" | Kaunas | 296 420 | 46 336 | 7 | |
| 65 | MB "Lafaba" | Kauno r. sav. | 290 557 | 9 995 | 2 | |
| 66 | UAB "Masteris LT" | Klaipėdos r. sav. | 278 499 | 38 535 | 4 | |
| 67 | MB "Langoplasta" | Vilniaus r. sav. | 275 265 | 56 617 | — | |
| 68 | UAB "Kitoniškai" | Vilnius | 274 867 | −103 291 | 10 | |
| 69 | UAB "Statybos ir remonto centras" | Vilnius | 273 975 | 698 | 10 | |
| 70 | UAB "Buildings Service Trade" | Vilnius | 271 704 | 46 191 | 3 | |
| 71 | UAB Finansugidas.lt | Trakų r. sav. | 267 428 | 1 592 | 11 | |
| 72 | UAB "Jukolita" | Klaipėdos r. sav. | 266 621 | 9 307 | 1 | |
| 73 | MB "Būstukas LTU" | Šiauliai | 266 324 | −60 | 3 | |
| 74 | MB Proff bygg | Kauno r. sav. | 262 504 | 49 553 | — | |
| 75 | "Bygmatas", UAB | Klaipėda | 258 676 | 42 503 | 27 | |
| 76 | UAB "Remvalus" | Panevėžys | 250 734 | 49 535 | 10 | |
| 77 | UAB "Elito langai" | Vilnius | 244 349 | −28 316 | — | — |
| 78 | MB DA projects | Vilniaus r. sav. | 243 428 | 45 996 | 1 | |
| 79 | UAB "Euro langai" | Molėtai | 239 406 | 24 729 | 3 | |
| 80 | UAB "LANGŲ KONSTRUKCIJOS" | Šiauliai | 235 017 | −23 148 | 7 | |
| 81 | MB LANGAI VISIEMS | Kaunas | 233 068 | −51 020 | 5 | |
| 82 | MB "Langstata" | Vilnius | 219 930 | 93 271 | 2 | |
| 83 | Uždaroji akcinė bendrovė "Šviesos vizija" | Klaipėda | 207 401 | −27 097 | 5 | |
| 84 | UAB "ROLLITA" | Kelmė | 203 514 | 4 342 | 3 | |
| 85 | MB ARTLANGA | Utenos r. sav. | 201 197 | 10 877 | — | |
| 86 | UAB "Medinis dublis" | Kauno r. sav. | 200 019 | 36 150 | 4 | |
| 87 | UAB "Korintija" | Vilnius | 198 355 | −169 | 2 | |
| 88 | UAB "Talo" | Kaunas | 197 312 | −9 708 | 4 | |
| 89 | UAB "Sunestra" | Vilnius | 195 247 | −36 782 | — | — |
| 90 | UAB "Dipsas" | Vilnius | 194 245 | 5 482 | 1 | |
| 91 | UAB "Good Service Solution" | Šilalės r. sav. | 191 773 | −42 568 | 6 | |
| 92 | MB "Lemankaris" | Vilnius | 187 302 | 24 390 | 4 | |
| 93 | UAB "Termofikatas" | Vilnius | 185 473 | 141 271 | 3 | |
| 94 | MB "Langava" | Vilnius | 185 443 | 3 973 | 4 | |
| 95 | MB Structerus | Vilnius | 185 294 | 3 754 | — | |
| 96 | MB Olipat | Vilniaus r. sav. | 184 707 | 7 099 | — | |
| 97 | MB Ventum green | Klaipėda | 183 908 | 10 053 | — | |
| 98 | UAB "Damonta" | Panevėžys | 181 386 | 10 246 | 5 | |
| 99 | "Lernas", UAB | Klaipėda | 179 047 | 34 256 | 5 | |
| 100 | MB "Karkasinis būstas" | Vilniaus r. sav. | 173 348 | 7 031 | — |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Vilnius | 88 | 19 881 343 | 284 | 4,6% |
| Kaunas | 38 | 9 737 616 | 137 | 0,9% |
| Vilniaus r. sav. | 23 | 6 749 535 | 77 | 1,6% |
| Klaipėda | 15 | 2 705 252 | 62 | 0,7% |
| Panevėžys | 11 | 1 933 588 | 35 | 2,4% |
| Trakų r. sav. | 5 | 1 770 708 | 32 | 7,4% |
| Alytus | 3 | 1 622 177 | 29 | 4,4% |
| Alytaus r. sav. | 3 | 1 622 044 | 25 | 8,9% |
| Kauno r. sav. | 9 | 1 593 950 | 21 | 3,4% |
| Klaipėdos r. sav. | 9 | 1 088 856 | 15 | 4,7% |
| Plungė | 3 | 818 176 | 16 | 3,3% |
| Utenos r. sav. | 2 | 636 450 | — | 3,8% |
| Šalčininkų r. sav. | 2 | 630 163 | 3 | 2,4% |
| Jonavos r. sav. | 2 | 567 592 | 11 | 4,6% |
| Šiauliai | 6 | 555 246 | 12 | 3,0% |
| Palanga | 2 | 554 222 | 6 | 10,4% |
| Utena | 2 | 384 544 | 7 | 4,8% |
| Jonava | 3 | 339 845 | 10 | 0,2% |
| Kėdainiai | 2 | 282 307 | 6 | −13,6% |
| Molėtai | 1 | 239 406 | 3 | 10,3% |
| Kelmė | 2 | 212 124 | 4 | 2,1% |
| Šilalės r. sav. | 1 | 191 773 | 6 | −22,2% |
| Visaginas | 4 | 149 744 | 4 | 7,0% |
| Panevėžio r. sav. | 2 | 148 014 | 6 | −5,3% |
| Marijampolė | 2 | 139 271 | 5 | −4,6% |
| Elektrėnai | 1 | 95 116 | 1 | −43,8% |
| Varėna | 1 | 94 741 | — | 15,1% |
| Prienai | 1 | 91 216 | 3 | 4,2% |
| Akmenės r. sav. | 1 | 80 416 | — | −2,9% |
| Šilutė | 2 | 73 650 | — | 2,9% |
| Šalčininkai | 1 | 70 506 | 3 | 4,3% |
| Kazlų Rūda | 1 | 67 114 | 1 | −64,6% |
| Tauragė | 1 | 56 187 | 2 | 3,7% |
| Kretinga | 2 | 52 709 | 1 | 18,2% |
| Kauno miesto savivaldybės teritorija | 1 | 45 944 | 2 | 30,7% |
| Šiaulių r. sav. | 2 | 44 805 | 1 | 10,7% |
| Kretingos r. sav. | 1 | 43 286 | 1 | −46,8% |
| Lazdijų r. sav. | 2 | 42 236 | 2 | −14,0% |
| Rokiškis | 1 | 34 911 | 2 | 14,0% |
| Ukmergė | 1 | 30 209 | 1 | −26,0% |
| Šakių r. sav. | 1 | 19 442 | 1 | −49,0% |
| Šakiai | 1 | 18 054 | — | −45,6% |
| Anykščiai | 2 | 13 119 | 3 | 20,9% |
| Vilkaviškis | 1 | 12 004 | 1 | −32,7% |
| Gargždai | 1 | 8 549 | 2 | — |
| Kaišiadorys | 1 | 7 336 | — | — |
| Pakruojo r. sav. | 1 | 1 500 | — | — |
| Zarasai | 1 | 529 | 1 | — |
| Mažeikių r. sav. | 1 | 0 | — | — |
| Joniškio r. sav. | 1 | 0 | — | — |
| Rokiškio r. sav. | 1 | 0 | — | — |
| Raseiniai | 1 | 0 | — | — |
| Skuodo rajono savivaldybės teritorija | 1 | 0 | — | — |
| Vilniaus m. sav. | 1 | 0 | — | — |
| Ignalina | 1 | — | 1 | — |
| Šilutės r. sav. | 1 | — | — | — |
| Birštonas | 1 | — | 2 | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai staliaus dirbinių įrengimas veiklos srityje 2024 m.TOP 100 įmonių staliaus dirbinių įrengimas veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės staliaus dirbinių įrengimas veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės staliaus dirbinių įrengimas veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai staliaus dirbinių įrengimas veiklos srityje 2023 m.TOP 100 įmonių staliaus dirbinių įrengimas veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės staliaus dirbinių įrengimas veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės staliaus dirbinių įrengimas veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai staliaus dirbinių įrengimas veiklos srityje 2022 m.TOP 100 įmonių staliaus dirbinių įrengimas veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės staliaus dirbinių įrengimas veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės staliaus dirbinių įrengimas veiklos srityje 2022 m.