Kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai įmonės Lietuvoje (EVRK 4335)
Sekcija F — Statyba
Aktyvios įmonės (2024)
1 946
Bendra apyvarta
434,6 mln €▲ 3,8%
Darbuotojai
6 368
Medianinė marža
5,5%
Augimas (metinis)
+3,8%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 100 įmonių — EVRK 4335
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | UAB "SRS SERVISAS" | Kauno r. sav. | 36 656 229 | 2 522 057 | 231 | |
| 2 | VERSLO, UAB | Kaunas | 26 273 100 | 266 603 | 136 | |
| 3 | "Invus", UAB | Vilnius | 5 998 575 | 253 960 | 41 | |
| 4 | UAB "Interresta" | Vilnius | 5 922 335 | 176 125 | 79 | |
| 5 | UAB "Bolivija" | Šiauliai | 5 445 775 | 321 769 | 71 | |
| 6 | UAB "LIDORA" | Vilnius | 5 146 584 | 636 314 | 17 | |
| 7 | UAB "Šilko namai" | Vilnius | 5 111 021 | 431 158 | 21 | |
| 8 | UAB "Durų sistemos ir Ko" | Kaunas | 4 997 500 | 437 000 | 44 | |
| 9 | UAB "ConsAliter" | Vilnius | 4 530 635 | 158 577 | 29 | |
| 10 | UAB "Urbanika" | Vilnius | 3 934 272 | 382 971 | 29 | |
| 11 | MB "Būsto vizija" | Marijampolė | 3 836 703 | 477 602 | 8 | |
| 12 | UAB "Serpas" | Šiauliai | 3 635 489 | 10 510 | 28 | |
| 13 | UAB "Sanleda" | Vilnius | 3 632 271 | 1 843 | 36 | |
| 14 | UAB "AKVESTA" | Ukmergės r. sav. | 3 577 518 | 390 366 | 38 | |
| 15 | UAB "Sraunus" | Vilnius | 3 362 729 | 35 431 | 17 | |
| 16 | UAB "Iki raktų" | Panevėžys | 3 257 210 | 205 433 | 44 | |
| 17 | Uždaroji akcinė bendrovė "Veba" | Kaunas | 3 192 206 | 184 466 | 22 | |
| 18 | UAB "Ordesta" | Elektrėnai | 3 184 850 | 209 991 | 4 | |
| 19 | UAB "Raitama" | Kėdainiai | 3 119 781 | 154 635 | 40 | |
| 20 | "Bodesos langai", UAB | Šiauliai | 3 070 395 | 11 759 | 25 | |
| 21 | UAB "Prontas" | Vilnius | 3 039 399 | 376 488 | 13 | |
| 22 | Uždaroji akcinė bendrovė "STATLINA" | Vilnius | 2 752 300 | 421 641 | 16 | |
| 23 | UAB RLP statyba | Kaunas | 2 748 436 | 27 402 | 20 | |
| 24 | UAB "Minfesta" | Vilnius | 2 560 728 | 164 253 | 33 | |
| 25 | UAB Monohus | Trakų r. sav. | 2 513 652 | 418 320 | 20 | |
| 26 | MGV Apdaila, MB | Vilnius | 2 501 652 | 11 923 | 4 | |
| 27 | UAB "Anva" | Klaipėda | 2 500 205 | −141 847 | 47 | |
| 28 | UAB "Zanto" | Kaunas | 2 497 380 | 95 594 | 30 | |
| 29 | UAB "Abo namas" | Kaunas | 2 459 531 | −443 300 | 85 | |
| 30 | UAB "Linkodas" | Vilnius | 2 438 757 | 295 631 | 18 | |
| 31 | UAB "Dinaras" | Marijampolė | 2 424 710 | 102 063 | 17 | |
| 32 | UAB "Solutionua" | Kaunas | 2 337 676 | 26 225 | 32 | — |
| 33 | UAB "Apdailos formatas" | Vilnius | 2 246 052 | 59 498 | 1 | |
| 34 | UAB "ROMTOKA" | Šiauliai | 1 943 861 | 21 828 | 62 | |
| 35 | UAB "Eftavita" | Vilnius | 1 939 561 | −195 319 | 2 | |
| 36 | UAB "Nomera" | Švenčionių r. sav. | 1 936 650 | 24 572 | 35 | |
| 37 | UAB "Hexagon LT" | Kaunas | 1 927 565 | 59 259 | 2 | |
| 38 | UAB "Infranet" | Vilnius | 1 791 145 | 42 605 | 12 | |
| 39 | UAB "Aksela" | Vilnius | 1 713 584 | 308 621 | 35 | |
| 40 | Uždaroji akcinė bendrovė "BALTRESA" | Šilutės r. sav. | 1 688 467 | 126 316 | 6 | |
| 41 | UAB "RAKURSAS" | Vilnius | 1 682 327 | 327 933 | 30 | |
| 42 | UAB "Betometa" | Kaunas | 1 650 619 | 94 478 | 11 | |
| 43 | Uždaroji akcinė bendrovė "PRIZMALITA" | Kaunas | 1 596 723 | 170 486 | 20 | |
| 44 | UAB NeriHaus | Šilalės r. sav. | 1 587 178 | 119 154 | 29 | |
| 45 | UAB Korpa | Kaunas | 1 540 423 | 387 714 | 20 | |
| 46 | UAB "Baltijos vartai" | Klaipėda | 1 530 000 | 510 282 | 1 | — |
| 47 | UAB "Linterno" | Vilnius | 1 527 174 | 26 922 | 35 | |
| 48 | UAB LOGICOR | Telšiai | 1 526 409 | 140 617 | 12 | |
| 49 | UAB "Apdailos ekspertai" | Kaunas | 1 524 932 | 9 127 | 28 | |
| 50 | UAB "Airwelltec" | Vilniaus r. sav. | 1 515 882 | 270 103 | 26 | |
| 51 | UAB "DS Statyba" | Panevėžys | 1 454 323 | 15 661 | — | — |
| 52 | Uždaroji akcinė bendrovė "Beržalapė" | Šiauliai | 1 448 740 | 47 049 | 37 | |
| 53 | UAB "Irvila" | Vilnius | 1 435 205 | 149 938 | 1 | |
| 54 | UAB "Savos investicijos" | Kretingos r. sav. | 1 434 360 | 108 930 | 12 | |
| 55 | UAB "Kongreta" | Trakai | 1 400 249 | 24 442 | — | |
| 56 | MB "Apdailos kodas" | Šilutės r. sav. | 1 392 300 | 23 586 | 17 | |
| 57 | UAB Erogrand | Šiauliai | 1 361 712 | −90 782 | 66 | |
| 58 | UAB "REGANAS" | Kaunas | 1 350 615 | 1 111 | 24 | |
| 59 | UAB "Megronas" | Alytus | 1 335 823 | 46 856 | 14 | |
| 60 | UAB "Jonusta" | Kauno r. sav. | 1 328 242 | 18 969 | 9 | |
| 61 | UAB "Sondvitus" | Vilnius | 1 321 204 | −37 160 | 9 | |
| 62 | Dažų kodas, UAB | Vilnius | 1 318 160 | 8 264 | 29 | |
| 63 | UAB "Statyra" | Kėdainių r. sav. | 1 317 758 | 36 870 | 15 | |
| 64 | Urban Domus, UAB | Jonava | 1 316 959 | −62 637 | 28 | |
| 65 | UAB "Lajota" | Vilnius | 1 261 683 | 60 170 | 21 | |
| 66 | UAB WE PROPERTY NL | Vilnius | 1 253 143 | 61 593 | 4 | |
| 67 | MB "Bartusta" | Prienai | 1 253 028 | 24 413 | 6 | |
| 68 | UAB "Baltico" | Vilnius | 1 247 412 | 211 576 | 20 | |
| 69 | UAB "AVS Baltic" | Vilnius | 1 238 490 | 123 023 | 2 | |
| 70 | UAB "Himara" | Vilnius | 1 229 465 | 101 242 | 22 | |
| 71 | MB "Veprojektai" | Telšiai | 1 229 353 | 7 270 | 24 | |
| 72 | UAB "Sada LT" | Vilnius | 1 213 584 | 134 629 | 18 | |
| 73 | UAB "Termas" | Šiaulių r. sav. | 1 205 961 | 4 338 | 17 | |
| 74 | UAB "Ulesta" | Raseinių r. sav. | 1 202 661 | −111 416 | 15 | |
| 75 | Vygis, UAB | Klaipėda | 1 186 983 | 202 590 | 2 | — |
| 76 | "AUTO LIDER", UAB | Vilnius | 1 184 364 | 59 512 | — | |
| 77 | UAB "NOVEGA" | Vilnius | 1 183 496 | 55 672 | 12 | |
| 78 | UAB EUROPA GROUP LT | Panevėžys | 1 179 489 | 16 970 | 14 | |
| 79 | UAB "EUROPOS SAUGUMO GARANTAS" | Vilnius | 1 160 896 | 51 964 | 8 | |
| 80 | UAB "Grindinio sprendimai" | Šiaulių r. sav. | 1 146 630 | 30 631 | 29 | |
| 81 | UAB "Mano valda" | Kaunas | 1 134 467 | 88 967 | 5 | |
| 82 | UAB "Baltic Empire" | Klaipėda | 1 123 263 | 109 443 | 20 | |
| 83 | MB "Olin LT" | Klaipėdos r. sav. | 1 116 115 | −19 099 | 29 | |
| 84 | UAB "Prospectum" | Vilkaviškio r. sav. | 1 086 658 | 26 085 | 16 | |
| 85 | UAB "Juodasis garnys" | Panevėžio r. sav. | 1 082 038 | 376 406 | 6 | |
| 86 | UAB Montepro | Vilniaus r. sav. | 1 078 147 | 161 648 | 16 | |
| 87 | UAB "KAITA IR KO" | Vilnius | 1 063 937 | −127 866 | — | |
| 88 | UAB "Va komanda" | Vilnius | 1 061 220 | 36 506 | 13 | |
| 89 | UAB FOR FIX | Vilniaus r. sav. | 1 053 748 | 31 766 | 10 | |
| 90 | UAB "Remarsta" | Vilnius | 1 053 615 | 48 103 | 22 | |
| 91 | UAB "Flameksas" ir Ko | Kauno r. sav. | 1 047 875 | 403 485 | 14 | |
| 92 | UAB "Neutrada" | Vilnius | 1 044 432 | 175 548 | 3 | |
| 93 | UAB "GT Group statyba" | Kauno r. sav. | 1 026 259 | 61 996 | 6 | |
| 94 | UAB "Deko projektai" | Alytus | 1 012 724 | 86 634 | 15 | |
| 95 | UAB Crystal project | Vilnius | 1 004 715 | −77 597 | 11 | |
| 96 | UAB "Modernus kiemas" | Telšiai | 979 988 | 42 348 | 13 | |
| 97 | UAB Pramonės 49C | Vilnius | 952 986 | 378 918 | 2 | |
| 98 | UAB "Ekobausta" | Vilnius | 946 311 | 172 656 | 14 | |
| 99 | UAB Innovaza | Vilnius | 945 652 | −56 349 | 25 | |
| 100 | UAB Adotas | Kauno r. sav. | 944 278 | 239 371 | 17 |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Vilnius | 658 | 135 441 014 | 2 019 | 5,1% |
| Kaunas | 273 | 80 600 738 | 899 | 5,1% |
| Kauno r. sav. | 77 | 50 172 171 | 425 | 7,1% |
| Klaipėda | 106 | 21 010 215 | 363 | 3,5% |
| Šiauliai | 47 | 19 480 243 | 304 | 4,3% |
| Vilniaus r. sav. | 78 | 13 093 749 | 232 | 5,4% |
| Panevėžys | 22 | 9 607 736 | 161 | 6,4% |
| Marijampolė | 11 | 6 809 973 | 45 | 9,6% |
| Telšiai | 27 | 6 044 257 | 102 | 4,8% |
| Klaipėdos r. sav. | 58 | 5 507 795 | 93 | 8,0% |
| Elektrėnai | 10 | 4 797 924 | 39 | 6,4% |
| Alytus | 23 | 4 600 198 | 78 | 5,1% |
| Šiaulių r. sav. | 22 | 4 250 144 | 95 | 5,0% |
| Ukmergės r. sav. | 9 | 4 156 790 | 53 | 11,3% |
| Mažeikiai | 18 | 3 885 501 | 106 | 3,2% |
| Trakų r. sav. | 13 | 3 864 204 | 35 | 9,2% |
| Kėdainiai | 11 | 3 822 169 | 53 | 0,1% |
| Šilutės r. sav. | 9 | 3 378 328 | 34 | 6,0% |
| Kretingos r. sav. | 16 | 2 982 401 | 38 | 5,4% |
| Panevėžio r. sav. | 14 | 2 853 744 | 46 | 8,5% |
| Kėdainių r. sav. | 16 | 2 662 260 | 62 | 2,8% |
| Šilalės r. sav. | 8 | 2 627 565 | 38 | 6,7% |
| Plungė | 13 | 2 495 752 | 57 | 1,2% |
| Palanga | 16 | 2 116 721 | 47 | 4,7% |
| Švenčionių r. sav. | 4 | 2 104 287 | 43 | 11,6% |
| Alytaus r. sav. | 16 | 1 975 903 | 30 | −1,0% |
| Vilkaviškio r. sav. | 11 | 1 974 373 | 43 | 0,6% |
| Akmenės r. sav. | 7 | 1 828 402 | 44 | 4,1% |
| Tauragės r. sav. | 11 | 1 396 284 | 39 | 4,6% |
| Raseinių r. sav. | 7 | 1 333 746 | 35 | 29,3% |
| Varėnos r. sav. | 5 | 1 321 273 | 43 | −5,5% |
| Prienai | 4 | 1 295 206 | 7 | 1,9% |
| Kaišiadorių r. sav. | 11 | 1 253 832 | 27 | 1,9% |
| Kelmės r. sav. | 10 | 1 182 851 | 15 | 15,0% |
| Marijampolės sav. | 8 | 1 114 944 | 35 | 16,9% |
| Prienų r. sav. | 8 | 1 095 320 | 28 | 7,0% |
| Ukmergė | 11 | 1 038 016 | 20 | 20,3% |
| Širvintų r. sav. | 7 | 1 026 101 | 25 | 5,1% |
| Šalčininkų r. sav. | 5 | 1 022 040 | 19 | 13,9% |
| Molėtų r. sav. | 8 | 988 526 | 25 | 0,3% |
| Kretinga | 13 | 908 334 | 32 | 9,2% |
| Jonava | 13 | 785 960 | 17 | −1,2% |
| Neringa | 8 | 764 172 | 13 | 7,8% |
| Pasvalio r. sav. | 12 | 756 717 | 7 | 15,9% |
| Plungės r. sav. | 8 | 709 277 | 17 | 5,6% |
| Kelmė | 1 | 670 336 | 16 | 4,6% |
| Telšių r. sav. | 14 | 656 241 | 34 | 8,8% |
| Druskininkai | 4 | 626 046 | 3 | 8,8% |
| Šakių r. sav. | 9 | 622 780 | 16 | 15,3% |
| Zarasų r. sav. | 4 | 616 564 | 9 | 0,9% |
| Naujoji Akmenė | 7 | 601 245 | 10 | 1,5% |
| Šilutė | 4 | 564 537 | 15 | 14,6% |
| Radviliškis | 4 | 526 710 | 13 | −1,6% |
| Utena | 5 | 501 326 | 8 | 19,9% |
| Jurbarko r. sav. | 7 | 500 864 | 14 | 29,5% |
| Raseiniai | 3 | 470 817 | 14 | 6,8% |
| Joniškio r. sav. | 7 | 464 698 | 5 | 39,4% |
| Gargždai | 5 | 456 525 | 19 | 3,1% |
| Radviliškio r. sav. | 5 | 439 129 | 18 | 15,5% |
| Lazdijai | 2 | 426 195 | 17 | 9,1% |
| Elektrėnų sav. | 9 | 409 490 | 13 | 13,9% |
| Širvintos | 2 | 405 225 | 22 | 7,3% |
| Vilniaus m. sav. | 7 | 400 201 | 9 | −2,8% |
| Kazlų Rūdos sav. | 2 | 302 432 | 5 | 3,3% |
| Utenos r. sav. | 3 | 230 482 | 3 | 0,5% |
| Vilniaus rajono savivaldybės teritorija | 1 | 224 533 | 21 | 1,8% |
| Molėtai | 4 | 224 336 | 3 | 8,0% |
| Tauragė | 4 | 204 780 | 12 | 3,9% |
| Rokiškio r. sav. | 5 | 198 187 | 20 | 0,7% |
| Jonavos r. sav. | 11 | 160 319 | 6 | 6,8% |
| Pasvalys | 4 | 128 632 | 8 | 0,3% |
| Mažeikių r. sav. | 7 | 117 745 | 3 | 22,6% |
| Pakruojo r. sav. | 3 | 110 765 | 2 | 11,8% |
| Anykščiai | 2 | 99 118 | 4 | 13,9% |
| Visaginas | 4 | 94 267 | 6 | 36,9% |
| Skuodas | 4 | 93 483 | 1 | 3,2% |
| Kaišiadorys | 2 | 92 361 | 4 | −5,7% |
| Lazdijų r. sav. | 2 | 91 750 | — | 27,2% |
| Skuodo r. sav. | 3 | 86 847 | 2 | 1,2% |
| Biržai | 3 | 77 948 | 3 | −166,5% |
| Šilalė | 2 | 77 396 | 2 | 7,3% |
| Jurbarkas | 3 | 76 383 | 3 | −10,9% |
| Švenčionys | 2 | 53 022 | 4 | 20,3% |
| Druskininkų sav. | 2 | 46 161 | 4 | −62,6% |
| Pagėgių sav. | 2 | 45 151 | — | 33,1% |
| Trakai | 2 | 43 258 | — | 27,9% |
| Rietavo sav. | 1 | 42 458 | 2 | 52,2% |
| Vilkaviškis | 1 | 39 874 | — | 40,6% |
| Ignalinos r. sav. | 4 | 36 788 | 3 | −40,1% |
| Šalčininkai | 1 | 35 856 | 2 | 48,1% |
| Birštonas | 2 | 34 554 | — | 8,1% |
| Šakiai | 2 | 22 400 | 1 | −94,5% |
| Varėna | 1 | 14 836 | 1 | 6,1% |
| Klaipėdos rajono savivaldybės teritorija | 1 | 14 578 | — | 95,0% |
| Kazlų Rūda | 3 | 10 484 | — | 8,9% |
| Vilniaus miesto savivaldybės teritorija | 6 | 5 641 | — | — |
| Joniškis | 1 | 5 037 | — | — |
| Anykščių r. sav. | 1 | 0 | — | — |
| Pagėgiai | 3 | 0 | — | — |
| Kauno miesto savivaldybės teritorija | 1 | — | — | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai veiklos srityje 2024 m.TOP 100 įmonių kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai veiklos srityje 2023 m.TOP 100 įmonių kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai veiklos srityje 2022 m.TOP 100 įmonių kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai veiklos srityje 2022 m.