MB "Savirema" — įmonės kodas 303361133
- Įmonės kodas
- 303361133
- PVN nr.
- 303361133
- Regionas / savivaldybė
- Kaišiadorys
- Miestas
- Kaišiadorys
- Adresas
- Kaišiadorys, Gedimino g. 76-54, LT-56152, 56152 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4334 — Dažymas ir stiklinimas
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Thu Jul 31
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2023)
56 €—
Grynasis pelnas (2023)
−6 €—
Grynojo pelno marža
−10,7%
Darbuotojai
——
Apyvartos raida
2015–2023, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2021 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 5 124 | 1 435 | 37 806 | 30 226 | 3 319 | 17 100 | 56 |
| Visos pajamos | 5 124 | 1 435 | 37 806 | 30 226 | 3 319 | 17 100 | 56 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 9 418 | 9 148 | 0 | 1 519 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 623 | 1 456 | 0 | 0 | 2 815 | 0 | 6 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 9 051 | 8 690 | 0 | 1 443 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 623 | 1 456 | 0 | 0 | 2 815 | 0 | 6 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 2 | — | — | — |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 4 511 | 4 585 | 2 051 | 2 998 | −1 802 |
| Trumpalaikis turtas | 4 343 | 1 352 | 6 181 | 13 351 | 14 672 | 13 847 | 14 659 |
| Visi įsipareigojimai | 938 | 2 724 | 3 013 | 1 567 | 3 169 | 1 816 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 3 405 | −1 372 | 7 679 | 16 369 | 13 554 | 15 029 | 12 857 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 60 NACE 4334 įmonių (2023).
Grynojo pelno marža
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
MB "Savirema" 2023 m. nurodė 56 € apyvartą ir užėmė 2 vietą tarp 2 „Dažymas ir stiklinimas“ veiklos srities įmonių Kaišiadorys. Įmonė metus baigė patyrusi 6 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 12 857 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Dažymas ir stiklinimas“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB "Gitos statyba" | Kaišiadorys | 69 800 | 27 755 | 1 |
| MB "AJ Statyba" | Druskininkai | 1 905 | −6 570 | 1 |
| Individuali įmonė | Vilnius | 2 200 | −1 471 | — |
| MB "Montavimo meistrai" | Miškinių k. | 3 066 | −2 787 | — |
| MB Tvirtas dažymas | Kretinga | 3 500 | −529 | — |
| UAB "NASTATA" | Ginkūnų k. | 3 600 | −12 792 | — |
| MB "Priešpo" | Vilnius | 4 771 | 2 392 | — |
| UAB "Irmeira" | Vainiūnų k. | 5 382 | −2 383 | 2 |
Įtraukta į reitingus
- 91. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kaišiadorys savivaldybėje 2021 m.
- 85. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kaišiadorys savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Savirema" apyvarta?
2023 m. MB "Savirema" nurodė 56 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Savirema" dirba pelningai?
2023 m. įmonė patyrė 6 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima MB "Savirema"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Dažymas ir stiklinimas“ (EVRK 4334), įsikūrusi Kaišiadorys.
Norite išsamios įmonės analizės MB "Savirema"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą