Rudaminos seniūnijos bendruomenės centras — įmonės kodas 300012525
- Įmonės kodas
- 300012525
- PVN nr.
- 300012525
- Regionas / savivaldybė
- Vilniaus r. sav.
- Miestas
- Rudaminos k.
- Adresas
- Vilniaus r. sav., Rudaminos sen., Rudaminos k., Vilniaus g. 2, LT-13246, 13246 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Tue Mar 23
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 15 985 | 22 186 | 15 924 | 11 983 | 16 849 | 14 803 | 14 207 | 7 388 | 18 984 | 1 800 |
| Visos pajamos | 15 985 | 22 186 | 15 924 | 11 983 | 16 849 | 14 803 | 14 207 | 7 388 | 18 984 | 1 800 |
| Pelnas prieš mokesčius | 2 891 | 254 | 987 | 1 179 | 684 | 0 | 0 | 141 | 945 | 963 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 699 | 553 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 2 891 | 254 | 987 | 1 179 | 684 | 0 | 0 | 141 | 945 | 963 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 699 | 553 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 23 257 | 14 011 | 5 385 | 618 | 4 746 | 4 535 | 2 767 | 1 098 | 68 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 3 263 | 7 461 | 6 330 | 8 101 | 12 105 | 7 667 | 6 900 | 7 275 | 8 339 | 9 417 |
| Visi įsipareigojimai | 21 | 3 924 | 1 236 | 1 528 | 3 960 | 269 | 9 | 21 | 30 | 9 |
| Nuosavas kapitalas | 2 891 | 3 145 | 4 131 | 5 310 | 5 994 | 5 296 | 4 743 | 4 883 | 5 828 | 6 791 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2024).
Trumpai
Rudaminos seniūnijos bendruomenės centras 2024 m. nurodė 1 800 € apyvartą, tai yra 90,5% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 67 vietą tarp 139 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Vilniaus r. sav.. Įmonė uždirbo 963 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 53,5%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 9 €, o nuosavas kapitalas — 6 791 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Vilniaus rajono Mostiškių kaimo bendruomenė | Mostiškių k. | 1 767 | 0 | — |
| Veriškių kaimo bendruomenė | Veriškių k. | 1 724 | −2 516 | 3 |
| Lietuvos arabų arklių augintojų asociacija | Riešės k. | 1 881 | −2 162 | — |
| Žaliosios gatvės bendruomenė | Zujūnų k. | 1 906 | 0 | — |
| Asociacija "Karvio bendruomenė" | Karvio k. | 1 957 | 0 | 1 |
| Kalvelių bendruomenės centras | Kalvelių k. | 1 637 | 0 | — |
| Rukainių bendruomenė | Rukainių k. | 1 615 | 39 | — |
| Asociacija Onkologija.lt | Klevinės vs. | 2 000 | 0 | 2 |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Rudaminos seniūnijos bendruomenės centras apyvarta?
2024 m. Rudaminos seniūnijos bendruomenės centras nurodė 1 800 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Rudaminos seniūnijos bendruomenės centras dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 963 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 53,5%.
Kokia veikla užsiima Rudaminos seniūnijos bendruomenės centras?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Rudaminos k., Vilniaus r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Rudaminos seniūnijos bendruomenės centras?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą