Veriškių kaimo bendruomenė — įmonės kodas 303411419
- Įmonės kodas
- 303411419
- PVN nr.
- 303411419
- Regionas / savivaldybė
- Vilniaus r. sav.
- Miestas
- Veriškių k.
- Adresas
- Vilniaus r. sav., Sužionių sen., Veriškių k., Dvarvietės g. 10, LT-15164, 15164 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Wed Oct 01
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2016–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 0 | 0 | 45 167 | 42 438 | 44 463 | 59 062 | 57 853 | 50 209 | 1 724 |
| Visos pajamos | 0 | 0 | 45 167 | 42 438 | 44 463 | 59 062 | 57 853 | 50 209 | 1 724 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 7 254 | 0 | 705 | 0 | 183 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 1 139 | 0 | 1 482 | 0 | 940 | 2 516 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 7 254 | 0 | 705 | 0 | 183 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 1 139 | 0 | 1 482 | 0 | 940 | 2 516 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | 2 | 3 | 3 | 5 | 4 | 4 | 3 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 509 | 0 | 29 385 | — | 28 142 | 9 145 | 5 605 |
| Trumpalaikis turtas | 624 | 8 402 | 6 745 | 6 115 | 7 716 | — | 1 032 | 1 369 | 4 522 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 158 | 0 | 0 | 1 013 | 2 902 | 849 | 5 546 | 7 521 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 0 | 7 254 | 6 115 | 705 | −1 482 | 183 | 1 984 | 2 606 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2024).
Trumpai
Veriškių kaimo bendruomenė 2024 m. nurodė 1 724 € apyvartą, tai yra 96,6% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 69 vietą tarp 139 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Vilniaus r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 2 516 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 3 darbuotojų, tai yra 25,0% mažiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 7 521 €, o nuosavas kapitalas — 2 606 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Vilniaus rajono Mostiškių kaimo bendruomenė | Mostiškių k. | 1 767 | 0 | — |
| Rudaminos seniūnijos bendruomenės centras | Rudaminos k. | 1 800 | 963 | — |
| Kalvelių bendruomenės centras | Kalvelių k. | 1 637 | 0 | — |
| Rukainių bendruomenė | Rukainių k. | 1 615 | 39 | — |
| Lietuvos arabų arklių augintojų asociacija | Riešės k. | 1 881 | −2 162 | — |
| Žaliosios gatvės bendruomenė | Zujūnų k. | 1 906 | 0 | — |
| Asociacija "Karvio bendruomenė" | Karvio k. | 1 957 | 0 | 1 |
| Tintiniškių kaimo bendruomenė | Tintiniškių k. | 1 476 | 1 476 | — |
Įtraukta į reitingus
- 80. vieta — Didžiausi darbdaviai kitos paslaugos veiklos srityje (Vilniaus r. sav.) 2024 m.▼ 20 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 60. vieta — Didžiausi darbdaviai kitos paslaugos veiklos srityje (Vilniaus r. sav.) 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Veriškių kaimo bendruomenė apyvarta?
2024 m. Veriškių kaimo bendruomenė nurodė 1 724 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Veriškių kaimo bendruomenė dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 2 516 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi Veriškių kaimo bendruomenė?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 3 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima Veriškių kaimo bendruomenė?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Veriškių k., Vilniaus r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Veriškių kaimo bendruomenė?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą