Lietuvos arabų arklių augintojų asociacija — įmonės kodas 301151759
- Įmonės kodas
- 301151759
- PVN nr.
- 301151759
- Regionas / savivaldybė
- Vilniaus r. sav.
- Miestas
- Riešės k.
- Adresas
- Vilniaus r. sav., Avižienių sen., Riešės k., Žirgų g. 2, LT-14265, 14265 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Thu Oct 11
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 9 927 | 14 610 | 19 598 | 15 955 | 12 688 | 17 198 | 12 033 | 7 177 | 4 674 | 1 881 |
| Visos pajamos | 9 927 | 14 610 | 19 598 | 15 955 | 12 688 | 17 198 | 12 033 | 7 177 | 4 674 | 1 881 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 5 066 | 947 | 608 | 1 712 | 328 | 0 | 80 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 2 494 | 374 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 108 | 0 | 2 162 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 5 066 | 947 | 608 | 1 712 | 328 | 0 | 80 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 2 494 | 374 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 108 | 0 | 2 162 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 1 | — | 2 | — | — | — | — |
| Ilgalaikis turtas | 371 | 148 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 2 396 | 5 745 | 3 996 | 4 007 | 4 318 | 7 107 | 6 436 | 3 325 | 3 461 | 1 082 |
| Visi įsipareigojimai | 5 261 | 8 282 | 1 319 | 383 | 86 | 1 163 | 164 | 161 | 217 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | −2 494 | −2 389 | 2 677 | 3 624 | 4 232 | 5 944 | 0 | 3 164 | 3 244 | 1 082 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2024).
Trumpai
Lietuvos arabų arklių augintojų asociacija 2024 m. nurodė 1 881 € apyvartą, tai yra 59,8% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 66 vietą tarp 139 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Vilniaus r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 2 162 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 1 082 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Žaliosios gatvės bendruomenė | Zujūnų k. | 1 906 | 0 | — |
| Asociacija "Karvio bendruomenė" | Karvio k. | 1 957 | 0 | 1 |
| Rudaminos seniūnijos bendruomenės centras | Rudaminos k. | 1 800 | 963 | — |
| Vilniaus rajono Mostiškių kaimo bendruomenė | Mostiškių k. | 1 767 | 0 | — |
| Asociacija Onkologija.lt | Klevinės vs. | 2 000 | 0 | 2 |
| Veriškių kaimo bendruomenė | Veriškių k. | 1 724 | −2 516 | 3 |
| Viešoji įstaiga Mamyčių klubas | Pagirių k. | 2 044 | 115 | — |
| Vilniaus pučiamųjų medžioklinių ragų klubas | Kalviškių k. | 2 050 | 1 768 | — |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Lietuvos arabų arklių augintojų asociacija apyvarta?
2024 m. Lietuvos arabų arklių augintojų asociacija nurodė 1 881 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Lietuvos arabų arklių augintojų asociacija dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 2 162 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima Lietuvos arabų arklių augintojų asociacija?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Riešės k., Vilniaus r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Lietuvos arabų arklių augintojų asociacija?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą