Asociacija Onkologija.lt — įmonės kodas 303162238
- Įmonės kodas
- 303162238
- PVN nr.
- 303162238
- Regionas / savivaldybė
- Vilniaus r. sav.
- Miestas
- Klevinės vs.
- Adresas
- Vilniaus r. sav., Avižienių sen., Klevinės vs., Šaltalankių g. 16-5, LT-14180, 14180 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Mon Oct 07
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2025, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 17 666 | 22 926 | 25 902 | 19 538 | 22 101 | 27 544 | 33 912 | 32 751 | 17 471 | 2 000 | 43 195 |
| Visos pajamos | 17 666 | 22 926 | 25 902 | 19 538 | 22 101 | 27 544 | 33 912 | 32 751 | 17 471 | 2 000 | 43 195 |
| Pelnas prieš mokesčius | 152 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 954 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 435 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 152 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 954 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 435 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | — |
| Trumpalaikis turtas | 14 512 | 7 260 | 5 245 | 3 080 | 1 145 | 1 404 | 3 144 | 894 | — | 27 130 | — |
| Visi įsipareigojimai | 10 000 | −2 | 412 | 0 | 0 | 0 | 179 | 204 | 10 743 | 244 | — |
| Nuosavas kapitalas | −152 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2025).
Trumpai
Asociacija Onkologija.lt 2025 m. nurodė 43 195 € apyvartą, tai yra 2 059,8% daugiau nei 2024 m. ir užėmė 64 vietą tarp 139 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Vilniaus r. sav.. Įmonė uždirbo 954 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 2,2%. 2025 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Asociacija "Karvio bendruomenė" | Karvio k. | 1 957 | 0 | 1 |
| Viešoji įstaiga Mamyčių klubas | Pagirių k. | 2 044 | 115 | — |
| Vilniaus pučiamųjų medžioklinių ragų klubas | Kalviškių k. | 2 050 | 1 768 | — |
| Žaliosios gatvės bendruomenė | Zujūnų k. | 1 906 | 0 | — |
| Lietuvos arabų arklių augintojų asociacija | Riešės k. | 1 881 | −2 162 | — |
| Rudaminos seniūnijos bendruomenės centras | Rudaminos k. | 1 800 | 963 | — |
| Vilniaus rajono Mostiškių kaimo bendruomenė | Mostiškių k. | 1 767 | 0 | — |
| Žūklės klubas "Fideris" | Kalikstiškių vs. | 2 250 | 0 | — |
Įtraukta į reitingus
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Asociacija Onkologija.lt apyvarta?
2025 m. Asociacija Onkologija.lt nurodė 43 195 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Asociacija Onkologija.lt dirba pelningai?
Taip. 2025 m. įmonė uždirbo 954 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 2,2%.
Kiek darbuotojų turi Asociacija Onkologija.lt?
2025 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima Asociacija Onkologija.lt?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Klevinės vs., Vilniaus r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Asociacija Onkologija.lt?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą