Vilniaus pučiamųjų medžioklinių ragų klubas — įmonės kodas 302634166
- Įmonės kodas
- 302634166
- PVN nr.
- 302634166
- Regionas / savivaldybė
- Vilniaus r. sav.
- Miestas
- Kalviškių k.
- Adresas
- Vilniaus r. sav., Rudaminos sen., Kalviškių k., Pušų g. 9, LT-14105, 14105 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Tue May 31
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2022, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 825 | 2 008 | 1 831 | 2 200 | 2 550 | 950 | 400 | 2 050 |
| Visos pajamos | 825 | 2 008 | 1 831 | 2 200 | 2 550 | 950 | 400 | 2 050 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 543 | 0 | 848 | 2 278 | 888 | 304 | 1 861 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 277 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 543 | 0 | 848 | 2 278 | 843 | 289 | 1 768 |
| Grynasis nuostolis | 277 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 3 068 | 3 727 | 3 702 | 4 935 | 7 172 | 8 182 | 8 752 | 10 614 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 45 | 86 | 180 |
| Nuosavas kapitalas | 3 068 | 3 611 | 3 611 | 4 459 | 6 737 | 7 580 | 7 869 | 9 637 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 357 NACE 9499 įmonių (2022).
Trumpai
Vilniaus pučiamųjų medžioklinių ragų klubas 2022 m. nurodė 2 050 € apyvartą, tai yra 412,5% daugiau nei 2021 m. ir užėmė 64 vietą tarp 141 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Vilniaus r. sav.. Įmonė uždirbo 1 768 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 86,2%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 180 €, o nuosavas kapitalas — 9 637 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Viešoji įstaiga Mamyčių klubas | Pagirių k. | 2 044 | 115 | — |
| Asociacija Onkologija.lt | Klevinės vs. | 2 000 | 0 | 2 |
| Asociacija "Karvio bendruomenė" | Karvio k. | 1 957 | 0 | 1 |
| Žaliosios gatvės bendruomenė | Zujūnų k. | 1 906 | 0 | — |
| Lietuvos arabų arklių augintojų asociacija | Riešės k. | 1 881 | −2 162 | — |
| Žūklės klubas "Fideris" | Kalikstiškių vs. | 2 250 | 0 | — |
| Asociacija "Kuprioniškių bendruomenė" | Kuprioniškių k. | 2 276 | 0 | — |
| Rudaminos seniūnijos bendruomenės centras | Rudaminos k. | 1 800 | 963 | — |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Vilniaus pučiamųjų medžioklinių ragų klubas apyvarta?
2022 m. Vilniaus pučiamųjų medžioklinių ragų klubas nurodė 2 050 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Vilniaus pučiamųjų medžioklinių ragų klubas dirba pelningai?
Taip. 2022 m. įmonė uždirbo 1 768 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 86,2%.
Kokia veikla užsiima Vilniaus pučiamųjų medžioklinių ragų klubas?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Kalviškių k., Vilniaus r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Vilniaus pučiamųjų medžioklinių ragų klubas?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą