Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla įmonės Lietuvoje (EVRK 9499)
Sekcija T — Kitos paslaugos
Aktyvios įmonės (2024)
5 074
Bendra apyvarta
161,1 mln €▼ 29,1%
Darbuotojai
4 242
Medianinė marža
0,0%
Augimas (metinis)
−29,1%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 100 įmonių — EVRK 9499
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Vilnius | 1 020 | 87 767 223 | 1 138 | 0,0% |
| Kaunas | 332 | 20 150 898 | 851 | 0,0% |
| Klaipėda | 175 | 6 250 175 | 122 | 0,0% |
| Kauno r. sav. | 117 | 3 095 520 | 49 | 0,0% |
| Vilniaus r. sav. | 140 | 2 118 281 | 58 | 0,0% |
| Klaipėdos r. sav. | 98 | 1 958 988 | 75 | 0,0% |
| Šiauliai | 105 | 1 875 290 | 60 | 0,0% |
| Mažeikiai | 24 | 1 084 635 | 30 | 0,0% |
| Šiaulių r. sav. | 88 | 1 057 080 | 42 | 0,0% |
| Šilutės r. sav. | 38 | 1 044 377 | 37 | 1,0% |
| Panevėžys | 68 | 1 021 779 | 81 | 0,0% |
| Vilkaviškio r. sav. | 68 | 988 019 | 50 | 0,0% |
| Tauragės r. sav. | 43 | 986 991 | 71 | 0,0% |
| Pakruojo r. sav. | 43 | 869 208 | 41 | 0,0% |
| Ukmergės r. sav. | 59 | 855 487 | 54 | 0,0% |
| Raseinių r. sav. | 71 | 841 972 | 31 | 0,0% |
| Pagėgių sav. | 22 | 805 881 | 13 | 0,0% |
| Trakų r. sav. | 43 | 788 160 | 19 | 0,0% |
| Rokiškio r. sav. | 50 | 731 413 | 20 | 0,0% |
| Kėdainiai | 29 | 696 741 | 37 | 0,0% |
| Radviliškio r. sav. | 54 | 694 154 | 50 | 0,0% |
| Molėtų r. sav. | 39 | 666 303 | 9 | 0,0% |
| Radviliškis | 10 | 664 202 | 37 | −1,7% |
| Alytaus r. sav. | 68 | 652 347 | 33 | 0,4% |
| Marijampolė | 42 | 644 787 | 28 | 0,3% |
| Plungės r. sav. | 34 | 641 983 | 19 | 0,0% |
| Vilkaviškis | 28 | 591 228 | 35 | 0,0% |
| Marijampolės sav. | 47 | 552 082 | 33 | 0,0% |
| Šakių r. sav. | 42 | 547 837 | 41 | 0,0% |
| Jurbarkas | 19 | 542 731 | 40 | 0,0% |
| Telšiai | 26 | 528 901 | 39 | 0,0% |
| Akmenės r. sav. | 41 | 513 792 | 16 | 0,0% |
| Ukmergė | 39 | 509 608 | 35 | 0,0% |
| Jonava | 23 | 497 484 | 24 | 0,0% |
| Kėdainių r. sav. | 64 | 490 593 | 15 | 0,0% |
| Tauragė | 38 | 488 188 | 25 | 0,0% |
| Panevėžio r. sav. | 74 | 469 307 | 6 | 0,1% |
| Šakiai | 21 | 466 435 | 22 | 0,0% |
| Zarasų r. sav. | 38 | 464 970 | 27 | 0,0% |
| Anykščių r. sav. | 51 | 439 790 | 12 | 0,0% |
| Utenos r. sav. | 33 | 436 055 | 25 | 0,0% |
| Pasvalio r. sav. | 48 | 427 402 | 7 | 0,0% |
| Elektrėnai | 15 | 426 735 | 27 | 0,0% |
| Varėnos r. sav. | 42 | 426 639 | 11 | 0,0% |
| Prienų r. sav. | 34 | 420 199 | 8 | 0,0% |
| Utena | 45 | 404 591 | 34 | 0,0% |
| Kelmės r. sav. | 49 | 399 202 | 18 | 0,0% |
| Biržai | 23 | 391 822 | 13 | 0,0% |
| Alytus | 50 | 389 409 | 26 | 0,0% |
| Šalčininkų r. sav. | 23 | 373 226 | 17 | 1,2% |
| Zarasai | 20 | 372 005 | 14 | 5,2% |
| Lazdijų r. sav. | 37 | 361 861 | 21 | 0,0% |
| Plungė | 32 | 360 993 | 23 | 0,0% |
| Telšių r. sav. | 49 | 342 103 | 19 | 0,0% |
| Jurbarko r. sav. | 41 | 340 140 | 3 | 1,5% |
| Druskininkai | 15 | 319 379 | 24 | 0,0% |
| Ignalinos r. sav. | 30 | 318 584 | 15 | 0,0% |
| Mažeikių r. sav. | 40 | 302 984 | 1 | 0,0% |
| Kaišiadorių r. sav. | 50 | 293 762 | 16 | 0,0% |
| Kazlų Rūdos sav. | 26 | 280 779 | 16 | 0,0% |
| Palanga | 29 | 276 359 | 19 | 0,8% |
| Švenčionių r. sav. | 42 | 273 085 | 3 | −0,1% |
| Anykščiai | 24 | 270 405 | 19 | 3,5% |
| Širvintų r. sav. | 33 | 262 569 | 14 | 0,0% |
| Biržų r. sav. | 50 | 261 852 | 5 | 10,3% |
| Jonavos r. sav. | 32 | 261 179 | 12 | 0,3% |
| Kelmė | 16 | 260 881 | 16 | −0,0% |
| Švenčionys | 9 | 254 929 | 13 | 0,0% |
| Joniškio r. sav. | 55 | 250 391 | 11 | 0,0% |
| Skuodo r. sav. | 33 | 236 714 | 5 | 0,0% |
| Joniškis | 24 | 234 738 | 11 | 0,0% |
| Kretingos r. sav. | 41 | 232 200 | 3 | 0,0% |
| Prienai | 15 | 210 981 | 16 | 0,0% |
| Pakruojis | 23 | 208 237 | 11 | 0,0% |
| Rokiškis | 21 | 205 235 | 14 | 0,5% |
| Kretinga | 22 | 199 007 | 9 | 0,0% |
| Šilutė | 22 | 194 515 | 25 | 0,0% |
| Druskininkų sav. | 13 | 187 765 | 11 | 0,0% |
| Šalčininkai | 11 | 183 660 | 22 | 0,0% |
| Ignalina | 14 | 180 649 | 12 | 0,0% |
| Kalvarijos sav. | 14 | 177 300 | 2 | 0,0% |
| Elektrėnų sav. | 31 | 168 272 | 16 | 0,0% |
| Visaginas | 31 | 163 727 | 16 | 5,7% |
| Lazdijai | 7 | 160 999 | 11 | −0,3% |
| Pasvalys | 21 | 157 349 | 18 | 0,0% |
| Kupiškio r. sav. | 27 | 155 225 | 5 | 1,0% |
| Birštono sav. | 6 | 149 571 | — | 133,7% |
| Kupiškis | 15 | 148 440 | 12 | 0,0% |
| Širvintos | 18 | 143 719 | 11 | 0,0% |
| Trakai | 10 | 130 193 | 6 | 2,3% |
| Šilalės r. sav. | 39 | 129 198 | 1 | −17,9% |
| Skuodas | 10 | 125 440 | 11 | 0,0% |
| Kalvarija | 6 | 118 160 | 9 | −0,3% |
| Rietavas | 10 | 115 276 | 9 | 0,0% |
| Kaišiadorys | 14 | 106 797 | 19 | 0,0% |
| Varėna | 11 | 93 913 | 6 | 0,0% |
| Šilalė | 13 | 88 334 | 8 | 0,0% |
| Vilniaus m. sav. | 15 | 81 596 | 12 | 0,0% |
| Kazlų Rūda | 9 | 81 035 | 9 | 50,0% |
| Gargždai | 16 | 76 173 | 4 | 0,4% |
| Neringa | 11 | 75 916 | 3 | 0,0% |
| Raseiniai | 10 | 58 579 | 7 | 0,0% |
| Vilniaus miesto savivaldybės teritorija | 8 | 56 948 | 4 | −28,8% |
| Molėtai | 10 | 55 978 | 6 | −15,3% |
| Rietavo sav. | 12 | 39 021 | — | 0,8% |
| Klaipėdos miesto savivaldybės teritorija | 1 | 33 498 | — | −17,5% |
| Naujoji Akmenė | 9 | 31 571 | 6 | −1,9% |
| Birštonas | 11 | 30 995 | 6 | — |
| Kauno rajono savivaldybės teritorija | 4 | 19 703 | — | 0,0% |
| Klaipėdos m. sav. | 1 | 6 431 | 1 | — |
| Prienų rajono savivaldybės teritorija | 1 | 3 361 | — | — |
| Kauno m. sav. | 3 | 1 826 | 2 | — |
| Visagino sav. | 2 | 403 | — | — |
| Šiaulių m. sav. | 1 | 389 | — | — |
| Pagėgiai | 3 | 0 | 8 | — |
| Neringos sav. | 1 | 0 | — | — |
| Kauno miesto savivaldybės teritorija | 1 | 0 | — | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla veiklos srityje 2024 m.TOP 100 įmonių kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla veiklos srityje 2023 m.TOP 100 įmonių kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla veiklos srityje 2022 m.TOP 100 įmonių kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla veiklos srityje 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 9490 — Kitų narystės organizacijų veikla
- 9491 — Religinių organizacijų veikla
- 9492 — Politinių organizacijų veikla
- 9410 — Verslininkų, darbdavių ir profesinių narystės organizacijų veikla
- 9411 — Verslininkų ir darbdavių narystės organizacijų veikla
- 9412 — Profesinių narystės organizacijų veikla
- 9420 — Profesinių sąjungų veikla